رفتن به مطلب

اولین سیستم عامل ایرانی سفارشی شده برای مهندسی مکانیک (تبدیل انرژی)

ارسال های توصیه شده

به مناسبت عید فطر یه عید برای برو بچه وبلاگ MeNoBLOG ‌دارم اولین سیستم عامل لینوکسی مختص مهندسی مکانیک (تبدیل انرژی) رو آماده کردم این سیستم عامل بر پایه اوبونتو 12.04 lst با پشتیبانی تا سال 2015 می باشد

MeNoTu.jpg

این سیستم عامل شامل تقریبا تمام نرم افزار های مربوط به مهندسی مکانیک ( تبدیل انرژی) می باشد

Openfoam 2.1 - 2.2 -2.2.1

و همچنین با آخرین آپدیت OpenFoam 1.6ext

نرم افزار اسکایلب

و.....

برای جزئیات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

متاسفانه یه مشکلی که سیتم عامل های لینوکسی دارن اینه که خیلی نرم افزارای مدرن و جدید براشون نیست

اما از لحاظ امنیت و سرعت و کارایی یکی از پر قدرت ترین سیستم های عامل هستن

از مشخصه های این سیستم عامل برامون نمیگین؟:vahidrk:

لینک به دیدگاه

اتفاقا برعکس من بجز نرم افزار Solidwirks و catia‌ تقریبا تمام نرم افزار های مهندسی مکانیک رو توش دارم

fluent وgambit‌ و matlab و maple و ansys و comsol این نرم افزار ها همه نسخه های لینوکس دارند البته در سیستم عامل سفارشی شده این نرم افزار هارو نزاشتم چون اصولا ما از این نرم افزار ها بصورت کرک شده استفاده می کنیم بنابراین نمیشه برای انتشار جهانی یه سیستم عامل داخل اوسیستم به صورت پیش فرض نصب شود.

من روی سیستم خودم تمام این نرم افزار ها رو دارم آموزشهایی هم از نصب بعضی از این نرم افزار ها روی وبلاگم موجود است.

لینک به دیدگاه
اتفاقا برعکس من بجز نرم افزار Solidwirks و catia‌ تقریبا تمام نرم افزار های مهندسی مکانیک رو توش دارم

fluent وgambit‌ و matlab و maple و ansys و comsol این نرم افزار ها همه نسخه های لینوکس دارند البته در سیستم عامل سفارشی شده این نرم افزار هارو نزاشتم چون اصولا ما از این نرم افزار ها بصورت کرک شده استفاده می کنیم بنابراین نمیشه برای انتشار جهانی یه سیستم عامل داخل اوسیستم به صورت پیش فرض نصب شود.

من روی سیستم خودم تمام این نرم افزار ها رو دارم آموزشهایی هم از نصب بعضی از این نرم افزار ها روی وبلاگم موجود است.

نرم افزارای اتودسک رو چی؟

اتوکد مپ

رویت مپ

یا نرم افزارای دیگه

راستش من خیلی دنبال این بودم رو سیتمم لینوکس نصب کنم

اما دیدیم به دلایلی که گفتم یکم سخت میشه باهاش کار کرد

الان رو یه سیستم xp دارم رو اون یکی 8

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

دوستان عزیز بالاخره آپلود این سیستم عامل بروی سایت sourceforge.net تموم شد و آماده دانلود است. از لینک زیر دانلود کنید.

لینک به دیدگاه
دوستان عزیز بالاخره آپلود این سیستم عامل بروی سایت sourceforge.net تموم شد و آماده دانلود است. از لینک زیر دانلود کنید.

کاش قسمت قسمتش میکردین:hanghead:

لینک به دیدگاه
کاش قسمت قسمتش میکردین:hanghead:

والا رو اون سایت که نمی شد به صورت پارت پارت بفرستم اما با سافت گذر صحبت کردم اگه اکی بشه و بخوان MeNoTu‌ رو رو سایتشون بزارن بصورت پارت پارت می زاریم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...