رفتن به مطلب

کدام یک محبوب ترند؟  

74 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام یک محبوب ترند؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 116
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

2- فرهاد مجیدی

اما علی کریمی انصافا بازیکن خوبیه، برای تیم ملی هم خیلی زحمت کشیده ، اما اخلاقا اصلا قبولش ندارم.:icon_gol:

اوه اوه بابا اوه اوه اهل ورزشی پس :w02:

برا که اسپم نشه هیچکدوم :ws3:

لینک به دیدگاه

ایول قاسم زارع خان:ws3: مطالب بسیار جالبی گذاشتی:a030:

دوستان منصف و واقع بین باشید . آمار و ارقام هم ثابت میکنه علی کریمی بالاتر از فرهاد مجیدی ه!!:w16:

:w02:

لینک به دیدگاه
ایول قاسم زارع خان:ws3: مطالب بسیار جالبی گذاشتی:a030:

دوستان منصف و واقع بین باشید . آمار و ارقام هم ثابت میکنه علی کریمی بالاتر از فرهاد مجیدی ه!!:w16:

:w02:

درسته قابل قیاس نیستن، اما فرهاد مجیدی خیلی راه داره ، مطمئنا تا این مرحله هم رسیده لیاقتشو داشته

:ws37:

لینک به دیدگاه
درسته قابل قیاس نیستن، اما فرهاد مجیدی خیلی راه داره ، مطمئنا تا این مرحله هم رسیده لیاقتشو داشته

عزیزم این چه حرفیه که میزنی..کاپیتان ما قابل قیاس با این اقا نیست

یه کم واقع بین باشین

من دوستانی دارم که متاسفانه گمراه شدن و پرسپولیسین،اما عاشق فرهاد مجیدی ان..محبوبیت ربطی طرفداری نداره

من الان علی دایی و مهدوی کیا رو دوس دارم..خیلی از قرمزام فرهادخانو دوس دارن

لینک به دیدگاه
عزیزم این چه حرفیه که میزنی..کاپیتان ما قابل قیاس با این اقا نیست

یه کم واقع بین باشین

من دوستانی دارم که متاسفانه گمراه شدن و پرسپولیسین،اما عاشق فرهاد مجیدی ان..محبوبیت ربطی طرفداری نداره

من الان علی دایی و مهدوی کیا رو دوس دارم..خیلی از قرمزام فرهادخانو دوس دارن

الان که داریم با این نظرسنجی محبوبیت این الفرهاد آقارو میبینم:ws28:من قرمز پرسپولیسی توعمرم ندیدم مجیدی رو دوست داشته باشه ولی بالعکسش صادقه :ws3:

لینک به دیدگاه

ستاره خانم مگه مسابقه تلوزیونیه که تا این مرحله رسیده19482_eva.gif

لینک به دیدگاه
2- فرهاد مجیدی

اما علی کریمی انصافا بازیکن خوبیه، برای تیم ملی هم خیلی زحمت کشیده ، اما اخلاقا اصلا قبولش ندارم.:icon_gol:

علی کریمی توی زمین سابق بر این یه ذره تندمزاج بود ولی جدیدا که خیلی خوب شده و از لحاظ مرام اخلاقی خیلی داش علی تاحالا لوتی گری کرده! یه نمونشو من مثال میزنم! چند سال قبل برنامه ماه عسل یه قدبلنده بود که مریضی داشت و در آخرش احسان علیخانی ازش پرسید چه آرزویی داری گفتش علی کریمی رو از نزدیک ببینم، سلامتیم برگرده و یه لب تاب آرزو دارم داشته باشم و همون شبش علی کریمی به احسان زنگ میزنه و هماهنگ میکنه و با اون جوان دیدار میکنه،یه لب تاپ بهش هدیه میده و خرج عمل سنگینشو میده و جوونو میفرسته خارج و عمل میشه و پارسال گزارشی ازش نشون دادن که خیلی سالم و سرحال شده بودhapydancsmil.gif

فیلم این قضیه:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
الان که داریم با این نظرسنجی محبوبیت این الفرهاد آقارو میبینم:ws28:من قرمز پرسپولیسی توعمرم ندیدم مجیدی رو دوست داشته باشه ولی بالعکسش صادقه :ws3:

