رفتن به مطلب

ترجمه زیرنویس اموزش مبانی فتوشاپ ( Photoshop CS6 Fundamentals)

ارسال های توصیه شده

این پروژه رو فائزه خانم استارت زد و من و بقیه دوستان هم به پروژه اضافه شدیم. قرار بر این شد که تعدادی از دوستان که زبانشون خوبه کار ترجمه زیرنویس هارو انجام بدن و من هم در نهایت با استفاده از زیرنویس های ترجمه شده آموزش رو دوبله کنم.

اگه اشتباه نکنم ترجمه فصل اول رو خود فائزه خانم انجام داد و من هم بلافاصله بعد از تحویل گرفتن فصل اول آموزش های اون بخش رو دوبله کردم.

اما رفته رفته وقتی زیرنویس فصل های بعدی رسید دستم کار خیلی کند شد. دلیلش هم کیفیت بد ترجمه ها بود.

متاسفانه بعضی از بچه هایی که زبانشون در اون حد قوی نبود و یا با نرم افزار فتوشاپ آشنا نبودن فصل های دیگه رو ترجمه کردن و من وقتی آموزش رو با زیرنویس فارسیش نگاه میکردم واقعا خیلی جاها اصلا ارتباطی بین گفته های طرف با زیرنویس پیدا نمیکردم. مشکل اصلی هم این بود که خیلی از بچه ها اصلا فیلم رو دانلود نکرده بودن و متن خالی رو ترجمه کرده بودن. در صورتیکه برای تهیه زیرنویس شرط اول اینه که فیلم رو نگاه کنید و ترجمه رو انجام بدید.

من فصل دوم و سوم رو هم خودم ویرایش کردم و دوبله کردم. شاید باور نکنید ولی ویرایش یک زیرنویس بد، بیشتر از ترجمه مجددش طول میکشه.

از طرفیم اگه اشتباه نکنم حدود هشت فصل داشت این آموزش. به همین خاطر اگه میخواستم کار دوبله بقیه فصل هارو هم انجام بدم واقعا کار خسته کننده ای میشد برام.

کم لطفی که فائزه خانم بالاتر اشاره کردن از طرف من بوده چون دوبله نیمه کاره رها شد. به همین خاطر من از طرف خودم از همه بچه هایی که برای این پروژه وقت گذاشتند و زحمت کشیدن عذرخواهی میکنم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 60
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...