رفتن به مطلب

اولین دوره مسابقات تخته نرد نواندیشان

ارسال های توصیه شده

فقط به احترام استارتر و دوستانم که در این تایپیک شرکت کردند جوابتون رو نمیدم.

شما یه نگا به کل پستهاتون بندازید غیر از اعتراض و فحاشی و متلک زبون دیگه ای بلدی؟

وقتی شما دعوتم رو قبول نمیکنی و پاسخی نمیدین خب با کس دیگه ای که دعوتم کرده بازی میکنم و محض اطلاعت بازیم اینقدر خوبه که اکثرا مارس میکنم..:banel_smiley_4:

اینم برای شما در همین لحظه:w16:

s41aw9qoqnje46hzt17j.jpg

خوانندگان میتونند پست ها رو بخونند و تصمیم بگیرند.هنوز نفهمیده اید که اینجا قرار نیست پز مهارت هاتون رو بدید و اصلا بحث سر این نیست.

با متهم کردن دیگران و بزرگ نمایی و شلوغ بازی و مظلوم نمایی نمی تونید رفتارتون رو توجیه کنید.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 107
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بس کنید دیگه چه خبره

یه بازی خواستید بکنید 4 صفحه دارید به زمین و زمان مابینش بد وبیراه میگید..

:w000:

حالا خوب بازیهای جام جهانی نیست ...

اومدیم دور همی یکم وقت مفید بگذرونیم اعصاب نمیذارند برای آدم..

لینک به دیدگاه

با توجه به کشدار شدن بحث و اینکه ماهیت مسابقه داره از بین میره(!) و با توجه به درخواست کناره گیری "خردبین" مجبورم ایشون رو بازنده اعلام کنم.

ولی جدا از بحث بازی، من دیدم جای این مسابقه توی انجمن خالیه، به همین دلیل بنده تصمیم گرفتم که تخته بازها رو دور هم جمع کنم.

و اصلاً، حتی 0.00001 درصد هم فکر نمیکردم که اینطور بشه وگرنه نه تنها پیش قدم نمیشدم، بلکه کلا شرکت هم نمیکردم!

حالا امیدوارم که در مراحل بعدی این مسابقه با سبک و سیاق بهتری برگزار بشه و اینکه دوستان تحمل همدیگر رو داشته باشند.

:icon_gol:

تاریخ شروع مرحله بعدی رو انتخاب و اطلاع رسانی میکنم.

لینک به دیدگاه
با توجه به کشدار شدن بحث و اینکه ماهیت مسابقه داره از بین میره(!) و با توجه به درخواست کناره گیری "خردبین" مجبورم ایشون رو بازنده اعلام کنم.

ولی جدا از بحث بازی، من دیدم جای این مسابقه توی انجمن خالیه، به همین دلیل بنده تصمیم گرفتم که تخته بازها رو دور هم جمع کنم.

و اصلاً، حتی 0.00001 درصد هم فکر نمیکردم که اینطور بشه وگرنه نه تنها پیش قدم نمیشدم، بلکه کلا شرکت هم نمیکردم!

حالا امیدوارم که در مراحل بعدی این مسابقه با سبک و سیاق بهتری برگزار بشه و اینکه دوستان تحمل همدیگر رو داشته باشند.

:icon_gol:

تاریخ شروع مرحله بعدی رو انتخاب و اطلاع رسانی میکنم.

قبل ار هرچیز عذرخواهی می کنم نه به خاطر اینکه محق نبودم بلکه به خاطر اینکه می تونستم با آرامش بیشتری اعتراضم رو بیان کنم.من فقط انتظار داشتم که وقتی ایشون دیدن من توی اون سایت نیستم احتمال بروز مشکل در سایت رو بدن و در پروفایلم این موضوع رو پیگیری می کردند من قبل از بازی هم به ایشون این موضوع رو گفته بودم چون کاملا مشخصه که احتمال بروز مشکل در اون سایت زیاده.همانطور که من بارها در پروفایل ایشون پیام گذاشتم تا ایشون رو از موضوع باخبر کنم ولی ایشون بعد از کلی تاخیر اینجا گفتند چون من قشنگ بازی می کردم گذاشتم رفتم و اعلام پیروزی کردند و بعد رفتند با یکی دیگه مشغول بازی شدند. خب بازی اول که ما فقط دو حرکت بازی کردیم چطور ایشون به چنین نتیجه ای رسیدن.آنقدر هم از تخته آگاهی دارم که 2 حرکت اول رو برخلاف اصول بازی نکنم.به هرحال من این موضوع رو همینجا تموم می کنم و واقعا از این مسائل پیش اومده متاسفم.ولی شما به عنوان مسئول برگزاری مسابقه از دفعه بعد باید اولا قوانین موثری رو وضع کنی.نه قوانین سفت و سخت و دست و پاگیر.اما شما اصلا برای این مسابقه هیچ قانون مشخص و صریحی نداشتی که بتونه هنگام بروز مشکل براساسش تصمیم گیری کنی و دوما باید یک سایت خوب رو با امکانات مناسب به عنوان میزبان انتخاب کنی.فکر می کنم قبول دارید که این سایت،سایت مناسبی نبود به دلایل زیادی که خودتون می دونید.اگر فقط همین موضوع برطرف بشه شاید حتی نیازی به وضع قوانین چندانی هم نباشه.توی این دنیای عریض و طویل اینترنت بالاخره یک سایت مناسب پیدا میشه که 90% کاربران باهاش مشکلی نداشته باشند.موفق باشید.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
خب آقا من و میلاد کی بازی کنیم؟ یعنی تا کی وقت داریم؟:ws38:

منم اومدم تو تاپیک همین سوال رو بپرسم :ws3:

این اتفاقا پیش میاد بابا..همین الان تاپیک بقلی مسابقه اطلاعات عمومی دعواست :ws3:

دستت درد نکنه.

لینک به دیدگاه
البته میلاد جان لطف کردن و یک دستی که به خاطر تقصیر من دیسکانکت شدم رو در نظر نگرفت.:ws37:

وگرنه خودش برنده بود.

نه،بیا ما هم 6 صفحه دعوا کنیم سر اون قضیه :ws3:

اتفاق پیش میاد دیگه..شاید منم دیسکانکت میشدم خوب..بازی هم اولاش بود نتیجش معلوم نبود.

لینک به دیدگاه

سلام

با توجه به اینکه خونه نبودم، نتونستم حضور پیدا کنم.

میلاد هم که بازی رو برده.

ما هم بزودی بازی میکنیم و نتیجه رو اعلام میکنیم. :a030:

لینک به دیدگاه
سلام

با توجه به اینکه خونه نبودم، نتونستم حضور پیدا کنم.

میلاد هم که بازی رو برده.

ما هم بزودی بازی میکنیم و نتیجه رو اعلام میکنیم. :a030:

آقا آقاااااااا نگو نگید نقی:ws3:

لینک به دیدگاه
آقا چی شد پس؟:ws3:

دنیز در اردو هستند.

معلوم نیست کی برگردند. :ws37:

دیشب میتونست بازی کنه که من حالم بد بود و کلاً نبودم.

حالا منتظرم که برگرده :a030:

لینک به دیدگاه
آقا مسابقه های بیلیارد و پوکر و حکم هم بذارید....

:4564:

آی گفتی

ورق خونم اُفتاده، دارم میمیرم.

:4564:

آنلاین این بازی رو سراغ نداری؟:hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...