رفتن به مطلب

نظرسنجی جهت شروع تاپیک آموزش پروپزال نویسی

نظرشما درمورد شروع تاپیک پروپزال نویسی توسط اینجانب چی  

43 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظرشما درمورد شروع تاپیک پروپزال نویسی توسط اینجانب چی

• 43
    • 0

ارسال های توصیه شده

سلام و درود برهمه همراهان مباحث آموزشی

دوستان پس از اتمام موفقیت آمیز تاپیک مقاله نویسی و استقبال بی نظیر شما

تصمیم گرفتم که درصورت موافقت شما اقدام به شروع تاپیک آموزش پروپزال نویسی نمایم

لطفا نظرخود را اعلام نمایید

ضمنا منتظر دیدن و شنیدن نظرات تکمیلی شما درجهت بهبود آموزش ها هستم

باتشکر

لینک به دیدگاه

میگن نیکی وپرسش؟

تو بحث گذشته تون خیلی خوب مطالب رو پیش بردید مخصوصا با مثالهای خوبی که عنوان میکردید ....

منتظر یک کلاس خوب و پربار شما هستیم

لینک به دیدگاه
میگن نیکی وپرسش؟

تو بحث گذشته تون خیلی خوب مطالب رو پیش بردید مخصوصا با مثالهای خوبی که عنوان میکردید ....

منتظر یک کلاس خوب و پربار شما هستیم

شما لطف دارید آقای رفسنجانی

مگه خبر نداری آقا؟

جدیدا ورژن این گفته عوض شده

میگن واسه هرکاری باید پرسید

• :ws28:

انشالله

• :icon_gol:

لینک به دیدگاه
مقاله نویسی رو که اخر سر بهم خبر دادن:5c6ipag2mnshmsf5ju3

خوشحالم اینو اولش گفتن:w16:

خیلی عالیه منکه شاگردم:icon_gol:

من شرمنده هستم

خیلی سعی کردم همه بفهمند و باخبر بشوند ولی خب نشد

ازهمه دوستان تقاضا دارم که اگر میتونند زحمت اینکار را بکشند وتاپیک های مفید را درامضاهاشو بگذارند یا به کسانی که میشناسند بگویند

فکر کنم دیتابیس کاربران برای پیام های تبلیغاتی باید آپدیت بشه

لینک به دیدگاه
من شرمنده هستم

خیلی سعی کردم همه بفهمند و باخبر بشوند ولی خب نشد

ازهمه دوستان تقاضا دارم که اگر میتونند زحمت اینکار را بکشند وتاپیک های مفید را درامضاهاشو بگذارند یا به کسانی که میشناسند بگویند

فکر کنم دیتابیس کاربران برای پیام های تبلیغاتی باید آپدیت بشه

دشمنتون شرمنده این چه حرفیه :icon_gol:

چشم تاجایی که بتونیم اطلاع رسانی میکنیم تا همه استفاده کنن از تاپیک مفیدتون:w16:

لینک به دیدگاه
سلام منم موافقم از کی مطالب رو میذارین؟

سلام ممنونم که درتاپیک من شرکت کردید

انشالله نظرسنجی را زدم تا10روز دیگه برپاست ولی انشالله ازیک هفته دیگه

البته بستگی به اقبال جمعی داره اگر استقبال زیادی نباشه خب نمیزنم یا یه تاپیک روتین میزنم

ولی اگر استقبال قابل توجه باشه خب منم هرچی بلدم و بلدنیستم تحقیق میکنم واینجا درج میکنم

خودم هم این ترم پروپزال نوشتم و روی پایان نامه ام دارم کار میکنم

لینک به دیدگاه

ممنون حمیدخان تاپیک قبلی که عالی و آموزنده بود و منتظر این کارت جدید هستیم:w16:منم باید تابستونی پروپوزال بنویسم تا حدودی بلدم ولی اینجا حتما بیشتر یاد میگیرم:a030:

