رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام.الان هم قوانین همیناییه که تو اینجا نوشتین؟؟مثاهنوز هم معیار قبولی پاسخدهی به 0%سوالاته؟

فکر کنم اینسری 1امتحانش آبان93 بود.حالا سری بعدیش کی خواهد بود؟؟

اینکه عضو سامان بشیم، چه مزیتی داره؟؟(بجز اجاز شرکت و قبلیدر آزمو و ارش)تسهیلات دیگه ای هم داره در مقابل انهمه پولیکه میگیرن؟؟

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

دانلود سوالات آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی از سال 83 تا 91

منبع:power2.ir

این سوالات رو حتما دانلود و مرور کنید چون به نظرم خیلی میتونه مفید باشه..:icon_gol:

سلام

این لینک کار نمیکنه

بعد این که ازمون مکانیو با پاسخ تشریحی ندارد?

لینک به دیدگاه
سلام

این لینک کار نمیکنه

بعد این که ازمون مکانیو با پاسخ تشریحی ندارد?

لینک دانلود خرابه

اصلاح شد:a030:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

با عرض سلام و خسته نباشید

آیا برای امتحان نظام مهندسی تاسیسات برقی ساختمان در دو بخش نظارت و طراحی باید دو تا امتحان داد یعنی یک امتحان برای نظارت و یک امتحان برای طراحی ؟ییا یک امتحان برای طراحی و نظارت.

لینک به دیدگاه
با عرض سلام و خسته نباشید

آیا برای امتحان نظام مهندسی تاسیسات برقی ساختمان در دو بخش نظارت و طراحی باید دو تا امتحان داد یعنی یک امتحان برای نظارت و یک امتحان برای طراحی ؟ییا یک امتحان برای طراحی و نظارت.

سلام دوست عزیز....برای تاسیسات برقی این لینک رو ببین

توی دفترچه.... فقط عنوان تاسیسات برقی اومده.....و این دو رو از هم جدا نکرده...اما برای عمران....(همونطور ک توی لینک بالا برات گذاشتم)...سه بخش جدا وجود داره

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
با عرض سلام و تشکر از جواب و معرفی لینک

بعد از قبولی در امتحان نظام مهندسی برق و داشتن پایه 3 چطور می توانیم از مدرک استفاده کنیم ؟

خواهش میکنم....

هر كدام از مهندسین با قبولی در هر یك از این آزمونها پروانه اشتغال به كار پایه ۳ در آن بخش را دریافت می كنند.....

یكی از مزیت های داشتن این پروانه وجود یك شماره خاص در نظام مهندسی هر استان به هر شخص است كه تقریبا مشابه همان شماره نظام پزشكی می باشد و افراد دارای پروانه اشتغال می توانند برای تاسیس شركت، دفاتر مهندسی و... اقدام كنند و یا حتی امتیاز سهمیه خود را به شركت های قانونی شاغل در صنعت ساختمان واگذار كنند.

امیدوارم جواب سوالاتون رو گرفته باشید....

:a030:

لینک به دیدگاه
خواهش میکنم....

هر كدام از مهندسین با قبولی در هر یك از این آزمونها پروانه اشتغال به كار پایه ۳ در آن بخش را دریافت می كنند.....

یكی از مزیت های داشتن این پروانه وجود یك شماره خاص در نظام مهندسی هر استان به هر شخص است كه تقریبا مشابه همان شماره نظام پزشكی می باشد و افراد دارای پروانه اشتغال می توانند برای تاسیس شركت، دفاتر مهندسی و... اقدام كنند و یا حتی امتیاز سهمیه خود را به شركت های قانونی شاغل در صنعت ساختمان واگذار كنند.

امیدوارم جواب سوالاتون رو گرفته باشید....

:a030:

بعد اینکه آزمون دادیم و پروانه اشتغال به کار رو گرفتیم میتونیم نظارت کنیم ؟! شرایط دیگه ای نداره ؟

لینک به دیدگاه
بعد اینکه آزمون دادیم و پروانه اشتغال به کار رو گرفتیم میتونیم نظارت کنیم ؟! شرایط دیگه ای نداره ؟

کل ایین نامه نظام رو براتون قرار میدم.....ک پاسخگوی تمامی سوالاتتون هست....:a030:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
کل ایین نامه نظام رو براتون قرار میدم.....ک پاسخگوی تمامی سوالاتتون هست....:a030:

من این رو چک کردم که تصلاحات درست هست اما برای معرفی منابع در نظام مهندسی قید نشده ، در واقع این فایل برای آزمون نمیاد درسته؟

لینک به دیدگاه
من این رو چک کردم که تصلاحات درست هست اما برای معرفی منابع در نظام مهندسی قید نشده ، در واقع این فایل برای آزمون نمیاد درسته؟

سلام

بله فایل فقط مربوط به اصلاحات هست...ن منابع آزمون

این لینک رو ببینید:

باز هم سوالی بود در خدمتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...