رفتن به مطلب

اولین دوره مسابقات تخته نرد نواندیشان

ارسال های توصیه شده

من که حریفم ظاهرا اصلا وارد سایت نشده که پیامم رو ببینه.دیشب از ساعت 7:30 به بعد آزاد بودم که ظاهرا مشغله کاری داشتند امروز هم کلا آزاد بودم و براشون پیام فرستادم که ظاهرا هنوز آنلاین نشدند.وقتی شما باید ثبت نام کنید که اونقدر وقت آزاد داشته باشید که بتونید برای بازی در دسترس باشید نه اینکه اصلا آنلاین نشید.خلاصه من بیشتر از امشب نمی تونم بلاتکلیف باقی بمونم چون من هم کارهایی برای انجام دادن دارم.

حالا من چی بگم ؟ :banel_smiley_4:

دوست عزیز بهتر بود قبل اینکه پشت تریبون برید و چنین قضاوتهایی کنید یه نگاه به پروفایل خودتون میکردید

پیام من 2 روز قبل بوده و شما بدون اینکه پاسخی بدید بعد یه روز اعلام امادگی کردید.

منم وقتم همیشه آزاد نیست و اکثر دوستان هم میدونند.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 107
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سعي ميكنم دفعه آينده توي همون سايتي كه شما معرفي كرديد برگزار بشه.

اين سايت خيلي قطعي داره متأسفانه.

در مورد حريفتون، اگه تا امشب بازي برگزار نشد، اطلاع بديد تا نتيجه 3-0 به نفع شما ثبت بشه.:a030:

چون خيلي داره كشدار ميشه:ws37:

من کش نیاوردم .......:w02:

عرض کردم دوست معترضمون گویا بدون توجه به پیغامم ........

الانم ایشون ساعتی رو که گفتن من هستم اگه یه روز بعد جواب پیغام رو ندن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
حالا من چی بگم ؟ :banel_smiley_4:

دوست عزیز بهتر بود قبل اینکه پشت تریبون برید و چنین قضاوتهایی کنید یه نگاه به پروفایل خودتون میکردید

پیام من 2 روز قبل بوده و شما بدون اینکه پاسخی بدید بعد یه روز اعلام امادگی کردید.

منم وقتم همیشه آزاد نیست و اکثر دوستان هم میدونند.

دلیلی برای جبهه گیری و حالت تدافعی گرفتن وجود نداره.وارد جزییات نمیشم تا این موضوع رو کش ندم چون مربوط به گذشته است.ولی خلاصه بگم شما دیروز اصلا آنلاین نشدید درحالیکه دیروز آخرین روز برگزاری بازی بود و به پیام دیروز من که گفتم ساعتی رو برای بازی تعیین کنید تازه دوساعت پیش جواب دادید.جواب من منطقی براساس واقعیت ها و بدون جبهه گیری و احساسی صحبت کردن هست وگرنه در برابر انتقاد، جبهه گیری و با کنایه صحبت کردن رو هرکسی میتونه انجام بده.

لینک به دیدگاه
سعي ميكنم دفعه آينده توي همون سايتي كه شما معرفي كرديد برگزار بشه.

اين سايت خيلي قطعي داره متأسفانه.

در مورد حريفتون، اگه تا امشب بازي برگزار نشد، اطلاع بديد تا نتيجه 3-0 به نفع شما ثبت بشه.:a030:

چون خيلي داره كشدار ميشه:ws37:

خب اگر مشکل داره چرا باید ادامه همین مسابقات رو اونجا برگزار کرد.4 نفر که بیشتر باقی نموندند شما که مشکلی نداری من هم که از همین الان توی نیمه نهایی هستم :hapydancsmil: می مونند دو نفر.برن چک کنند ببینند مشکلی مثل جاوا برای ورود به سایت دارند یا نه.از ثبت نام تا وارد بازی شدن 10 دقیقه هم طول نمیکشه.بازدیدکنندگان این سایت های درپیت رو بالا نبرید.

لینک به دیدگاه
خب اگر مشکل داره چرا باید ادامه همین مسابقات رو اونجا برگزار کرد.4 نفر که بیشتر باقی نموندند شما که مشکلی نداری من هم که از همین الان توی نیمه نهایی هستم :hapydancsmil: می مونند دو نفر.برن چک کنند ببینند مشکلی مثل جاوا برای ورود به سایت دارند یا نه.از ثبت نام تا وارد بازی شدن 10 دقیقه هم طول نمیکشه.بازدیدکنندگان این سایت های درپیت رو بالا نبرید.

من که همونجا هم یوزر دارم.

:ws37:

حالا بذار امشب بگذره :ws37:

لینک به دیدگاه
من که همونجا هم یوزر دارم.

