رفتن به مطلب

سوال درباره ی مرجع فیزیک پایه2

hnodet

ارسال های توصیه شده

با سلام. یکی می تونه به من روشن و واضح بگه برای در "فیزیک پایه 2" معمولا چه مرجعی تدریس می شه؟! 79.gif (تو دانشگاه ما واسه درس فیزیک پایه 1، جلد اول ویراست سوم فیزک هالیدی-رزنیک تدریس شد.) اگه جواب جلد 2 همون کتابه باید بگم نتونستم ویراست سوم جلد 2 رو پیدا کنم و فقط جلد سومشو پیدا کردم (نوش که مطمئنا گیر نمیاد ولی دست دوشو هم نتونستم پیدا کنم)

لینک به دیدگاه
با سلام. یکی می تونه به من روشن و واضح بگه برای در "فیزیک پایه 2" معمولا چه مرجعی تدریس می شه؟! 79.gif (تو دانشگاه ما واسه درس فیزیک پایه 1، جلد اول ویراست سوم فیزک هالیدی-رزنیک تدریس شد.) اگه جواب جلد 2 همون کتابه باید بگم نتونستم ویراست سوم جلد 2 رو پیدا کنم و فقط جلد سومشو پیدا کردم (نوش که مطمئنا گیر نمیاد ولی دست دوشو هم نتونستم پیدا کنم)

ویراست سوم؟؟؟:w58:

میدونی چقد قدیمیه؟؟؟؟

پیدا نمیشه اما مطمئن باش ویراست های جدید چندان تفاوتی با قبلی ها نداره..

استاد ماهم مثلا گفت ویراست 5 من خودم ویراست 8 رو خوندم...

اما خوب ویراست سه خیلی قدیمیه

من ویراست سوم رو خودم دارم جلدش هم کاهیه اتفاقا:hanghead:

اما فکر نمیکنم بتونی پیداش کنی

:icon_pf (34):

پیشنهادم همون ویراست های جدید هستش که بخونی چون مطمئن باش از لپ مطلب چیزی کم نداره:w16:

لینک به دیدگاه
جلد 2همون کتاب(ج.اول) مباحث گرانشی وپشرفته تر داره.برای فیزیک 2 هالیدی جلد سوم ویراست 3 تدریس میشه

قدیمیه اما نیست؟؟؟/خیلی هم قدیمیه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...