رفتن به مطلب

طرح جدید(امتیاز دار) تالار کشاورزی برای تمامی رشته ها

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 79
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

الهه جان ممنون از تلاشت.(خخخخخخخخ به من امتیاز بیشتر بده ها!!!! ):ws3::ws3:

آقا مهدی از دعوت شوما هم مرسیییی:icon_redface:

چشم حتما شرکت میکنیم!!!:gnugghender:

• Like 4
لینک به دیدگاه
m_a[/MENTION]rch;1299013]الهه جان ممنون از تلاشت.(خخخخخخخخ به من امتیاز بیشتر بده ها!!!! ):ws3::ws3:

ممنون الهام جان از حضورت:a030:

حالا شوما تاپیکارو بزن بعد....:banel_smiley_4::ws3:

تا الان 2 نفر رسما اعلام کردن ک شرکت میکنن...

:ws48:بچه ها بدویین ک از اول شهریور استارت میزنیم:1238:

• Like 3
لینک به دیدگاه

:mrsbeasley:...منم هستم...:ws3:

ولی مسألةٌ شما گفتین هرماه دوتا برنده داریم...

اما من متوجه نشدم که چجوری برای یک ماه اعلام آمادگی کنیم یا تاپیک هایی که زدیم رو معرفی کنیم...:ws52:

+4تا تاپیک باید تو یک ماه زده بشه دیگه؟!

• Like 3
لینک به دیدگاه
m_a[/url]rch;1299013]الهه جان ممنون از تلاشت.(خخخخخخخخ به من امتیاز بیشتر بده ها!!!! ):ws3::ws3:

ممنون از حضورت الهام خانم :icon_gol:

خوش امدید

خوش حال میشیم شرکت کنید

• Like 3
لینک به دیدگاه
:mrsbeasley:...منم هستم...:ws3:

ولی مسألةٌ شما گفتین هرماه دوتا برنده داریم...

اما من متوجه نشدم که چجوری برای یک ماه اعلام آمادگی کنیم یا تاپیک هایی که زدیم رو معرفی کنیم...:ws52:

+4تا تاپیک باید تو یک ماه زده بشه دیگه؟!

همین که شما گفتین"منم هستم" یعنی اعلام امادگیت !:w16:

الان شما از اول شهریور به مدت یک ماه فرصت داری تو بخش های تخصصی فعالیت کنی و تاپیک بزنی...

و آخر ماه توسط یکی از مدیران این تالار تاپیکی زده میشه که شما تشریف میاری و لینک تمامی تاپیک هایی که ارسال کردی رو تو یه پست قرار میدی

که بررسی بشه!

بله درسته،حداقل تعداد تاپیکی که باید بزنین 4 تاس.هرچی تعدادتاپیک های پرمحتوا بیشتر،شانس گرفتن امتیازم بیشتر:a030:

کامل توضیح دادم ایا؟:ws52:

• Like 5
لینک به دیدگاه
چه بهتر !!!!

ما با شما کاری نداریم!!!!

اصن باید صنایع غذایی جدا کنید از تالار کشاورزی !!! اینجوری نمیشه !!!!

صنایع غذایی از گروه بزرگ کشاورزی هست!! چه بخواهید و چه نخواهید صنایع شما وابسته به کمیت و کیفیت تولید محصولات هست!

اتفاقا مدتیه که توی کارخونه مواد غذایی مشغولم با این مهندسای صنایع غذایی بدجور کل میندازم! حال میده!

:w02:

:1238:

خواهر کوتاه بیا! :icon_pf (34):

• Like 3
لینک به دیدگاه
صنایع غذایی از گروه بزرگ کشاورزی هست!! چه بخواهید و چه نخواهید صنایع شما وابسته به کمیت و کیفیت تولید محصولات هست!

اتفاقا مدتیه که توی کارخونه مواد غذایی مشغولم با این مهندسای صنایع غذایی بدجور کل میندازم! حال میده!

:w02:

بزرگترین گروه کشاورزی صنایع غذاییست :w02:

چه محصولاتی

محصولات کشاورزی کشوری که گندم مورد نیازشو به جای اینکه از کشاورز خودش بخره بره به کشورهای دیگه این پولو بده با هزینه بیشتر نمیشه محصولات که !!! :ws28:

البته دقیقا همینطوره که محصولاتی که کیفیتی بهتر داشته باشند مورد استقبال قرار میگیرن !!

صنایع غذایی آبروی کشاورزی هست !!!

و کارش جلوگیری از ضایعات بی رویه محصولات کشاورزی، تأمین منابع جدید غذایی، بسته بندی مناسب به منظور حفظ و بهبود کیفیت محصولات و …

• Like 4
لینک به دیدگاه
همین که شما گفتین"منم هستم" یعنی اعلام امادگیت !:w16:

الان شما از اول شهریور به مدت یک ماه فرصت داری تو بخش های تخصصی فعالیت کنی و تاپیک بزنی...

و آخر ماه توسط یکی از مدیران این تالار تاپیکی زده میشه که شما تشریف میاری و لینک تمامی تاپیک هایی که ارسال کردی رو تو یه پست قرار میدی

که بررسی بشه!