:ws37:

حالا بذار امشب بگذره :ws37:

الان من میخوام با دنیز برم اونجا بازی کنم صفحه اصلی سایت رو برای من لود نمیکنه

:icon_pf (34):

هرسایتی رو میتونم الان باز کنم غیر از این سایت چرند گیم باز.

لینک به دیدگاه
الان من میخوام با دنیز برم اونجا بازی کنم صفحه اصلی سایت رو برای من لود نمیکنه

:icon_pf (34):

هرسایتی رو میتونم الان باز کنم غیر از این سایت چرند گیم باز.

از این لینک استفاده کنید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

به دنیز هم بگو

لینک به دیدگاه
از این لینک استفاده کنید

به دنیز هم بگو

دیگه به هر زوری بود وارد سایت شدم.اون مشکلی برای وارد شدن نداره.بلاد کفر سرعت اینترنتش خوبه

لینک به دیدگاه

من با سایت دوم مشکل دارم .. جاوا ندارم .. حوصلهش هم ندارم .. گیم باز سایت من نیست ولی فکر نکنم درست باشه اینقدر زشت در موردش حرف میزنید.. ادم متأسف میشه برای خودش

لینک به دیدگاه
از این لینک استفاده کنید

به دنیز هم بگو

این لینک درسته من امتحان کردما.........

عاقا من اونجام هر کی میخواد بیاد مسابقه الان هستم..........:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

بچه ها اختلاف سلیقه ها رو بهتر بیان کنید.

منظورم شخص خاصی نیست.

کلی میگم.

ما اینجا هستیم تا با هم شاد باشیم و به بهانه ای دور هم باشیم.

وگر نه حریف زیاده توی نت. :hanghead:

لینک به دیدگاه
من با سایت دوم مشکل دارم .. جاوا ندارم .. حوصلهش هم ندارم .. گیم باز سایت من نیست ولی فکر نکنم درست باشه اینقدر زشت در موردش حرف میزنید.. ادم متأسف میشه برای خودش

یک سایت حرفه ای و جذاب قابل مقایسه با این سایت نیست.سایت موردنظر شما اصلا زمان نداره یکی میتونه 1 ساعت هم طرف مقابل رو معطل کنه.یک طرفه تاس میریزه با تاخیر تاس میریزه تعویض نوبت خیلی طول میکشه قطعی زیاد داره.همه اینها حقیقت هست و بعضی وقتها حقیقت زشته.

لینک به دیدگاه
یک سایت حرفه ای و جذاب قابل مقایسه با این سایت نیست.سایت موردنظر شما اصلا زمان نداره یکی میتونه 1 ساعت هم طرف مقابل رو معطل کنه.یک طرفه تاس میریزه با تاخیر تاس میریزه تعویض نوبت خیلی طول میکشه قطعی زیاد داره.همه اینها حقیقت هست و بعضی وقتها حقیقت زشته.

لطفاً بحث رو ادامه ندید.

20 دقیقه دیگه نتایج رو باید ثبت کنم.

لینک به دیدگاه
بازی رو شروع کردیم اقای خردبین با توجه به اینکه قشنگ بازی میکردن زودی رفتن....در نتیجه بازی به نفع من تموم شد.:banel_smiley_4:

yh58sbup3lw3gzep7w9x.jpg

الان خیلی خوشحالی که عکس گرفتی :ws28: قاب کن بزن به دیوار اتاقت :ws28:

بازی اول رو شما بردی چون من حواسم نبود بازی تایم داره و چون زمانم تموم شد شما بردی وگرنه ربطی به مهارت نداشت که شما به خودت اجازه میدی با کنایه صحبت کنی.پس الان 1-0 به نفع شماست ولی شما زود جشن گرفتید چون هرکی به امتیاز 3 برسه برنده است و به جای بازی با من رفتید با یکی دیگه دارید بازی می کنید.:ws28:

الان من 2 ساعته دارم توی پروفایل شما پیام میدم تا ببینم چه خبره شما اصلا یه بار به خودت زحمت نمیدی اینجا رو ریفرش کنی درحالیکه من قبل از بازی هم گفتم که از طریق اینجا با هم در تماس باشیم چون از طریق خود سایت نمیشه درتماس بود.این سایت مدام دیسکانکت میشه و اتفاقا به من پیام داد که شما دیسکانکت شدی برای همین مدام باید با هم در تماس بود تا بفهمی اوضاع چه خبره.الان من علاف شما شدم و منتظرم تا بازی شما با shahab1368 تموم بشه! :icon_pf (34):واقعا مسخره است شما اونجا هستی با من بازی کنی یا با یکی دیگه؟یه ذره برای دیگران ارزش و احترام قائل بودن هم بد نیست.اگر مشکلی شما می بینی باید از طریق اینجا به من بگی نه اینکه اینجا پیروزی خودت رو اعلام کنی و بعدهم بری با یکی دیگه بازی کنی.

لینک به دیدگاه

فقط به احترام استارتر و دوستانم که در این تایپیک شرکت کردند جوابتون رو نمیدم.

