رفتن به مطلب

سوالات ونظرات شما در مورد فن بیان وتند خوانی

ارسال های توصیه شده

• 2 ماه بعد...

آقا نوشتين آموزش فن بيان ! اين همه متن گذاشتين بابا من دانشجو بدبخت:icon_pf (34): بيچاره كه وقت نمي كنم همشو بخونم تو چند خط مي شه خلاصه كنيد ؟ ؟ :sad0:

هفته ديگه ارائه پروژه دارم خيلي استرس دارم :ws52:

لینک به دیدگاه
آقا نوشتين آموزش فن بيان ! اين همه متن گذاشتين بابا من دانشجو بدبخت:icon_pf (34): بيچاره كه وقت نمي كنم همشو بخونم تو چند خط مي شه خلاصه كنيد ؟ ؟ :sad0:

باسلام خدمت شما

باکسب اجازه از آقای رفسنجانی

آقادرچند خط راهنماییتون میکنم کارتون راه بیفته چون دیگه بازمان اندک شما باید مختصر راهنمایی شوید

ببینید من فارغ التحصیل ارشد هستم و کلی ارائه پروژه و دفاع پایان نامه را انجام دادم

چند توصیه:

1-قبل هرارائه یاد خدا را انجام دهید و توکل به خدا کنید

2-چند روز قبل از ارائه، مطالب ارائه تون را درچند برگه آچار بنویسید و مطالبتون را خلاصه کنید

3- دو روز قبل از ارائه شروع به بازخوانی برگه های آچار کنید و سعی کنید تسلط کاملی بر مطالب پیدا کنید

4- اگر از پاور پوینت بهره می برید سعی کنید مطالب اسلایدها را با برگه های آچارتون مطابقت بدهید و برای اینکار با عوض کردن اسلاید ها خودتان برای خود ارائه دهید

مطمئن باشید باانجام این کارها ارائه تون خوب میشه و درجه 1 میشه

قبل از ارائه آیه

رب یسر و لا تعسر سهل علینا یا رب العالمین

را زمزمه کنید

اگر در ارائه استرس هم پیدا کنید خاطر جمع باشید مال یک دقیقه یا پنج دقیقه اوله و هیچ مشکلی پیدا نمی کنید و ترس تون هم میریزه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز نوشتم آموزش فن بیان ...ننوشتم ماکرو فر فن بیان ....:ws3:

از بابت حضورتون بسیار سپاسگذارم :icon_gol:

...مطالب دوست عزیزمون جناب مهر آذین که فرمودن کاملن صحیحه ومن مطلبی که مفید وکاراتر باشه نسبت به صحبت ایشون ندارم ....:w16:این هم به رسم ادب در جهت پاسخ میگم وگرنه فرماش دوستمون کامل بود به قول ایشون مشخص کردن خلاصه مسیر ارائه بسیار مهمه ...

لینک به دیدگاه
باسلام خدمت شما

باکسب اجازه از آقای رفسنجانی:icon_gol:

قبل از ارائه آیه

رب یسر و لا تعسر سهل علینا یا رب العالمین

را زمزمه کنید

اه

شما بزرگوارید ...جناب آقا حمید گل ممنونم:icon_gol: ...از مطالبتون استفاده کردیم ...مخصوصن نکته ای که در نهایت اشاره کردید ...:icon_gol:

لینک به دیدگاه
دوست عزیز نوشتم آموزش فن بیان ...ننوشتم ماکرو فر فن بیان ....:ws3:

از بابت حضورتون بسیار سپاسگذارم :icon_gol:

...مطالب دوست عزیزمون جناب مهر آذین که فرمودن کاملن صحیحه ومن مطلبی که مفید وکاراتر باشه نسبت به صحبت ایشون ندارم ....:w16:این هم به رسم ادب در جهت پاسخ میگم وگرنه فرماش دوستمون کامل بود به قول ایشون مشخص کردن خلاصه مسیر ارائه بسیار مهمه ...

بسيار ممنون هر دو بزرگوار ! :icon_gol: از مطالبتون بسيار استفاده كردم با توكل بر خدا شروع كردم و خيلي خوب پيش مي رفت كه يكي از اساتيد مريض هي سوال پرسيد هي سوال پرسيد ( هفت سوال پي در پي) با اين كه جوابهاشونو مي دونستم دست و پامو گم كردم و رشته كلام از دستم خارج شد يه جورايي يه خرده خراب كردم :sad0:

5 اذر رو دوباره بهم فرصت دادن بازم مي شه كمكم كنيد كه تو اين مواقع چيكار كنم ؟! :ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...