رفتن به مطلب

ارور در اجرای نرم افزار visual studio

sadaf3d

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان گلم.من یه ارور در هنگام کلیک کردن بر روی این نرم افزار و اجرای اون دریافت میکنم.

متن ارور اینه :

the procedure entry point wmemcpy_s could not be located in dynamic link library msvcr100.dll.

من یبار ویژوال استودیو رو با ریشه اش در ریجستری پاک کردم و دوباره نصبوندم اما باز هم درست نشد و باز هم وقتی میخام اجرا کنم همین ارور رو میده .توروخدا یکی کمک کنه:4564::4564::4564:

تو سایت های خارجی گشتم یکی دوتا لینک پیدا کردم اونها هم همین مشکل رو داشتند اما من هر کاری کردم که به روش اونها مشکلم رو حل کنم هیچ نتیجه ای که نگرفتم هیچی ویژوال استودیو های ورژن های قدیمی تری هم که داشتم خراب شد.

ورژن ویژوال استودیو من 2010 هست.اینم لینک چندتا از مشکل دارهای خارجی:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لطفا یکی ما رو راهنمایی کنه:4564::4564::4564:

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...

سلام . نمی دونم مشکلت حل شده یا نه. اما این مشکل معمولا تو ویندوز ۶۴ بیتی اتفاق می افته . من یه سرچی کردم و یه راه حل پیدا کردم که باید این dll ها رو با یکی دیگه replace کنی . حالا بگرد از یه جا که درست اجرا میشه این فایل ها رو بردار.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...