لینک به دیدگاه
سلام ممنونم که درتاپیک من شرکت کردید

انشالله نظرسنجی را زدم تا10روز دیگه برپاست ولی انشالله ازیک هفته دیگه

البته بستگی به اقبال جمعی داره اگر استقبال زیادی نباشه خب نمیزنم یا یه تاپیک روتین میزنم

ولی اگر استقبال قابل توجه باشه خب منم هرچی بلدم و بلدنیستم تحقیق میکنم واینجا درج میکنم

خودم هم این ترم پروپزال نوشتم و روی پایان نامه ام دارم کار میکنم

خب تایپیک خیلی خوبی گذاشتین:w16:

از همین شنبه شروع کنیم دیگه-هر کسی مطلب داره بذاره

تعداد افراد مهمه؟

لینک به دیدگاه

سلام برهمه دوستان

لازم دانستم این پست را بگذارم

درحین پیشرفت تاپیک مقاله نویسی متاسفانه عده ای صحبت هایی مبنی بر عدم کفایت علمی بنده مطرح کردند که ایشون مثلا مقاله کار نکرده باید یکی باشه مقاله کار کرده باشه من هیچی نگفتم و فقط این حرفها باعث بهم ریختگی اعصابم و تاخیر در روند ارائه پست ها شد

دلیل راه اندازی نظر سنجی هم دقیقا همین بود.من به تعداد موافقان کاری ندارم برای من مخالفان مهم هستند و لذا خواهشمندم کسانی که با راه اندازی ای تاپیک توسط اینجانب مخالف هستند همین جا رای بدهند و یااینجا یابه طریق پیام خصوصی بنده را از دلیل مخالفت خود مطلع و قانع سازند.

بنده اگر قانع بشوم قطعا نه تنها تاپیک نمیزنم بلکه کلا ازاین انجمن میرم

درابتدای کار من رزومه ای ازخودم را لازم میدونم بگذارم

فارغ التحصیل مقطع کارشناسی مهندسی صنایع هستم

سابقه ارائه چندین پروژه درکارخانجات صنعتی از جمله بهبود خط تولید را دارم

دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد رشته مدیریت صنعتی گرایش تولید هستم که فقط پایان نامه ام مونده

ناپلئونی هم درس پاس نکردم معدلم 18به بالا می باشد

دارای سه مقاله اکسپتی در مجله کایزن نواندیشان

درحال چاپ مقاله پژوهشی خود درزمینه مهندسی صنایع دریک ژورنال یا مجله ISI در زمینه تحلیل پوششی داده ها می باشم

علت عدم چاپ مقالات اصلی من در مجله کایزن هم این است که این مجله فاقد هرگونه امتیاز مروری یا ترویجی یا پژوهشی می باشد و مقالات بیشتر سطح پایین را درآن چاپ کرده ام

لازم به ذکر است اگر کسی بعد ازاین نظرسنجی اقدام به زدن این حرفها و صحبت ها نماید نه تنها ساکت نمی نشینم بلکه او را به مدیران معرفی خواهم کرد و خودم نیز ازاین انجمن خواهم رفت تا مخالفان گرامی خیالشون راحت بشود:ws3:

لینک به دیدگاه
سلام برهمه دوستان

لازم دانستم این پست را بگذارم

درحین پیشرفت تاپیک مقاله نویسی متاسفانه عده ای صحبت هایی مبنی بر عدم کفایت علمی بنده مطرح کردند که ایشون مثلا مقاله کار نکرده باید یکی باشه مقاله کار کرده باشه من هیچی نگفتم و فقط این حرفها باعث بهم ریختگی اعصابم و تاخیر در روند ارائه پست ها شد

دلیل راه اندازی نظر سنجی هم دقیقا همین بود.من به تعداد موافقان کاری ندارم برای من مخالفان مهم هستند و لذا خواهشمندم کسانی که با راه اندازی ای تاپیک توسط اینجانب مخالف هستند همین جا رای بدهند و یااینجا یابه طریق پیام خصوصی بنده را از دلیل مخالفت خود مطلع و قانع سازند.