خب واجب شد دوستان و فامیل پرسپولیسیمو دعوت کنم اینجا تا بهتون ثابت شه..البته برام مهم نیست بهتون ثابت کنم چون شما عادت داری مغلطه کنی:banel_smiley_4:

همه دنیا که تو این انجمن جمع نشده:hanghead:

لینک به دیدگاه
خب واجب شد دوستان و فامیل پرسپولیسیمو دعوت کنم اینجا تا بهتون ثابت شه..البته برام مهم نیست بهتون ثابت کنم چون شما عادت داری مغلطه کنی:banel_smiley_4:

همه دنیا که تو این انجمن جمع نشده:hanghead:

بگو بیآن:ws3:پرسپولیسی اصیل امکان نداره:ws3: بعدشم این رأی گیری یه نمونه آماری از کل ایرانه و داخل نود هم بالای 10 بار نظرسنجی محبوب ترین تیم و بازیکن و.. گذاشته و همیشه با حدود همین درصدی که اینجا برقراره پرسپولیس و علی کریمی پیشتاز بودند و چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است...

لینک به دیدگاه
بگو بیآن:ws3:پرسپولیسی اصیل امکان نداره:ws3: بعدشم این رأی گیری یه نمونه آماری از کل ایرانه و داخل نود هم بالای 10 بار نظرسنجی محبوب ترین تیم و بازیکن و.. گذاشته و همیشه با حدود همین درصدی که اینجا برقراره پرسپولیس و علی کریمی پیشتاز بودند و چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است...

کلا اخرش که چی؟؟علی کریمیتونم اینطوری قالتون گذاشت..اصن تعصب موج میزنه

c57go6796wdl0h1yts.jpg

لینک به دیدگاه

كارهاي ماورائي علي كريمي ؛ تصاوير

علي كريمي كارهاي پسنديده زيادي دارد كه اين بخشي از آنهاست.

علي كريمي در ديدار با كودكان بي سرپرست

آقایی که روی تخت افتاده، بابک معصومیه! یه زمانی کاپیتان تیم فوتسال ایران بود و کلی افتخار و برو و بیا داشت! وقتی سرطان گرفت بعدها گفت یه روز علی کریمی اومد ملاقاتش، چک سفید بهش داد، تمام هزینه های اتاق و بیمارستان رو هم پرداخت کرد.

6153jamnews_ir04.jpg

36153jamnews_ir05(1).jpg 36153jamnews_ir06.jpg

بلندقدترین ایرانی شناخته میشد، توی برنامه ماه رمضون، ازش پرسیدن چه آرزویی داری؟ گفت سه تا آرزو: سلامتی، لپ تاپ داشته باشم و علی کریمی رو ببینم! شبونه، علی کریمی، لپ تاپ خرید، رفت خونه شون، تمام خرج درمان و اعزامش به آلمان رو داد!

برای متن کامل نوشتاری و تصویری به لینک های زیر برید:

لینک به دیدگاه

بسی موافقم

:a030:

لینک به دیدگاه
کلا اخرش که چی؟؟علی کریمیتونم اینطوری قالتون گذاشت..اصن تعصب موج میزنه

c57go6796wdl0h1yts.jpg

به من میگین مغلطه میکنم شما که استادین:ws3:رفتن داش علی ربطی به تعصب نداره وگرنه تعصب علی کریمی بر همه پرسپولیسیا اثبات شده و حداقلش دیگه مثل بازیکنتون مشت نزد به مدیرعاملش:ws28:

لینک به دیدگاه
برای کارش دلیل داشت..به خاطر پول نرفت..به خاطر دخترش رفت.

الان علی کریمی واسه پول رفته:ws28:همه میدونن علی کریمی با پرسپولیس همیشه سفید میبنده:w16: قضیه دختر مجیدی که دیگه جوک سالای قبل بود که نقل محافل بودش:ws3:آخه دخترش فقط میتونست در اماران درس بخونه و نمیتونست در ایران بخونه:ws28:عادل فردوسی پورم کلی پارسال خندید به این ماجرا...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...