رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

دوستان سلام

امیدوارم از نتایج کنکور راضی باشین

بچه هایی که کنکور برنامه ریزی و طراحی داشتن بیان اینجا میخایم ببینیم چیکار کردین؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 63
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب چون کسی نیست من خودم شروع میکنم

من کنکور برنامه ریزی شرکت کرده بود و سوال این بود

یک قسمت از بافت منطقه 12 داده شده بود و خواسته بودن مبانی نظری بافت تاریخی ارزشمند با هدف معاصرسازی بیان شه

اصولی مداخله آورده شه

یکسری ضابطه ارائه شه

خب من ابتدا در مورد بافت فرسوده توضیح دادم. اینکه چه تعریفی داره در اثرچی بافت فرسوده میشه و با توجه به قانون به کجا میگیم بافت فرسوده

بعد هم انواع، ویژگیها و اصول مداخله رو همراه با یکسری دیاگرام آوردم.

در رابطه با سوال 2 و 3 هم یک بافت خیلی گنده( بخش بزرگی از منطقه 12 تهران) داده شده بود که قرار بود این کارها توی اون اجرا بشه. یک مقدار گنگ بود و معلوم نبود سوال چه چیزی رو میخاد. فقط سعی کردم که تمامی مراحل فرآیند برنامه ریزی رو طی کنم علی رغم اینکه به چیز خاصی اشاره نکرده بود و فقط گفته بود ضابطه

آخرشم البته چن تا ضابطه دادم که مثلن بگم بلدیم

خب بی صبرانه منتظر جواباتون هستم:a030:

لینک به دیدگاه

گفتنیا رو گفتی دیگه.

منم تقریبا همینجوری، دیاگرام نداشتم، تو جدول نشون ارائه دادم سوال تشریحی رو یه بخشیشو.

متاسفانه اون فرآیندی که میگی خیلی وقت گرفت، گرچه به دوتا سوال رسیدم جواب بدم ولی حیف شد، بیشتر میشد حرف زد..

لینک به دیدگاه

بیشتر می شدکه والا خیلی میشد حرف زد:banel_smiley_4:

رسمن منم نتونستم کاری انجام بدم بسکه ابعاد سایت بزرگ بود

شما به نظر میاد خوب دادین و همه چی رو رعایت کردین دیگه واسه چی ناراحتین؟ وختی سوال انقدر مقیاسش بزرگه پس یه همچین مشکلاتی واسه همه هستicon_pf%20%2834%29.gif

لینک به دیدگاه

مقیاسش بزرگ باشه حالا اونقدرها مشکل نمیکنه. مگه چیکار کردین که مشکل شد براتون؟؟

شما از کجا فهمیدی حالا منطقه 12 هست؟

ببین من کلا 11 تا شیت بسته بودم قبل اینکه آزمون عملی بدم. :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

می بینم که جمع شیرینی دهنده ها تو این تاپیک جمع هست و قراره جمع تر بشه :gnugghender:

شما مگه چقدر نوشتین انقدر وقت کم اومده :imoksmiley:

البته نمیدونم، بیرون گود نشستم، شایدم شروع به نوشتن بشه، خیلی طول بکشه :ws3:

لینک به دیدگاه

آخه لامصب اومده بود یه تیکه گنده داده بود آدم نمیدونست باید چیکارش بکنه

بعدشم سالهای پیش مشخصا می گفت که چشم اندازه یا راهبرد و ... ارایه کنین در حالیکه امسال فقط گفته بود مداخله و ارایه ضابطه

واقعن نمیتونستم بفهمم که واسه این دو تا چی باید بیاد:ws52:

لینک به دیدگاه

مقیاسش بزرگ باشه حالا اونقدرها مشکل نمیکنه. مگه چیکار کردین که مشکل شد براتون؟؟

شما از کجا فهمیدی حالا منطقه 12 هست؟

ببین من کلا 11 تا شیت بسته بودم قبل اینکه آزمون عملی بدم.
:banel_smiley_4:

البته من اصن به منطقه 12 بودنش کاری نداشتم چون دیدم وختی خودش اسم نیاورده لابد اهمیتی نداشته برای طراح سوال! از روی میدون توپخونه که اون بالا بود میگم

وختی مقیاس بزرگ باشه همه چیز یک حالت کلی گویی پیدا میکنه و خیلی نمیشه وارد جزییات شدicon_razz.gif

الان منظورتو از اینکه میگی 11 شیت بستی نمیفهمم! منظورت اینه که میخای بگی تمرینت کم بوده؟!