بله درسته،حداقل تعداد تاپیکی که باید بزنین 4 تاس.هرچی تعدادتاپیک های پرمحتوا بیشتر،شانس گرفتن امتیازم بیشتر:a030:

کامل توضیح دادم ایا؟:ws52:

بله کامل توضیح دادی...:w16:

مرسی...شیرفهم شدم...:ws3::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
بزرگترین گروه کشاورزی صنایع غذاییست :w02:

چه محصولاتی

محصولات کشاورزی کشوری که گندم مورد نیازشو به جای اینکه از کشاورز خودش بخره بره به کشورهای دیگه این پولو بده با هزینه بیشتر نمیشه محصولات که !!! :ws28:

البته دقیقا همینطوره که محصولاتی که کیفیتی بهتر داشته باشند مورد استقبال قرار میگیرن !!

صنایع غذایی آبروی کشاورزی هست !!!

و کارش جلوگیری از ضایعات بی رویه محصولات کشاورزی، تأمین منابع جدید غذایی، بسته بندی مناسب به منظور حفظ و بهبود کیفیت محصولات و …

مهدی جان اینجا جای بحث نیست! :whistle:

در ضمن من نگفتم محصولات کشاورزی ای که توی ایران تولید میشه که!

ماکارونی میخوای!؟ گندم باید باشه! چه گندم دیم ایرانی چه گندم آبی استرالیایی!

محصولات با کیفیت ما صادر میشه (البته بیشتر به کشورهای عربی و شرقی!) بعدش کرم خورده هاش انبار میشه و شب عید به فروش میرسه!

فقط میخواستم اینو بگم:

صنایع غذایی جدا شدنی نیست! ... فکر کنم یه اصلی توی علوم صنایع غذایی باید داشته باشید اگر اشتباه نکنم از مزرعه تا کارخانه باید باشه! (یه چیزی توی این مایه ها بود) :ws52:

• Like 5
لینک به دیدگاه

[URL="http://www.noandishaan.com/forums/member.php?u=219094"][SIZE=3][B]unstoppable[/B][/SIZE][/URL]

[URL="http://www.noandishaan.com/forums/member.php?u=294230"][SIZE=3]elh@m_arch[/SIZE][/URL]

[URL="http://www.noandishaan.com/forums/member.php?u=302416"][SIZE=3]FARHUD[/SIZE][/URL]

جز این 3 نفر کس دیگه ای نبوووووووووووووووووووووووووووووود؟:banel_smiley_4:
هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w02:

• Like 6
لینک به دیدگاه

محصولات با کیفیت ما صادر میشه (البته بیشتر به کشورهای عربی و شرقی!) بعدش کرم خورده هاش انبار میشه و شب عید به فروش میرسه!

فقط میخواستم اینو بگم:

صنایع غذایی جدا شدنی نیست! ... فکر کنم یه اصلی توی علوم صنایع غذایی باید داشته باشید اگر اشتباه نکنم از مزرعه تا کارخانه باید باشه! (یه چیزی توی این مایه ها بود) :ws52:

آقا حمید خودت بحثو شروع کردی :whistle:

اینا را میدونم که میگی

درسته مزرعه ها زیر نظر کارخونه هستن تا محصولات با کیفیت به دستشون برسه !!!!

• Like 5
لینک به دیدگاه

فقط میخواستم اینو بگم:

اقا بحثو عوض کنید..با گندما چیکار دارین:ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه
آقا حمید خودت بحثو شروع کردی :whistle:

اینا را میدونم که میگی

درسته مزرعه ها زیر نظر کارخونه هستن تا محصولات با کیفیت به دستشون برسه !!!!

:ws3:

اتفاقا بحث، خیلی خوبه ... اما خب اینجا جاش نیست. من فکر میکنم خیلی از مشکلات کارخانجات صنایع غذایی رو میتونیم با مدیریت صحیح مزرعه برطرف کنیم. بخاطر همین هم هست که بعضی از کارخانجات صنایع غذایی سعی میکنن خودشون مواد اولیه خودشون رو تولید کنند!

مثلا کارخانه رب .... که رب ارگانیک تولید میکنه! البته بماند که .... :whistle:

و مزرعه گوجه فرنگی خودش رو زیر نظر کارشناسان کشاورزی پیش میبره و با افات و بیماری های مزرعه بصورت بیولوژیک مبارزه میکنه!

گندما؟! نه بابا جسارت نشه! :w02: در مورد گوجه بود!

و مثلا گندمی که سن زده باشه (حتی کمتر از 5 درصد سن زدگی) عملا خاصیت نانوایی (کش سانی) خودش رو از دست میده و نمیشه باهاش ماکارونی تولید کرد! و مجبور میشیم بهش گلوتن تزریق کنیم!

:whistle:

• Like 4
لینک به دیدگاه
ایده ی خیلی خوبیه!دستتون دردنکنه!جداسرم خیلی شلوغه ولی سعی میکنم شرکت کنم چون به مباحث کشاورزی خیلی علاقه دارم!

لطف میکنی:icon_gol:

راست میگه دیگه..شما چیکار ب کار گندم دارین:banel_smiley_4:

آخرش به حمید و مهدی توفیق اجباری میدیم که در هفته 7 تا تاپیک بزنن:gnugghender:

• Like 4
لینک به دیدگاه
لطف میکنی:icon_gol:

راست میگه دیگه..شما چیکار ب کار گندم دارین:banel_smiley_4:

آخرش به حمید و مهدی توفیق اجباری میدیم که در هفته 7 تا تاپیک بزنن:gnugghender:

موافقم:gnugghender:البته شاید منم تاپیک بزنما:whistle:

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...