رفتن به مطلب

بستن لباس زیر به مدت طولانی موجب بروز سرطان ر خانمها میشود

ارسال های توصیه شده

بسیاری از زنان جامعه ما نمی دانند که بستن لباس زیر (سوتین) به مدت طولانی ارمغانی به جز سرطان برای آنها ندارد.

برای سالهای طولانی،اغلب مقالات به دلایلی از عوامل ایجاد کننده سرطان سینه مثل نامناسب بودن تغذیه،ورزش نکردن و … به عنوان عوامل اصلی زمینه ساز این بیماری که بیشترین میزان مرگ و میر زنان را در ۲ دهه اخیر داشته اشاره می کردند.

در مطالعاتی که در مورد سرطان سینه و ارتباطش با لباس زیر در آمریکا انجام شده،متوجه شده اند که زنان مبتلا به سرطان سینه سابقه ای در پوشیدن لباس های زیر تنگ ورزشی و طولانی مدت آنها داشته اند.

در حقیقت تقریبا تمام افرادی که سرطان سینه داشته اند بیش از ۱۲ ساعت در روز لباس زیر پوشیده اند.

وقتی یک خانم لباس زیر تنگ و محکم می پوشد،سینه هایش تحت فشار قرار می گیرد در نتیجه راههای لنفاوی سینه بسته می شود و نهایتا در آن ایجاد برجستگی می کند.این عامل باعث می شود مایعی که به تدریج انباشته شده است،متورم و حساس شده و به شکل کیست در بیاید.ضمن این که سموم نیز باید از طریق عروق لنفاوی به بیرون رانده شوند.

به هر حال در یک سینه با لباس زیر محکم و تنگ این مراحل به خوبی انجام نمی شود و درنتیجه سموم در سینه ها تجمع می یابند.

در واقع لباس زیر ها عامل ایجاد سینه های بیمار هستند.

لباس زیر ها حمایت ساختگی و غیرواقعی از سینه ها به عمل می آورند و در واقع بدن انسان قدرت نگهداری از سینه ها توسط خودشان را ازدست می دهند و به همین دلیل اغلب خانمها بدون لباس زیر احساس ناخوشایندی دارند.

پس برای پیشگیری از سرطان سینه نباید لباس زیر های تنگ پوشید و حتی در صورت امکان بدون آن بخوابید.

یک نکته قابل توجه آن است که میزان موفقیت برای بازگشت از سینه فیبروتیک حتی برای افرادی که ۱۵-۱۰ روز بدون لباس زیر بوده اند بسیار بالا بوده است.

ثابت شده است بسیاری از خانمهایی که بدون لباس زیر بوده اند به طور معجزه آسایی بیماری آنها بهبودی یافته است.