لینک به دیدگاه
آخه لامصب اومده بود یه تیکه گنده داده بود آدم نمیدونست باید چیکارش بکنه

بعدشم سالهای پیش مشخصا می گفت که چشم اندازه یا راهبرد و ... ارایه کنین در حالیکه امسال فقط گفته بود مداخله و ارایه ضابطه

واقعن نمیتونستم بفهمم که واسه این دو تا چی باید بیاد:ws52:

به نظرم باید آدم فرآیند رو طی میکرد، حالا لزومی نداشت که بگه. آخه رو هوا که نمیشه اصلاح شبکه کرد و ضوابط داد.

ولی خب شایدم بشه، نمیدونم..

الان که فکر میکنم حالا اونقدرها هم تاثیر نداشت رو طرحی که میدادیم.

می بینم که جمع شیرینی دهنده ها تو این تاپیک جمع هست و قراره جمع تر بشه :gnugghender:

شما مگه چقدر نوشتین انقدر وقت کم اومده :imoksmiley:

البته نمیدونم، بیرون گود نشستم، شایدم شروع به نوشتن بشه، خیلی طول بکشه :ws3:

زمان شما این قصه ها نبود عمو جون! :banel_smiley_4:

البته من اصن به منطقه 12 بودنش کاری نداشتم چون دیدم وختی خودش اسم نیاورده لابد اهمیتی نداشته برای طراح سوال! از روی میدون توپخونه که اون بالا بود میگم

وختی مقیاس بزرگ باشه همه چیز یک حالت کلی گویی پیدا میکنه و خیلی نمیشه وارد جزییات شدicon_razz.gif

الان منظورتو از اینکه میگی 11 شیت بستی نمیفهمم! منظورت اینه که میخای بگی تمرینت کم بوده؟!

والا نمیدونم، شاید شما درست میگی و میدون توپ خونه بوده.

11 شیت زیاده ؟؟ کمه دیگه.

وارد جزئییات که من کلا سه سطح نشون دادم، کل اون تیکه رو یه ناحیه در نظر گرفتم، سه سطح معبر و مرکز گذاشتم، ناحیه، محله، زیر محله.

لینک به دیدگاه
به نظرم باید آدم فرآیند رو طی میکرد، حالا لزومی نداشت که بگه. آخه رو هوا که نمیشه اصلاح شبکه کرد و ضوابط داد.

ولی خب شایدم بشه، نمیدونم..

الان که فکر میکنم حالا اونقدرها هم تاثیر نداشت رو طرحی که میدادیم.

زمان شما این قصه ها نبود عمو جون! :banel_smiley_4:

والا نمیدونم، شاید شما درست میگی و میدون توپ خونه بوده.

11 شیت زیاده ؟؟ کمه دیگه.

وارد جزئییات که من کلا سه سطح نشون دادم، کل اون تیکه رو یه ناحیه در نظر گرفتم، سه سطح معبر و مرکز گذاشتم، ناحیه، محله، زیر محله.

زمان ما هم از این قصه ها بود دایی جون :ws3: تو اولین دوره که آزمون تشریحی اضافه شد.

بقیه از ترس شیرینی نمیان تو تاپیک؟ :ws38: :ws3:

لینک به دیدگاه
زمان ما هم از این قصه ها بود دایی جون :ws3: تو اولین دوره که آزمون تشریحی اضافه شد.

سلااااااااااااااااااااااااااااام بر همهhapydancsmil.gif

یه نفس راحتsigh.gif

خسته نباشید همگیییی

شیرینی دادن ترس نداره که مهندس......:ws3:تازه الان رسیدم بعد از این حماسه امروز!:banel_smiley_4:

خداییش امسال سوال طراحی خوب بود ولی چون روندش کلا تغییر کرده بود .بچه ها کلی شوکه شدن اولش...بعدشم که پاسخنامه دادن شانس اوردیم یکی از بچه ها چک کرد ،دیدیم پاسخنامه رو اشتباه دادن.رابط اشتباه پخش کرده بود(اخه پرا یکی که خوابش میادو میزارید برای رابط:icon_pf (34):) و تا دوباره جمش کردنو دوباره دادن بهمون یه 20 دقیقه ای از زمانمون رفت:sad0:..اخرشم هر چی گفتیم وقت بدید زیر بار نرفتنw000.gif

ولی درسته سوال تفاوت داشت با سال قبل، ولی خوبیش این بود که شهرسازانه تر بود ..ایده های معمارانه به هیچ دردی نمیخوردhanghead.gif

ولی من در کل راضی نبودم...چون شیت اخرم کامل نشد و وقت کم اوردم.....خیلیم سوال کلی بود.واقعا نمیدونم همه ی چیزی که خواسته رو ارائه دادم یا نه:ws52:

