رفتن به مطلب

نظر سنجی انتخاب لوگوی تولد انجمن

کدام لوگو را می پسندید؟  

242 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام لوگو را می پسندید؟

• 14
    • 58
    • 13
    • 11
    • 29
    • 13
    • 12
    • 18
    • 25
    • 25
    • 24

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 53
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با چه شوقی اومدم رای بدم.

امیدوارم بچه هایی که زحمت کشیدن ناراحت نشن، ولی کارها ضعیفه.

هم کیفیت بده هم ایده هاش.

بازم خسته نباشین. :icon_gol:

• Like 13
لینک به دیدگاه

بچه ها خسته نباشید

کارها ضعیف هستن طرح 9و11هم که شبیه هم هستن

کاش یکم خلاقیت به خرج میدادید حداقل تو رنگ طرح ها اینطوری بهتربود وبه چشم می اومد

با آرزوی پیشرفت هرچه بهتر و موققیت دوستانی که شرکت کردن:icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

دوستان فراموش نکنید این لوگوی مناسبتی هست چند روزی بیشتر نیست قطعا برای لوگوی اصلی ایدهای جذاب تر و زیبا تری خواهیم داشت و دوستان با دست پر تر میان

ولی دمه همه اونایی که شرکت کردند گرم معلوم بود که دوست داران واقعی انجمن هستن قطعا هرکی که شرکت کرده از این به بعد خودم بیشتر هواشو دارم :ws3:

دست همه اونایی هم که تو نظر سنجی شرکت کردند و میکننم درد نکنه :a030::icon_gol:

• Like 11
لینک به دیدگاه

جا داره اینجا از طراحان شماره 3 و4 نیز تشکر ویژه کنم و باید بهشون بگم دست مریزاد و خسته نباشین :icon_gol:

و همچنین از آقای یاس(البته یاس اسم دختره !!!!!:w02:) ببخشید آقای علی رضا خسته نباشید بگم :ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه
دوستان فراموش نکنید این لوگوی مناسبتی هست چند روزی بیشتر نیست قطعا برای لوگوی اصلی ایدهای جذاب تر و زیبا تری خواهیم داشت و دوستان با دست پر تر میان

ولی دمه همه اونایی که شرکت کردند گرم معلوم بود که دوست داران واقعی انجمن هستن قطعا هرکی که شرکت کرده از این به بعد خودم بیشتر هواشو دارم :ws3:

دست همه اونایی هم که تو نظر سنجی شرکت کردند و میکننم درد نکنه :a030::icon_gol:

اينو جدي گفتي يا به شوخي؟ :ws37:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مدیر مهربونی شده باوووو:w02: :whistle: جدی گفته :ws3:

تازه من منظورم اينه كه نبايد جدي گفته باشه.

چون دسته بندي كرده كه اينها دوستداران واقعي انجمن هستند!

:ws37:

يعني بقيه كشك!؟ :ws37:

• Like 6
لینک به دیدگاه

شرکت کردن تو این مسابقه ربطی به دوستدار واقعی انجمن بودن نداره ها :ws37:

مثلا ماهایی که شرکت نکردیم ، انجمن رو دوست نمی داریم ؟ :w58: نه این حرف یکمی بی انصافیه به نظرم... مثلا من خودم میدونم در حد خیلی مبتدی هستم و کاری که میتونم درست کنم اصلا در حد لوگوی انجمن شدن ( حتی برای چند روز ) نیست ! پس به جای ارائه یک کار مبتدی ، کلا شرکت نمی کنم.تا کسایی که واقعا از طراحی و گرافیک سر در میارن ، شرکت کنن ... یاشاید یکی اصلا به کار گرافیکی علاقه نداره خب .نمی دونم یعنی باید به هر قیمتی هر کاری حتی مبتدی رو ارائه می کردیم تا ثابت بشه ما دوستدار انجمنیم ؟؟

از طرف هویج های انجمن :w02:

• Like 6
لینک به دیدگاه
تازه من منظورم اينه كه نبايد جدي گفته باشه.

چون دسته بندي كرده كه اينها دوستداران واقعي انجمن هستند!

:ws37:

يعني بقيه كشك!؟ :ws37:

آها آَ اُ لحاظ :ws3:

پس گوششو باید برید :whistle::ws3:

:w58:

چی شده :w58:

• Like 2
لینک به دیدگاه
شرکت کردن تو این مسابقه ربطی به دوستدار واقعی انجمن بودن نداره ها :ws37:

مثلا ماهایی که شرکت نکردیم ، انجمن رو دوست نمی داریم ؟ :w58: نه این حرف یکمی بی انصافیه به نظرم... مثلا من خودم میدونم در حد خیلی مبتدی هستم و کاری که میتونم درست کنم اصلا در حد لوگوی انجمن شدن ( حتی برای چند روز ) نیست ! پس به جای ارائه یک کار مبتدی ، کلا شرکت نمی کنم.تا کسایی که واقعا از طراحی و گرافیک سر در میارن ، شرکت کنن ... یاشاید یکی اصلا به کار گرافیکی علاقه نداره خب .نمی دونم یعنی باید به هر قیمتی هر کاری حتی مبتدی رو ارائه می کردیم تا ثابت بشه ما دوستدار انجمنیم ؟؟

از طرف هویج های انجمن :w02:

:ws28:خوب بود نه منظورم این نبود کلا خواستم بگم این دوستان زحمت کشیدن و ما قدر دانشون هستیم :w16:شما که سروری هر کاربری که جتی 1 پست هم میزاره شایسته بهترین هاست

:vahidrk:اینم همینجوری زدم که بدونی همتون گل هستید:w000:

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...