منبع:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
ببخشید من همیشه یکی از دنبال کنندگان مطالب شما هستم (اعتماد به نفس در 10 روز و 100 راز ساده برای داشتن زندگی شاد )ولی ردن چنین تاپیک هایی با منبع نامعتبر (وبلاگ ) از شما بعیده نمیخوام این مطلب(بستن لباس زیر و....) رو رد کنم ولی این روزا خیلی ها خیلی حرفا میزنن لزوما چون اونا رو به منبع تحقیقاتی در امریکا و اروپا ربط می دن نمی تونه دال بر درستی اونا باشه عوامل اصلی پیدایش سرطان از جمله سرطان سینه تاحدود زیادی شناخته شده هس درجایی که طرف هر روز مشت مشت قرص ها و داروهای شیمیایی جورواجور می خوره و از میوه ها و سبزی های آلوده شیمیایی و غذاهای گوشتی هورمون دار تغذیه می کنه و زیر چتر هوای آلوده نفس می کشه و آب و برنج آلوده به ارسنیک می خوره ورزش و تحرک بدنی هم نداره مدام دنبال اینه مشکلات کوچیک و بزرگ زندگی رو برا خودش تراژدی هفتادمن کنه و تریپ افسردگی بگیره و خیلی عوامل دیگهذکر بستن سوتین به عنوان یکی از عوامل اصلی سراطان سینه بیشتر به جوک شبیه تا تحقیق علمی پ.ن : خانومای محترم اگه از این بابت نگرونید می تونید از نوع سوتین های نخی که در عین راحتی و شلی , فرم سینه رو خوب حفظ می کنن استفاده کنید شبها هم موقع خواب درش بیارید تا کل بدن ریلکس باشه
مرسی که خوندین و دقت کردین.من این مطلبو فقط به اعتبار نوشته شدن تو یه وبلاگ ننوشتم.چندین سال قبل زن داییم سرطان سینه گرفتن و یکی از تذکراتی که پزشک بهشون داده بودن این بود که لباس زیرهای تنگ میتونن باعث بروز این مشکل بشن و دیگه نباید از لباس زیر تنگ استفاده کنن و موهاشونم خیلی کم باید رنگ کنن چون اینم باعث بروز این مشکل میشه.و یکی از دوستانم که هیکل خیلی خوبی دارن و تو خانوادشون سرطان سینه خیلی موجوده هم وقتی به پزشک مراجعه کردن همین تذکرو شنیدن.نخواستم این تذکراتو اینجوری بگم که بگن تو فقط شنیدی و نامعتبره.در حالی که میدونم درسته.به هر حال این چیزیه که من از تلویزیونم شنیدم خودمم تو یه مشاوره ی پزشکی تذکر گرفتم بابت این قضیه.استفاده از لباس زیرهایی که نخی هستن برای پوستم بهتره یا برای اینکه فشار زیادی به سینه وارد نشه از لباس زیرهایی استفاده بشه که یه لایه ی نازکی دارن و اسفنج زیادی ندارن و فشار زیادی به سینه وارد نمیکنن.
لینک به دیدگاه
مرسی که خوندین و دقت کردین.من این مطلبو فقط به اعتبار نوشته شدن تو یه وبلاگ ننوشتم.چندین سال قبل زن داییم سرطان سینه گرفتن و یکی از تذکراتی که پزشک بهشون داده بودن این بود که لباس زیرهای تنگ میتونن باعث بروز این مشکل بشن و دیگه نباید از لباس زیر تنگ استفاده کنن و موهاشونم خیلی کم باید رنگ کنن چون اینم باعث بروز این مشکل میشه.و یکی از دوستانم که هیکل خیلی خوبی دارن و تو خانوادشون سرطان سینه خیلی موجوده هم وقتی به پزشک مراجعه کردن همین تذکرو شنیدن.نخواستم این تذکراتو اینجوری بگم که بگن تو فقط شنیدی و نامعتبره.در حالی که میدونم درسته.به هر حال این چیزیه که من از تلویزیونم شنیدم خودمم تو یه مشاوره ی پزشکی تذکر گرفتم بابت این قضیه.استفاده از لباس زیرهایی که نخی هستن برای پوستم بهتره یا برای اینکه فشار زیادی به سینه وارد نشه از لباس زیرهایی استفاده بشه که یه لایه ی نازکی دارن و اسفنج زیادی ندارن و فشار زیادی به سینه وارد نمیکنن.

واقعا؟ اسفنجی فشار ایجاد میکنه؟ من اسفنجی جک دار و فنری استفاده می کنم اما جنس پارچه اش نخیه ایرادی داره ایا؟:ws52:

لینک به دیدگاه
واقعا؟ اسفنجی فشار ایجاد میکنه؟ من اسفنجی جک دار و فنری استفاده می کنم اما جنس پارچه اش نخیه ایرادی داره ایا؟:ws52:

این که جنس پارچش نخیه خیلی خوبه.همه ی اسفنجیا نه ولی معمولا اون دسته از لباسها که میخوان سینه رو بالاتر نگه دارن به سینه فشار وارد میکنن.

