رفتن به مطلب

[ دفـتر مـديريت تالار پـزشـكي ] پيشنهادات و انتقادات

Ala Agrin

ارسال های توصیه شده

دوستان نواندیش با توجه به پرسشهایی در رابطه به زیباییها ، بوتاکس و عملهای زیبایی

مجموعه متدهای زیبای علم پزشکی در تالار پزشکی ایجاد گردید . چنانچه دوستان مطالب مرتبطی رو داشتند لطفا همکاری کنند و سوالات مربوطه ای رو که داشتند در همین بخش بپرسند.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • پاسخ 49
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوستان نواندیش با توجه به پرسشهایی در رابطه به زیباییها ، بوتاکس و عملهای زیبایی

مجموعه متدهای زیبای علم پزشکی در تالار پزشکی ایجاد گردید . چنانچه دوستان مطالب مرتبطی رو داشتند لطفا همکاری کنند و سوالات مربوطه ای رو که داشتند در همین بخش بپرسند.:icon_gol:

سلام ورود مجدد شما رو به تالار پزشکي خوش آمد ميگم:icon_gol: اميدوارم با کمک شما و دوستان ديگه تالار پزشکي هر روز بهتر بشه

لینک به دیدگاه

سلام ورود مجدد شما رو به تالار پزشکي خوش آمد ميگم:icon_gol: اميدوارم با کمک شما و دوستان ديگه تالار پزشکي هر روز بهتر بشه

سلام عزیزم.مرسی خانومی :icon_gol: شما هم به جمع ما خوش اومدین .قطعا با همکاری کردن میشود در خدمت دوستان بود و تالار را فعال کرد و به روز:a030:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

بله. روزتون مبارک.

بگذریم ک پزشک ها رو دوس ندارم :ws3: البته نه همشون رو. ی عده از پزشکا ک تعدادشون کم هم نیست رسما شدن تاجر! :banel_smiley_4: بابا جایگاه پزشک بودن خیلی بالاست ...

لینک به دیدگاه
روزتون مبارک:icon_gol:

جدا از مسئولیت و ... حقیقتا پزشکان تو هر کشور و دین و فرهنگی مورد احترام هستن.

مرسی مهندس .......سپاس از ابراز لطفتان:icon_gol:

بله. روزتون مبارک.

بگذریم ک پزشک ها رو دوس ندارم :ws3: البته نه همشون رو. ی عده از پزشکا ک تعدادشون کم هم نیست رسما شدن تاجر! :banel_smiley_4: بابا جایگاه پزشک بودن خیلی بالاست ...

مرسی مهندس:icon_gol:حالا واقعا فکر میکنی پزشکان مهندسان رو دوست دارند؟:ws3:

چی بگم مهندس خب شما یه تبریک گفتین دستتون درد نکنه با کلی کنایه:ws3: حداقل تو این مجموعه دو نفر پیدا شدند که رو در رو روزمون رو تبریک بگن :icon_gol:نه اینکه فقط مواقع خصوصی و کار ازمون انتظار داشته باشند میشه گفت اینم گلایه شخص خود من از اعضا:whistle:

اما ایا توجه کردین هیچوقت از یه مهندس نمیپرسن چطور شد تاجر شدی و کاخ نشین؟ اما یه پزشک که به جای سیم برق و مصالح و اب وراه و هوا و...با جسم و جان انسان در ارتباطه و جانی دوباره میبخشد همیشه متهم به ثروت اندوزی ، ادم بده شده و نقل و طراوت سریال و طنزهای کمدی ....اینم گلایه قشر پزشک از جامعه:sigh:

لینک به دیدگاه
مرسی مهندس .......سپاس از ابراز لطفتان:icon_gol:

مرسی مهندس:icon_gol:حالا واقعا فکر میکنی پزشکان مهندسان رو دوست دارند؟:ws3:

چی بگم مهندس خب شما یه تبریک گفتین دستتون درد نکنه با کلی کنایه:ws3: حداقل تو این مجموعه دو نفر پیدا شدند که رو در رو روزمون رو تبریک بگن :icon_gol:نه اینکه فقط مواقع خصوصی و کار ازمون انتظار داشته باشند میشه گفت اینم گلایه شخص خود من از اعضا:whistle:

اما ایا توجه کردین هیچوقت از یه مهندس نمیپرسن چطور شد تاجر شدی و کاخ نشین؟ اما یه پزشک که به جای سیم برق و مصالح و اب وراه و هوا و...با جسم و جان انسان در ارتباطه و جانی دوباره میبخشد همیشه متهم به ثروت اندوزی ، ادم بده شده و نقل و طراوت سریال و طنزهای کمدی ....اینم گلایه قشر پزشک از جامعه:sigh:

کنابه مث ایهام، دولبه است. من مستقیما انتقاد کردم :ws3: خوب ببین من مهندس نهایتا ی هوش مصنوعی درست میکنم ک حالا شامل اهن و تیر و تخهته است. ی موجود بدون حس و روح!

روح چیزی پیچیده ای. البته عده ای بهش میگن کانشس یا همون اگاهی ک من شخصا مخالف اینم ک روح کانشس باشه. ( روبات خوداگاه هم ساخته شده!!! )

دکترا کسایی هستن ک با انسان سر و کار دارن و مهندسا با اهن!

همه باید سطح زندگی خوبی داشته باشن و پولداشتن خیلی خوبه. اما وجدان کاری در این دو حیطه متفاوت ه و انتقاد من ب کمبود وجدان کاری در قشر پزشک بود ک جای خودش رو داده ب پول پرستی.

ندیدین یا نشنیدن ویزیت های گروهی!!!

پزشک مثل گوسفند 2-3 تا مریض رو باهم ویزیت می کنه !!

یکی رو شنیدم و تا سازمان نظام پزشکی هم، تلفنی پیگیری کردم.نهایتا کلی بند و قانون و کاغذ بازی بود ک ایا درمانگاه بوده یا محل شخصی بوده. ایا بهمانک بوده یا بیسارک بوده. بیخیال شدم.

بحث اصلا پول نیست. بحث جانشین شدن پول ب جای وجدان کاری ه ک در صنف پزشکان ایران ب شدت شاید 80 درصد یا 90 درصد رسوخ کرده.

گلایه خودتون ک ب جاست.

اما گلایه قشر پزشکان نه ( تیپ کلامی این گلایه من رو یاد مغلطه پهلوان پنبه می ندازه)

لینک به دیدگاه

بلی متوجه ام مستقیم بود:ws3:

واقعا متاسف شدم و متاثر اخه چطور ممکنه چند مریض با هم ویزیت شوند؟

البته اینو قبلا هم شنیده بودم و برام کماکان عجیبه یعنی این کار جزو تخلفات سنگین محسوب میشه یه بیمار مشکلاتش خصوصیه و تنها با پزشکش میتونه در میان بذاره در غرب شده کسانی که خارجین و زبان کشور رو به خوبی نمیفهمن و یا موارد پزشکی رو نمیتونن بیان کنند از مترجم کمک میگیرن که این مترجمین تلفنی هستند و بدون ذکر نام بیمار فقط از طریق تلفن واسطه بیمار و پزشک میشوند. قانون محرمانه بودن پرونده و موضوع بیمار خیلی سخت و محکم هست چطور ممکنه قوه قضائیه رو چنین موضوعی سرپوش بذاره باید قانونی و تبصره ای وجود داشته باشه بسی متعجب گشتیم :banel_smiley_4:

مرسی مهندس از توضیحاتت امیدوارم همین صحبتها قدمی برای چاره اندیشی مسئولان برای چنین تخلفات پزشکی باشد.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...