رفتن به مطلب

اعلام نتایج مسابقه عکس تالار کشاورزی با موضوع حشرات

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 90
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نه مزرعه جنگل نیست! :banel_smiley_4:جنگل نظم طبیعی داره اما مزرعه نظم دستکاری شده داره

مزرعه یک فضای باز مورد کشت و کار شده است که در اون از گیاهان علفی و بوته ای استفاده میشه نه گیاهان درختی و درختچه ای! (درختی و درختچه ای کشت بشه میشه باغ!)

توی مزرعه معمولا یک نوع گیاه کشت میشه و دارای یک نظم خاصیه ... البته دیگه چندین ساله که کشت مخلوط هم وجود داره و از اختلاط چند گیاه بهره گرفته میشه اما در هر صورت نظم و نظام در اون حاکمه!

میشه همینا که یونجه.گندم اینا میکارن دیگه:ws3:

حالا مزرعه از کجا بیارم...اگه داخل مسابقه شرکت نکردم فک نکنید کم اوردم هااااااااااااا...مزرعه پیدا نکردم!!!بلهههههههههههه:whistle:

دوست دارم ببینم من نباشم کی اخر میشه!:ws28:

• Like 5
لینک به دیدگاه
شاهدخت جان من اصلا خوشم نمیاد از خودم تعریف کنم ... (هیچ وقت توی گفته هام توی تاپیکها از شناسه *_َم* استفاده نکردم! همیشه از *ایم* بهره گرفتم!)

اما اینجا مجبورم بگم که فکر میکنم انعطافی که من داشتم تا بحال کمتر مدیری توی اینجا و سایتهای دیگه داشته.

همیشه طبق نظرات عموم ما حرکت کردیم ... جالب اینجاست من توی این تاپیک از شرکت کنندگانی که 3 دوره پشت سر هم شرکت کردن اول تشکر کردم و اسمشون رو بردم ... شما فکر میکنید ما کلا نمیخوایم معرفی کنیم! ... بابا بیخیال جانم.

خب حالا شما این حرفی رو که میزنید چند نفر دیگه هم بخونن فکر میکنن ما چه خطاهایی کردیم! (هرچند که من میدونم شما اینو به شوخی گفتید)

اگر جاهای دیگه هم با لحن بدی حرف زدم بگید ... آخه اینطوری که شما میگید:

من فکر میکنم من همیشه لحنم بد بوده که چنین تصمیم جدی ای گرفته میشه ...

و واقعا اینجا من لحن بدی نداشتم ... یکمی جدی تر توضیح دادم که بحث ادامه پیدا نکنه ... که کرد!

در هر صورت من معذرت میخوام ... شما اگر شرکت کنید باعث افتخار ماست ... شرکت هم نکنید باعث رنجش من. همیشه گفتم که عزیزی که شرکت کرده منت روی سر ما گذاشته ...

صلوااات بفرستید مهندسااا.....:icon_gol: اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم :icon_gol::ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
:w58:

یه روز تاپیکو رها کردم هااا...ببین چه خبره!!!حال همتون خوبه عاااااایااااااااااا!!!؟؟؟:icon_pf (34):

مهندس اول مزرعه روتعریف کن...همین جنگل خودمون میشه؟!!!:ws3:

جنگل همون مزرعست:4564::4564::4564:

• Like 4
لینک به دیدگاه
حمید جان همین بالای تاپیک یه نظرسنجی اضافه کن همین سه تا موضوع رو بذار ببینیم تا چی میشه:a030:

مهندس مزرعه خوبه دیگه....باز شاید بتونم مزرعه پیدا کنم.:ws3:..اخه بقیه رو از کجا بیارم!!!!نذارید کار غیر قانونی کنم:gnugghender:......:w58:

• Like 4
لینک به دیدگاه
نسیم خانم یعنی بیابون و دریا و ماهی مثلا پیدا نمیکنید:ws3:

شما همه شاهد باشید....مهندس داره به من پیشنهاده کار غیر قانونی میده..البته غیر مستقیم:vahidrk:

البته خیلیییییییی زیر پوستیه همه متوجه نمیشید:ws28::ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
شما همه شاهد باشید....مهندس داره به من پیشنهاده کار غیر قانونی میده..البته غیر مستقیم:vahidrk:

البته خیلیییییییی زیر پوستیه همه متوجه نمیشید:ws28::ws3:

ایندفعه من برگزار میکنم مسابقه رو و عکسای اینترنتی رو زود میفهمم:w02:یه عکس درست درمون خودت میگیری از موضوعی که در آخر تصویب شد:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
ایندفعه من برگزار میکنم مسابقه رو و عکسای اینترنتی رو زود میفهمم:w02:یه عکس درست درمون خودت میگیری از موضوعی که در آخر تصویب شد:ws3:

سعادتییییست:icon_pf (34):

مثلااا چقد زوووووووووووووووود میفهمی:gnugghender:!!!!....:ws3:

اگه بخوای متوجه نمیشی...ما دوستیم مگه نه:w000::(87):

موضوع مزرعه است...تصویب شد!اعلام میکنم:w58:

من عکس درس درموون:w58::ws3:اگه بلد بودم خوب الان اینجا نبودم که:smiley (18):

• Like 5
لینک به دیدگاه

مهندس امیدوارم مسابقه خوبی برگزار بشه مثل قبلیا:a030:

موضوعم هر چی باشه منم تمام تلاشم میکنم شرکت کنم که اخر بشم.:ws3:

فعلا .:a030:موفق باشید همگیییی

• Like 4
لینک به دیدگاه
سعادتییییست:icon_pf (34):

مثلااا چقد زوووووووووووووووود میفهمی:gnugghender:!!!!....:ws3:

اگه بخوای متوجه نمیشی...ما دوستیم مگه نه:w000::(87):

موضوع مزرعه است...تصویب شد!اعلام میکنم:w58:

من عکس درس درموون:w58::ws3:اگه بلد بودم خوب الان اینجا نبودم که:smiley (18):

سه سوته میفهمم:(87):

تو میتونی عکس خوب بگیری شک نکن...

نه هنوز تصویب نشده:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه

یه دو روز نبودیما.چه خبر شده!!!!!!!!!!:w58:

مزرعه هم خوبه.چقدر دوست داشتم تو مسابقه جنگل شرکت کنم اما آخرش وقت نشد:sigh:

اما الان مگه فصل مزرعه ست؟ فکر کنم همه محصولاتو جمع کردناااااااااااااااااا:ws38: حداقل سمت ما که دیگه چیزی پیدا نمیشه.

میشه موضوع رو تغییر بدید؟ بیابان و آبزیان هم که نمیشه؟آخه از آبزیان چطور عکس بگیریم ما؟:w000:

• Like 5
لینک به دیدگاه
آخرش چندتا موضوع پیدا میکنیم و نظرسنجی میکنیم:w16:

آناهیتا شما چه موضوعی پیشنهاد میکنی:ws38:

والا چی بگم؟ بنظر من بحث هرچی تخصصی تر بشه بهتره.منظورم اینه که مثل مسابقه حشرات که بچه ها فهمیدن مثلا دوستای گل گیاه پزشکی در چه حیطه ای مشغولن. مثلا میشه موضوعاتی مثل کپک غذا (برای مثال عرض میکنم) رو پیشنهاد داد.هم در دسترسه و هم اگر اشتباه نکنم با درس های بچه های صنایع غذایی یه ربطهایی داره البته ماهم تو درس میکروبیولوژی یه چیزایی ازش خوندیم.ببینید مزرعه هم موضوع بسیار خوبیه اما فصلشو هم باید در نظر گرفت:w16:

موضوعاتی مثل سدها و سازه های آبی، وسایل حمل و نقل دریایی، دام ها و... یا موضوعات ریزتر مثل گوجه فرنگی:ws3:، قایق، کشاورز و از این دست موضوعات که در حیطه کشاورزی و منابع طبیعیه بنظر من هم جالبه و هم احتمالا تو آرشیو عکسهامون هست و هم نیازی به فصل نداره.:hanghead:

• Like 3
لینک به دیدگاه
والا چی بگم؟ بنظر من بحث هرچی تخصصی تر بشه بهتره.منظورم اینه که مثل مسابقه حشرات که بچه ها فهمیدن مثلا دوستای گل گیاه پزشکی در چه حیطه ای مشغولن. مثلا میشه موضوعاتی مثل کپک غذا (برای مثال عرض میکنم) رو پیشنهاد داد.هم در دسترسه و هم اگر اشتباه نکنم با درس های بچه های صنایع غذایی یه ربطهایی داره البته ماهم تو درس میکروبیولوژی یه چیزایی ازش خوندیم.ببینید مزرعه هم موضوع بسیار خوبیه اما فصلشو هم باید در نظر گرفت:w16:

موضوعاتی مثل سدها و سازه های آبی، وسایل حمل و نقل دریایی، دام ها و... یا موضوعات ریزتر مثل گوجه فرنگی:ws3:، قایق، کشاورز و از این دست موضوعات که در حیطه کشاورزی و منابع طبیعیه بنظر من هم جالبه و هم احتمالا تو آرشیو عکسهامون هست و هم نیازی به فصل نداره.:hanghead:

موضوعات خوبی بود مرسی:w16: من عاشق موضوع گوجه فرنگی شدم:ws3:

به یه جمع بندی برسیم یه نظرسنجی میذاریم..

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...