معمولا سوتین های جک دار و فنری موقع خواب اذیت میکنن که باید حتما وقتی لباس خواب میپوشین اونا رو دربیارین و اگه بدتون میاد بدون لباس زیر باشین از نیم تنه استفاده کنین که هیچ اذیتی نداره و واقعا میشه باهاش احساس راحتی داشت من که اینطورم.:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

مرسی که این هشدار رو گوشزد کردید،حتی اگر 1 درصد صحت داشته باشه که بیش از اینهاست.

من هر مطالعه ای که داشتم یا صحبت پزشکانی که صاحب نظر بودند و توضیح دادند رو گوش کردم نظر شمارو داشتند،بله شما درست میگید سرطان از مسایل خیلی کوچیک تحریک میشه و رشد میکنه،نباید تحت فشار قرار بگیره.

در کل احتیاط شرط عقل،انشالله خدا به همه سلامتی بده حتی فکرشم آزار دهنده هست. :sad0:

لینک به دیدگاه

من قبلا تو یاهو خونده بودم که دائم سوتین بستن مضره....

بابا شبا خب بازش کنید...به قول یکی از آشناهای ما ثواب داره دو تا اسیرو آزاد کنین:4chsmu1:

لینک به دیدگاه

سلام .مطلبتونو خوندم .

تا حدودی درسته .میتونه یکی از عواملی باشه که باعث ایجاد سرطان سینه میشه.

من مدت زیادی نیس عضو شدم اما خب از بحثا خوب استقبال نمیشه .و یه خورده سرده اینجا .:hanghead:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

با این اوصاف رسما همه سرطان دارن

خیلی ها مدام سوتین دارن

خیلی ها عشق فست فودن

خیلی ها تو هوای آلوده ان

خیلی ها زندگی پر استرس دارن

خیلی ها سبزیجات و میوه و اینا نمیخورن

خیلی ها آب آلوده دارن

خیلی ها داروهای شیمیایی مصرف دارن

دیگه کسی موند؟؟؟؟؟؟

هممون یه بدرود زندگی بگیم وخلاص:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

مرسی از استاتر....

بسسی جالب بود...و من الان دارم به این فکر میکنم یه اقا این تاپیکو بخونه چه فیضی میبره:whistle:

من قبلا تو یاهو خونده بودم که دائم سوتین بستن مضره....

بابا شبا خب بازش کنید...به قول یکی از آشناهای ما ثواب داره دو تا اسیرو آزاد کنین:4chsmu1:

:ws28:

چه فامیل باحالی:ws3:

به نظر من به هر چی فکر کنی همون میشه. چون با فکر کردن به اون چیز به کائنات دستور می دی همونو واست جور کنن. پس به چیزای خوب فکر کنیم. نه سرطان...

عزیزم این چه حرفیه...این درسته که انسان هرطور فکرکنه تو زندگیش تاثیر داره!ولی نه اینکه من برم دست بزنم به خون یه ادم ایدزی بعد بگم نه بابا ایدز کجا بود...اونوقت چون اینطوری فکر کردم ایدز نگیرم!!!

:w58:

لینک به دیدگاه

عوامل زیادی هستن که میتونن باعث بروز سرطان بشن،عواملی که ما هر روز و شاید هر لحظه در معرض اونا هستیم.

من در معرض هوای آلوده ی تهران هستم و ممکنه سرطان بگیرم،نمیتونم درستش کنم این هوا رو و نمیتونمم کم بیرون برم.

من با خوردن زیاد غذاهای حاضری و چرب در معرض سرطان هستم اینو که میتونم درست کنم.

من با بستن مداوم سوتین های سفت که به بدنم فشار وارد میکنن در معرض سرطان هستم اینو میتونم درستش کنم.

من با کشیدن سیگار در معرض سرطان و بیماری های قلبی هستم اینو که میتونم درست کنم.

یه سری عواملو نمیتونم اما اینایی رو که میتونم پس درست کنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...