در کل سازمان سنجش میخاد مارو بزنه زمین...ماهم از رو نمیریم:ws3:نشد،کنکور بعدی ایشالا

لینک به دیدگاه

خان دایی چطوری؟:ws3:

میگم ها این تایپیک بوی شیرینی میاد اولین نفر اومدی ها:w000:

من کلی نقشه کشیده بودم واسه اینجا...بیشتر از 11 شیت که حتی محمد حسین واسه تمریناتش به این رکورد دست نیافته بود:ws3:همه شیرینیا مال خودمه بزن کنار:w02:

لینک به دیدگاه

این فرناز انگار ترکونده نوشته حماسه 15 تیر:whistle:

محمد حسینم که معلومه خیلی خوب بوده و داره ناز میکنه:ws3:

میمونه این نسیم که معلومه ورق سفید تحویل داده:ws3:

البته امیدوارم همتون بترکونید:w16:

لینک به دیدگاه

سلاااااااااااااااام مهندس

اولا که موفقیت دوستان موفقیت ماست...دوما که فک کردی من حسودم:ws3:

سوما من اگه سیاهم داده باشم که اینجا نمیگم..تو چقد ساده ای!ما فقط شیرینی میخوریم و میبریم:w58:

چهارما بزار بقیه طراحیا بیان ببینم چکار کردم!!!:ws37:

بعدشم من غلط کنم برگه سفید بدم...فقط زیاد سیاه نشد!!!:ws28:اصا یه وضعیتیه ها.....

لینک به دیدگاه
سلاااااااااااااااام مهندس

اولا که موفقیت دوستان موفقیت ماست...دوما که فک کردی من حسودم:ws3:

سوما من اگه سیاهم داده باشم که اینجا نمیگم..تو چقد ساده ای!ما فقط شیرینی میخوریم و میبریم:w58:

چهارما بزار بقیه طراحیا بیان ببینم چکار کردم!!!:ws37:

بعدشم من غلط کنم برگه سفید بدم...فقط زیاد سیاه نشد!!!:ws28:اصا یه وضعیتیه ها.....

باشه در کل من و ممد خان یه هدف مشترک داریم که انشاالله بهش می رسیم:w02:

لینک به دیدگاه

عجبز! پ قصر یا غصر یا غسر یا قسر در رفتی :icon_razz:

سلااااااااااااااااااااااااااااام بر همهhapydancsmil.gif

یه نفس راحتsigh.gif

خسته نباشید همگیییی

شیرینی دادن ترس نداره که مهندس......:ws3:تازه الان رسیدم بعد از این حماسه امروز!:banel_smiley_4:

خداییش امسال سوال طراحی خوب بود ولی چون روندش کلا تغییر کرده بود .بچه ها کلی شوکه شدن اولش...بعدشم که پاسخنامه دادن شانس اوردیم یکی از بچه ها چک کرد ،دیدیم پاسخنامه رو اشتباه دادن.رابط اشتباه پخش کرده بود(اخه پرا یکی که خوابش میادو میزارید برای رابط:icon_pf (34):) و تا دوباره جمش کردنو دوباره دادن بهمون یه 20 دقیقه ای از زمانمون رفت:sad0:..اخرشم هر چی گفتیم وقت بدید زیر بار نرفتنw000.gif

ولی درسته سوال تفاوت داشت با سال قبل، ولی خوبیش این بود که شهرسازانه تر بود ..ایده های معمارانه به هیچ دردی نمیخوردhanghead.gif

ولی من در کل راضی نبودم...چون شیت اخرم کامل نشد و وقت کم اوردم.....خیلیم سوال کلی بود.واقعا نمیدونم همه ی چیزی که خواسته رو ارائه دادم یا نه:ws52:

در کل سازمان سنجش میخاد مارو بزنه زمین...ماهم از رو نمیریم:ws3:نشد،کنکور بعدی ایشالا

خسته نباشی.

ببین احتمالا توی سالن بزرگ نبودیف بعدش که تا وسط سالن پخش کردن فهمیدن سوتی دادن؟ :ws3:

خان دایی چطوری؟:ws3:

میگم ها این تایپیک بوی شیرینی میاد اولین نفر اومدی ها:w000:

من کلی نقشه کشیده بودم واسه اینجا...بیشتر از 11 شیت که حتی محمد حسین واسه تمریناتش به این رکورد دست نیافته بود:ws3:همه شیرینیا مال خودمه بزن کنار:w02:

محمد حسین که ترکونده اصلا جوزف :ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...