رفتن به مطلب

کمک.تبدیلPDF به Word

ارسال های توصیه شده

اینو قبلا تست کردم باید utf-8 تنظیم کنی و سند اصلی با ورد تولید شده باشه نه با نرم افزار دیگه ای ، ایده آل نیست ولی جواب میده

لینک به دیدگاه
نصب کردم اما convert رو که میزنم هیچ اتفاقی نمیفته:ws52:

مطمئن باشید فایل pdf تون از اینا که روش رمز گذاشتن نباشه. بعضیا برای جلوگیری از سوء استفاده میان رمز میذارن رو فایل های pdf که نشه تبدیلشون کرد.

اگر حجمشش کمه به نظرم منطقی ترین کار همینه که یه خط یه خط از تو فایل pdf کپی کنید تو فایل ورد. نرم افزار زیاده اما هیچکدومشون کامل نیست. اینجوری نیست که یه فایل ورده شسته رفته تحویل بده.

لینک به دیدگاه

خب رو

utf-8 تنظیم کردم اما نمیتونه پی دی افمو بخونه...جای اسمش علامت سوال میاد...کانورتم که میزنم هیچ فایلی بم نمیده!!!

خط به خطم که کپی میکنم باز بهم میریزه

:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
خب رو

utf-8 تنظیم کردم اما نمیتونه پی دی افمو بخونه...جای اسمش علامت سوال میاد...کانورتم که میزنم هیچ فایلی بم نمیده!!!

خط به خطم که کپی میکنم باز بهم میریزه

:icon_pf (34):

یه خط رو کامل کپی نکن. نصف خط نصف خط چی؟ جمله به جمله. ینی ویرگول و نقطه و اینا توش نباشه.:ws38:

خیلی دردسره این کار. تو نت سرچ میکنی ماشالا 60 صفحه میادا ولی کمکی نمیکنه.:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
یه برنامه دارم این کارو انجام میده اما خوب تو بعضی از صفحه برای کار منو بهم ریخت مثلا تو 80برگ 10برگش بهم ریخت میخوای بزارم برات؟

واقعا!:ws3:

ممنون میشم بذاری

لینک به دیدگاه
واقعا!:ws3:

ممنون میشم بذاری

ببخشید من پرشین گیگ برام باز نشد آپلودش کنم برات میل کردم امیدوارم به دردت بخوره:a030:

علاوه بر اون این نرم افزار هم بطور حتم تبدیل میکنه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
ببخشید من پرشین گیگ برام باز نشد آپلودش کنم برات میل کردم امیدوارم به دردت بخوره:a030:

مرسی مینا جان...یکیش که همونی بود که بچه ها معرفی کردن...ایشالا کار کنه:ws37:

لینک به دیدگاه
مرسی مینا جان...یکیش که همونی بود که بچه ها معرفی کردن...ایشالا کار کنه:ws37:

خواهش میکنم

مطمئنی فایل پی دی اف ورده؟اگه عکس و..... باشه تبدیل نمیکنه:ws37:

لینک به دیدگاه

سلام...

این نرم افزار فقط برای ویندوزای 32 بیتی هستش؟؟:hanghead:

لینک به دیدگاه

ممنون.

من از نرم افزار استفاده کردم ولی متاسفانه به این صورت از هر سه کلمه ای یه کلمه رو ناقص و با حرف انگلیسی X جایگزین کرده و در ابتدای فایل هم این پیغام رو نوشته:

The trial version randomly replaces letters by

'X'-characters.

برای شما هم چنین اتفاقی افتاده؟؟؟

لینک به دیدگاه
ممنون.

من از نرم افزار استفاده کردم ولی متاسفانه به این صورت از هر سه کلمه ای یه کلمه رو ناقص و با حرف انگلیسی X جایگزین کرده و در ابتدای فایل هم این پیغام رو نوشته:

'X'-characters.

نه برای من اینطوری نشد:ws38:

لینک به دیدگاه
ممنون.

'X'-characters.

بعضی پی دی افا رو بهم مریزه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...