رفتن به مطلب

کدام یک محبوب ترند؟  

74 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام یک محبوب ترند؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 116
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

الان علی کریمی واسه پول رفته:ws28:همه میدونن علی کریمی با پرسپولیس همیشه سفید میبنده:w16: قضیه دختر مجیدی که دیگه جوک سالای قبل بود که نقل محافل بودش:ws3:آخه دخترش فقط میتونست در اماران درس بخونه و نمیتونست در ایران بخونه:ws28:عادل فردوسی پورم کلی پارسال خندید به این ماجرا...

شما دنبال سوژه خنده میگردین ما چیکار کنیم..به هر حال بازیکنای ما همچین ادمای باکلاسی هستن..تاکور شود هر انکه نتواند دیدن..در ضمن قاسم خان اون عکسایی که گذاشتی در مورد عشقت

کارش ماورایی نیست..وظیفه ی هر ورزشکاره:w16:

لینک به دیدگاه
شما دنبال سوژه خنده میگردین ما چیکار کنیم..به هر حال بازیکنای ما همچین ادمای باکلاسی هستن..تاکور شود هر انکه نتواند دیدن..در ضمن قاسم خان اون عکسایی که گذاشتی در مورد عشقت

کارش ماورایی نیست..وظیفه ی هر ورزشکاره:w16:

نمیدونم چرا همه بازیکنان دنیا اینجوری باکلاس نیستن :ws28:عشق الفرهاد به کشورهای شیخ نشین همیشه پابرجاست و ماشالا این بهونه دخترشو نه فقط من بلکه همه میدونن که الکی بود:w16: این که چهارتا دیدار کنی و سر بزنی به یه مرکز و چهارتا عکس بندازی و فرمالیته کاری رو بکنی بله چیز طبیعیه ولی این کارای خاصی که قبلا فقط بعضی هاشو آوردم کار هر ورزشکار یا هنرمندی نیست و مخصوص داش علی کریمیه...

فقط اینارو بخون و به عظمت یه بازیکن پی ببر:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

من که ارزش کسی رو پایین نیآوردم گفتم اون کارا طبیعیه و همه انجام میدن ولی اینکارا خاص و این قضایای علی کریمی رو همه اطرافیانش فاش کردن وگرنه هیچکی نمیخواد ریا بشه:w16:

لینک به دیدگاه
من که ارزش کسی رو پایین نیآوردم گفتم اون کارا طبیعیه و همه انجام میدن ولی اینکارا خاص و این قضایای علی کریمی رو همه اطرافیانش فاش کردن وگرنه هیچکی نمیخواد ریا بشه:w16:

به ما که رسید طبیعیه..مال شما ماورائیه:banel_smiley_4:هر طور راحتی فک کن..من که عاشق کاپیتانمونم..از حرفم هم کوتاه نمیام:whistles:

لینک به دیدگاه
به ما که رسید طبیعیه..مال شما ماورائیه:banel_smiley_4:هر طور راحتی فک کن..من که عاشق کاپیتانمونم..از حرفم هم کوتاه نمیام:whistles:

نرود میخ آهنی در سنگ

تو ول کن واسا با بازیکن تراکتور خوش باشن

لینک به دیدگاه
کلا اخرش که چی؟؟علی کریمیتونم اینطوری قالتون گذاشت..اصن تعصب موج میزنه

c57go6796wdl0h1yts.jpg

رفتن ی بازیکن به تیم دیگه و تعصب روی تیمی که داره توش بازی میکنه ولو قلبش با تیم دیگه باشه کار حرفه ای هاست هرکسی از پسش برنمیاد.

لینک به دیدگاه
برای کارش دلیل داشت..به خاطر پول نرفت..به خاطر دخترش رفت.

من اصلا تعصبی ندارم رو فوتبال ، بالا هم مزاح کردم

ولی خداییش دیگه قضیه رفتن جناب مجیدی به بهانه ی دخترش دیگه مدتهاست که معلوم شده بخاطر اون نبوده

:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...