شما یه نگا به کل پستهاتون بندازید غیر از اعتراض و فحاشی و متلک زبون دیگه ای بلدی؟

وقتی شما دعوتم رو قبول نمیکنی و پاسخی نمیدین خب با کس دیگه ای که دعوتم کرده بازی میکنم و محض اطلاعت بازیم اینقدر خوبه که اکثرا مارس میکنم..:banel_smiley_4:

اینم برای شما در همین لحظه:w16:

s41aw9qoqnje46hzt17j.jpg

لینک به دیدگاه
بیخیال ......

یه بازی انقدر ارزش نداره

وقتی یه بازی اینترنتی شرکت می کنید این چیزارو هم داره دیگه

من باختم

چیزی نشد که:ws37:

واقعاً آدم متاسف میشه.

یاد شیث رضایی میوفتم با این نظرات.

هدف بوجود اومدنه یه لحظات شادِ نه جنگ و دعوا که.

لینک به دیدگاه

واقعا نمی دونم این شرایط رو چطور میشه توصیف کرد.دیروز من چندبار وارد سایت شدم تا ببینم که بالاخره ایشون کی جواب پیام من رو میده درحالیکه ایشون اصلا آنلاین نشد و طبق مقررات اولیه باید همه بازیها تا دیروز انجام میشد.اگر شما مشغله ای داری اصلا نباید برای این مسابقه ثبت نام کنی چون با اینکار فقط بقیه رو مسخره و علاف خودت می کنی و نظم مسابقه رو میریزی بهم.برای این بود که گفتم باید مقررات درست حسابی برای این مسابقه وجود داشته باشه تا جلوی این بی مسئولیتی و خودخواهی گرفته بشه.حالا امروز بالاخره توافق شد که ساعت 8:30 بازی کنیم بعد از کلی دردسر بازی اول رو ایشون برد چون زمان من تموم شد و بعد هم چون سایت خیلی خوبی برای میزبانی پیشنهاد شده بود برای انجام بازی دوم دچار مشکل شدیم درحالیکه برای من پیام می داد که ایشون دیسکانکت شده و ایشون هم فکر کرده من گذاشتم رفتم! درحالیکه من توی سایت بودم و بارها برای ایشون پیام دعوت فرستادم.من قبل از شروع بازی هم به ایشون گفتم که از طریق اینجا باید با هم در تماس باشیم تا مشکلی ایجاد شد همدیگه رو در جریان بذاریم در پروفایل ایشون پیام من موجوده ولی ایشون بعد از اینکه دیده ما نتونستیم بازی دوم رو برگزار کنیم به جای اینکه به پیام های من توی پروفایلش نگاه کنه اومده اینجا پیروزمندانه و با کنایه صحبت کرده درحالیکه من طی این مدت 10 تا پیام توی پروفایل ایشون دادم.تا زمانی که قوانین درست حسابی وجود نداشته باشه سایت درستی برای میزبانی انتخاب نشه این سیستم به هیچ نتیجه ای نمیرسه بخصوص اگر طرف مقابل دنبال یک همکاری متقابل برای برگزاری بازی نباشه.بحث سر برد و باخت و بازی تخته نیست بحث سر احترام گذاشتن به دیگران و پایبند بودن به تعهدات و مسئولیت پذیری هست وقتی من می بینم ایشون رفته داره با یکی دیگه بازی میکنه درحالیکه من اینجا علاف شدم این رو توهین و بی احترامی به خودم می دونم.وقتی می بینم 10 پیام توی پروفایلشون دادم و بعد اومده اینجا به جای اینکه ببینه مشکل چی بوده اعلام پیروزی میکنه به هیچ عنوان حاضر نیستم با ایشون بازی کنم.من هم دیروز و هم امروز چند ساعت علاف شدم و مدام به سایت سر زدم در حالیکه در شرایط عادی من به خاطر مشغله هام شاید هفته ای حداکثر دوبار به سایت سر بزنم و تعداد پست هام هم این رو نشون میده اما من همیشه پیش قدم بودم که با ایشون بازی کنم چون در قبال تعهدی که دادم احساس مسئولیت کردم و واقعا دوست داشتم بازی کنم اما متاسفانه هرچقدر من کنار اومدم نتونستم بازیم رو با ایشون تموم کنم.گرچه این مسابقه می تونست به هرحال برگزار بشه اگر فقط یک سایت خوب برای میزبانی انتخاب شده بود.

من از این مسابقه کنار می کشم و ایشون هم میتونه اعلام پیروزی کنه و عکسی که گرفته رو به دیوار اتاقشون بزنه.به هیچ عنوان قصد بهم ریختن آرامش مسابقه رو ندارم ولی چنین برخوردی زننده و غیرقابل قبول بود و نمی تونستم در قبالش سکوت کنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...