رفتن به مطلب

چهارمین سالگرد تاسیس نواندیشان

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 104
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

همتم بدرقه راه کن ای طایر قدس

که دراز است ره مقصد و من نوسفرم

امیدواریم دوستان نواندیش همت کنند و این سفری رو آغاز کردند تا سرانجام ادامه دهند

:icon_gol: خداقوت صمیمانه به همه مدیران و اعضای عزیز به ویژه حاج محمد آقای گل :icon_gol:

• Like 16
لینک به دیدگاه

اولاً که شیرینی تون کو؟؟:w000:

دوما هم که هی واااااای من چه زور پیر شدیم! پاتال شدیم:icon_pf (34):

سوما هم حالا چون شمایی تبریک می گم 4 سالگی تون رو 70620_viannen_27.gif

ایشالا جشن مدرسه رفتن، فارغ التحصیلی، عروسی.... عههههه ببخشید اینا مال یه جا دیگه ست!:th_scratchhead:

ایشالا که هر روز بیشتر از دیروز بار علمی این انجمن بیشتر بشه 653719_toppoints.gif

در کنار هم دیگه روز به روز پله های ترقی رو طی کنید57021_LaieA_009.gif

و از این فعالیت مفید هر چع بیشتر بهره ببرین.:w16:

مبارکه.....:hapydancsmil:

• Like 16
لینک به دیدگاه

بنده نيز به نوبه خودم به همه دوستان نوانديش خودم تبريك ميگم.:icon_gol:

انجمن نوانديشان واقعاً مكان عجيبي بود، هست و احتمالاً خواهد بود.

وجود و حضور دوستاني كه شايد در دنياي واقعي هم كمياب هستند، مهمترين خصيصه انجمن نوانديشان است.

در اين 3 سال و اندي كه در انجمن حضور دارم، با خيلي مسائل برخورد داشتم.

در مقاطعي از زمان، علم مهمتر بود و در مواقعي نيز مسائل فرعي ديگر. :ws37:

ولي با همه اين اوضاع و احوال، چيزي كه مورد نظر همه دوستان و همچنين مديريت سايت بود، محقق شد و آن پيشرفت علمي بچه ها و نتيجتاً انجمن بود كه در حال حاضر به جرأت ميتونم بگم كه جزو پربارترين انجمن هاي علمي ايران هستيم كه اين نتيجه تلاش همه دوستان، چه قديمي و چه جديد، مي باشد.

نوانديشان با همه فراز و نشيب هايي كه طي كرد، چهارساله شد و در شروع سال پنجم خود، چشم به پيشرفت هاي بيشتر و با كيفيت تر خواهد داشت. و اين امر محقق نخواهد شد مگر با همدلي، همكاري و تعامل دوستانه.

ضمن تبريك مجدد به دوستان و مديريت سايت، اميدوارم كه در سال و سالهاي آتي شاهد پيشرفت همه دوستان و انجمن باشم. :icon_gol:

با تشكر

روابط عمومي بيت آقاي خاص

سه شنبه - 5 شهريور 92

• Like 17
لینک به دیدگاه

تبریک میگم این روز مبارک رو

وعرض خسته نباشید ودست مریزاد جانانه دارم برای کلیه مسئولین ومدیران قبلی و فعلی وکاربرای عزیز و زحمت کش برای رقم زدن موفقیت چشمگیر این انجمن پربار

تبریک ویژه دارم خدمت دوستان خودم بویژه ، بزرگوارنی که اخیرا مدیر شدن وعزیزانی که بازنشسته شدن( چشم مارو دور دیدن)

آروز موفقیت وسربلندی و کامیابی برای تمامی عزیزان ودوستان رو دارم وامیدوارم در سایه تلاش همگی و همدلی و پشتکار، هرروز شاهد پیشرفت روز افزون این انجمن و دوستان باشیم

مخلص همگی

سهیل

تبسم بدون اینكه دهنده اش را فقیر كند گیرنده اش را ثروتمند می كند

• Like 16
لینک به دیدگاه

سلام عزیزان :icon_gol:

تبریک عرض می کنم. امیدوارم پی در پی موفق و سربلند باشین و در راستای نوادیشی خود و بشریت قدم بردارید که در هر دین و آیینی پسندیده است.

امر شد به این مناسبت خدمت برسم که امید است اوامر را به نحو احسنت صورت داده باشم.

بخدا می سپارمتان و عشق را برایتان آرزو دارم.

یا حق

images?q=tbn:ANd9GcRzjoNm06LpBuVXT4vu48RPaMRDYx6n6qJyQsgxp-azjkkM1knS1g

aslan-resimleri9.jpg

• Like 21
لینک به دیدگاه

مرسی از همه کسایی دعوتم رو قبول کردن و بعد مدتها اومدن انجمن. البته میدونم خیلیا هم احتمالاً تا آخر شب میان.

یه حس خیلی خوبی داشتم وقتی پستاتونو دیدم که واقعاً در حد گفتن نمیشه. مخصوصاً وقتی خاطره ها تو ذهن میاد

امیدوارم از این به بعد بیشتر ببینیمتون تو انجمن.

این تاپیک رو هم که دوست عزیزمون زفسنجانی داره زحمتشو میکشه و به مرور تکمیلش میکنه دنبال کنید:

http://www.noandishaan.com/forums/thread117929.html

خیلی خوشحال میشم که همه دوستان هم نظر و صحبتی دارن تو این تاپیک بگن:

http://www.noandishaan.com/forums/thread117936.html

• Like 20
لینک به دیدگاه

من هم به نوبه خودم جشن تولد 4 سالگی انجمن نو اندیشان رو به همه دوستانی که تو این چند سال در عرصه های مختلف این انجمن زحمت کشیدن تبریک میگم....

و آرزو میکنم روزی این انجمن بتونه محرکه علمی و کارآفرینی خارج از بحث مجازی ،برای قشر تحصیلکردمون باشه ، و گام های بزرگی برای پیشرفت همه اعضاش چه قدیمی چه جدید برداره....:ws37:

به امید آن روز(البته با همت همه دوستان قطعاً محقق خواهد شد):icon_gol:

• Like 18
لینک به دیدگاه

چهارمین سالگرد انجمن رو به تمامی دوستان و مدیران زحمتکش تبریک میگم...................خدا قوت میگم به همه ی عزیزان:a030::icon_gol:

واقعا باورش سخته بقول یکی از دوستان پیر شدیم دیگه:sigh:

روزهای اول راه اندازی انجمن رو یادم میاد....اون زمان مدیر بخش کامپیوتر بودم...یادمه با چه مشقتی مطالب رو از سایت قدیمی وارد سایت جدید می کردیم یادش بخیر

یاد همه ی دوستان قدیمی بخیر:ws37:

01710239035924255340.jpg

• Like 16
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...