رفتن به مطلب

کمک در رابطه با اجرای برنامه نوشته شده با فرترن

ارسال های توصیه شده

سلام

دوستان من یه برنامه دارم که فایلهای bin رو به txt تبدیل میکنه منتها این برنامه با فرترن نوشته و من نمیتونم روی سیستم خودمم اجراش کنم .

سورس برنامه رو اینجا میزارم، ممنون میشم اگر از دوستان کسی هست که میتونه اونرو اجرا کنه و یا نحوه اجرای اون رو توضیح بده ...

(من از ویندوز 8 استفاده میکنم، و فایل اجرایش روی سیستم من اجرا نمیشه . حتی یه کامپایلر فرترن تحت ویندوز هم دانلود کردم باز هم نتونستم اجرا کنم.)

(این فایل bin حاوی اطلاعات اب و هوایی هست و من به اطلاعاتش در قالب فرمت متنی احتیاج دارم)

(برای اینکه فایل رو بتونم پیوست کنم پسوند رو از F به txt تغییر دادم)

متشکرم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
سلام

دوستان من یه برنامه دارم که فایلهای bin رو به txt تبدیل میکنه منتها این برنامه با فرترن نوشته و من نمیتونم روی سیستم خودمم اجراش کنم .

سورس برنامه رو اینجا میزارم، ممنون میشم اگر از دوستان کسی هست که میتونه اونرو اجرا کنه و یا نحوه اجرای اون رو توضیح بده ...

(من از ویندوز 8 استفاده میکنم، و فایل اجرایش روی سیستم من اجرا نمیشه . حتی یه کامپایلر فرترن تحت ویندوز هم دانلود کردم باز هم نتونستم اجرا کنم.)

(این فایل bin حاوی اطلاعات اب و هوایی هست و من به اطلاعاتش در قالب فرمت متنی احتیاج دارم)

(برای اینکه فایل رو بتونم پیوست کنم پسوند رو از F به txt تغییر دادم)

متشکرم

در مورد ویندوز 8 بعید میدونم برای نرم افزار و نصب کردنش گیری داشته باشه

از نسخه های قدیمی تر نرم افزار مثلا 2013 که استفاده کردم و مشکلی نداشته

اما ویندوز من چون 32 بیتی هست نرم افزاری جدیدی مثلا از شرکت Autodesk که تولید 2014 هستند رو ساپورت نمیکنه

اما در مورد نرم افزار

راستش من تا حالا کار نکردم این نرم افزار رو

اما همین اطلاعات رو میتونین از نرم افزار RetScreen+ بگیرین:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...