رفتن به مطلب

چگونه سازمانهای دولتی به پویایی و بالندگی خواهند رسید؟ مشکلات سازمانهای دولتی چیست؟

ارسال های توصیه شده

بحث خوبیه،نقاط ضعف سازمان های دولتی اینقدر زیاده در یکی دو پست نمیشه به همه موارد پرداخت ، من هم تجربه سازمان خصوصی دارم هم دولتی ، باید بگم سازمان های دولتی ده درصد کارامدی و بهره وری سازمان های خصوصی رو هم دارا نیستند فرصت شد بیشتر توضیح میدم

لینک به دیدگاه
بحث خوبیه،نقاط ضعف سازمان های دولتی اینقدر زیاده در یکی دو پست نمیشه به همه موارد پرداخت ، من هم تجربه سازمان خصوصی دارم هم دولتی ، باید بگم سازمان های دولتی ده درصد کارامدی و بهره وری سازمان های خصوصی رو هم دارا نیستند فرصت شد بیشتر توضیح میدم

ضمن تشکر

البته اهداف سازمانهای دولتی معمولا حاکمیتی است با سازمانهای خصوصی تفاوت دارد.

اکثر سازمانهای دولتی نسبت به اهداف سازمانی خود در عملکرد انحراف پیدا کرده اند . گاهی اوقات هزممین انحراف جایگزین هدف شده و کارکنان به آن عادت کرده اند.

1- اهداف اولیه سازمانها با عملکرد باید تطبیق داده شود انحراف شناسایی و اصلاح شود.

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

هر سازمانی که تو تشکیلات سازمانیش واحدی بنام سیستم ارزیابی عملکرد نداشته باشه و میزان حقوق کارکنانش از طریق ارزیابی های این بخش تعیین نشه , گوشش به هیچ حرف و تذکر و یادگیری و یاد دهی بدهکار نیست. در ایران اعضای هر سازمانی چه کار بکنند و چه بیکار بگردن , حقوقشونو تمام و کمال میگیرن و یه اضافه کاری هم بهشون میدن. حتی به اونایی که تو مرخصی باشند هم اضافه کاری میدن. چنین سازمانهایی از بدنه ملت جدا هستند و نیاز به تحول براشون بی معنیه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...