رفتن به مطلب

سپاس از تمامی دوستان مکانیکی

ارسال های توصیه شده

درود..........

در این تاپیک میخوام از تمامی دوستانی که در این تالار دانش خودشون رو به اشتراک می گذارند، تشکر کنم...

خرسندم در جمع دوستانی قرار دارم که موضوعاتی با کیفیت بالا که حاصل تجربیات و مطالعات شخصی خودشون هست را در اختیار بقیه قرار می دهند.

خوشحالم که میبینم در این جمع کیفیت، فدای کمیت نشده است.

متخصصان و اساتید نرم افزار که با حوصله آموزش های نایاب خودشون رو در اختیار بقیه قرار می دهند و با حوصله پاسخگوی سوالات دوستان هستند. بسیاری از این اموزش ها برای اولین بار در ایران ، ارائه می شود.

دوستانی که در بخش تحصیلات تکمیلی، بهترین راه و مشورت را برای داوطلبان ارائه می دهند.

دوستانی که برای تهیه یک نشریه و بهبود مداوم آن، فعالیت دارند.

عزیزانی که در بحث ها و مباحث علمی شرکت کرده و پاسخگوی سوالات مطرح شده هستند.

بزرگوارانی که اخبار و مطالب روز را برای مطالعه سایرین قرار می دهند.

همراهان همیشگی که مباحث را پیگیری می کنند.

از بودن در جمع شما افتخار میکنم و نهایت سپاس و قدردانی را دارم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سپاس و قدردانی خشک و خالی به چه دردی میخوره؟ :ws38:

به قول مارکس : اساس انسان شکم است.

شکم این انسان رو پر و خالی کردن، ثمره ای دارد از نبوغ تا توهم، از کمک به همنوع تا جنایت.

انسان ها در این دنیا نمیخورند و نمی آشامند تا در سرایی دیگر راحت و در آرامش مطلق بخورند و بیاشامند، هیچ وقت شکم رو دست کم نگیرید.

پس هر وقت خبری بود که علاوه بر تشکر معنوی، یک چیزی که به شکم مربوط میشد هم توش بود، تاپیک قدر دانی بزنید. :ws3:

و از اونجایی که معمولا مهندسین مکانیکی دل ندارند، من شمارا نصیحت میکنم به میهمان کردن 5 سیخ دل برای هر کاربر ارزشمند مکانیکی. :icon_redface:

لینک به دیدگاه

منم خواستم از مدیر بخش مهندسی مکانیک و از همه ی بچه ها که به هر نوعی توی این قسمت فعال هستن تشکر کنم

امیدوارم در هر جا که هستن بهترین باشن:icon_gol:

لینک به دیدگاه

از مریم جان بابت زحمات بی‌ بدیلشون تشکر و قدر دانی فراوان دارم

از اینکه این چنین کارهارو مدیریت می‌کنید تا چنین فضای خوبی‌ برای مشتاقان علم در عرصهٔ مکانیک بوجود بیاد که جای پیشرفت تک تک افراد حتی افرادی مثل من:ws3: بوجود بیاد نهیات قدر دانی رو دارم

و همچنین از تمام کسانی‌ که این راهه پر پیچ خم علم نوردی در ایران رو با پشتکار فراوان و گاهی بدونه توشه آنچنانی‌ میپیمایند و در این راه دست دیگر علم پژوهان رو هم فراموش نکرده و به گرمی‌ میفشارندو بالا میکشند کمال تشکر رو دارم

به امید پیشرفت روز افزونتان:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...