بنده اگر قانع بشوم قطعا نه تنها تاپیک نمیزنم بلکه کلا ازاین انجمن میرم

درابتدای کار من رزومه ای ازخودم را لازم میدونم بگذارم

فارغ التحصیل مقطع کارشناسی مهندسی صنایع هستم

سابقه ارائه چندین پروژه درکارخانجات صنعتی از جمله بهبود خط تولید را دارم

دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد رشته مدیریت صنعتی گرایش تولید هستم که فقط پایان نامه ام مونده

ناپلئونی هم درس پاس نکردم معدلم 18به بالا می باشد

دارای سه مقاله اکسپتی در مجله کایزن نواندیشان

درحال چاپ مقاله پژوهشی خود درزمینه مهندسی صنایع دریک ژورنال یا مجله ISI در زمینه تحلیل پوششی داده ها می باشم

علت عدم چاپ مقالات اصلی من در مجله کایزن هم این است که این مجله فاقد هرگونه امتیاز مروری یا ترویجی یا پژوهشی می باشد و مقالات بیشتر سطح پایین را درآن چاپ کرده ام

لازم به ذکر است اگر کسی بعد ازاین نظرسنجی اقدام به زدن این حرفها و صحبت ها نماید نه تنها ساکت نمی نشینم بلکه او را به مدیران معرفی خواهم کرد و خودم نیز ازاین انجمن خواهم رفت تا مخالفان گرامی خیالشون راحت بشود:ws3:

• :banel_smiley_4:

این حرفا چیه باووو با مخالفا چیکار داری اونا اگه دوست نداشتن از تاپیک شما استفاده نمیکنن !!!
        تاپیک نمیزنم و میرم و نظر مخالفا مهمه و ... دیگه چیه :vahidrk:

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرام

قطعا کاری که انجام میدی یه کار موندگار میشه ازت و بعدها نتایج مثبتش رو میبینی و اون کسی که حرفی میزنه دشمنیش رو ثابت کرده شما هیچ گاه دلسرد نشید

نمونش اینه که تو سرچ ها ببینی چه تاثیر مثتبتی داره این آموزش ها و در اصل چیزی که انجمن نیاز داره این گونه تاپیک های مرجع می باشد شما این کار رو شروع کنید حمایت بنده و مدیریت رو به طور کامل دارید :a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه

تشکر ازهمه دوستان

تشکر از علیرضا خان که همیشه به بنده لطف داشته اند

درحال حاضر چند روزی گرفتار نگارش چکیده یه مقاله دیگه و همچنین کارهای تکمیلی مقاله پذیرش شده هستم وانشالله روز سه شنبه استارت میزنم مثل ملوان زبل میام و پست میذارم

اون اسفناج میخورد بنده از تشکر شما دوستان شارژ میشم:ws3:

تاپیکش رادرهمین تاپیک لینک میکنم

سعی هم میکنم هم بنده و هم مدیریت محترم تالار که همیشه بهشون زحمت میدم اطلاع رسانی کنیم

اگر دوستان هم جایی میتونند اطلاع بدهند ممنون میشم که یه اطلاع رسانی جامع بشه

تاپیک مقاله نویسی باوجود تلاش بنده و مدیریت محترم بازهم عده ای میگویند اطلاع نداشتیم

لینک به دیدگاه

درود به حمید عزیز،

این رویکرد و تفکرت حرف نداره:a030:.میگن بازاریاب وفروشنده خوب اونیه که بدنبال مشتری ناراضی بگرده.

بسیار فکر خوبیه ،چون داشتن دانش کافی در ارائه پروپوزال میتونه کمک زیادی در سرعت بخشیدن به ارائه پایان نامه و پژوهش داشته باشه .

سپاس از اندیشه خوب و زحماتت:icon_gol:

لینک به دیدگاه

استارتر چرا به حرف یه عده خیلی کم توجه داره که حرف رفتن میزنه!پس این وسط نظر ما چی میشه؟همیشه باید تعداد موافق هارو در نظر گرفت:w16:

اصلا به حرفای مخالفا توجه نکن :banel_smiley_4:بذار حرص بخورن و حسودی کنن!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...