رفتن به مطلب

چهارمین سالگرد تاسیس نواندیشان

ارسال های توصیه شده

مدت زیادی نیست که عضو انجمن نواندیشان هستم، منظورم اینه که اولین سالگردشه که من میبینم. با این حال روزای خوب و بد زیادی رو باهاش گذروندم، البته از حق نگذریم روزای خوبش خوشبختانه خیلی بیشتر از روزای بدش بوده. اما مهمترین چیزی که تو این انجمن به دست آوردم دوستای مهربون و عزیزی بود که شاید هیچ جای دیگه پیدا نمیشن. الان کلی خواهر و برادر مجازی دارم و همشونو دوس دارم :ws37:

امیدوارم نواندیشان در آینده ای نزدیک به برترین انجمن علمی کشور تبدیل بشه و من هم سهم کوچکی تو موفقیت های آیندش داشته باشم.

از اونجایی که تولدمون تو یه روزه میشه گفت: تولدمون مبارک:ws3:

:icon_gol:

• Like 17
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 104
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

4سال گذشت، با تمام فراز و نشیب هایی که داشتیم ، بالاخره با کمک همه دوستان تونستیم نواندیشان رو به جایگاه خوبی برسونیم.

جمله ای که هر ساله شاید اون رو تکرار کنم،اما باز هم از همتون تشکر میکنم،چه دوستانی که در گذشته در کنارمون بودند ،چه دوستانی که هنوز هم درکنارمون هستند وبدون چشم داشت در این انجمن فعالیت داشتند و اطلاعاتشون رو در اختیار سایرین قرار دادند.

دوستان زیادی در اینجا پیدا کردم، که به داشتنشون افتخار میکنم وچیزهای زیادی ازشون یاد گرفتم.

خوشحالم که به بهانه سالگرد انجمن شاهد حضور مجدد برخی دوستان بودم که شاید یک یا دوسالی در انجمن حضور نداشتند. انجمن نواندیشان بهانه ای هستش برای کنار هم بودن.

خوبه که کدورت هامون رو کنار بگذاریم و دوستانه کنار هم باشیم،همه اشتباهات اونقدر بزرگ نیستند که نتونیم ازشون بگذریم.:a030:

در آخر آرزو دارم که هرروز این انجمن ودوستانش پیشرفت کنند. در کنارمون بمونید که نواندیشان با کاربرانش پابرجاست.

تولد 4 سالگی انجمن رو به همه کاربرانش تبریک میگم .

:icon_gol: :icon_gol:

• Like 14
لینک به دیدگاه

یعنی از اولین باری که اومدم اینجا 3 سال گذشته؟!!!:ws3:

امیدوارم امسال سال پربار تری باشه برای نواندیشان و همه اعضاش

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 14
لینک به دیدگاه

چه بزرگ شد هزار ماشالله :w58:

منم به همه دوستان عزیزم تبریک میگم...نواندیشان یکی از بهترین اتفاقاتی بود که تو زندگیم افتاد و خاطرات زیبایی رو در کنار دوستان داشتیم.

هر چند ممکن بود گاهی دلگیری هایی هم پیش اومده باشه ولی زندگیه دیگه از این پستی ها و بلندیها داره...مهم اینه که همه بازم در کنار هم قراره کیک تولد این بچه رو بخوریم.:ws3:(محمد پس این کیک کوش؟ :banel_smiley_4:)

از همینجا گل روی تما دوستان عزیزم رو میبوسم :w36::aghosh::vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:w70::w14::w63::heartshape2::4uboxsmiley:

• Like 18
لینک به دیدگاه

خوشحالم که شاهد فعالیت مثبت انجمن توی این 4 سال بودم و همچنان روند رو به رشدش رو شاهدم. امیدوارم این محیط مجازی به صورت های مختلف، هر چه بیشتر و بهتر توی محیط واقعی هم فعالیت علمی داشته باشه.

• Like 16
لینک به دیدگاه

تبریک میگم چهارمین سالروز تاسیس انجمن رو :icon_gol:

امیدوارم همه کسایی که توی این 4 سال خاطرات شیرین و حتی تلخی از خودشون به جا گذاشتن هر جا هستن زندگی به کامشون باشه

• Like 15
لینک به دیدگاه

سلامليكم 14k8gag.gif

تولد دوست قشنگمون مبارك. (شكلك درخور :دي)

------

من از ديشب دارم تو اين تاپيك رد مي‌شم خوراكيا رو تــِـرَك مي‌كنم :دي

محمد چقد خسيسي تو آخه؟ :viannen_38:

هر قدرم هي رنگ عوض كني، من همچنان تو رو به عنوان عنصر معلوم‌الحالي مي‌بينم كه به عنوان ادمين شناختم.w888.gif ديگه اينكه پاك نمي‌شه يكي از مشكلات عميق زندگيته :دي

دم بچه‌ها گرم مخصوصا afa :w02:

از همه‌ي بزرگتر‌هاي سبز سرزمين سبزمان(:دي) هم تشكرمنديم كه اومدن و چند لحظه‌اي هم كه شده چراغ پروفشون روشن بود. flowerysmile.gif

در خبر است اونايي هم كه نيومدن به سرنوشت شومي دچار خواهند شد :whistle:

شاد و تندرست و موفق باشيم همگي :icon_gol::w16:

برمي‌گردم :-"

• Like 16
لینک به دیدگاه

نکته خیلی جالب امروز، قبول دعوت از طرف دوستانی که ترک انجمن کرده بودند، است.

واقعاً خوشحالم که باز دوستانی را اینجا میبینم که روزی با ایشان انجمن سرپا شد.

همیشه جز افتخارات انجمن هستند.

امیدوارم که تداوم داشته باشد. هم این حضورها، و هم ارج نهادن به دوستان قدیمی از طرف مدیریت.

امروز یک روز خاص برای انجمن خواهد بود.

• Like 14
لینک به دیدگاه

نميدونم آخرين پستم توي اين انجمن مربوط به چه زمانيه..(ذهنم ياري كنه فك كنم مرداد يا شهريور پارسال باشه)..

بيخيال آخرين پست، حرف مرتبط بزنم:d

ولي خب واسه تبريك چنين مناسبتي بايد پست زد..

منم به نوبه خودم ابتدا به برادران عارف واسه بوجود آوردن چنين فضايي كه اعضاش با هم خيلي صميمي هستن تبريك ميگم

در وهله دوم به كارابراي فعال و با ذوق اين سايت كه با ايده هاي مناسب و جديد و فعاليتهاي مفيد، سعي در ارتقاي اين انجمن داشتن تبريك ميگم

در وهله سوم به كارابراي اوليه اين انجمن كه باعث شدن اين انجمن رونق بگيره و روي غلتك بيافته و اكثرا الان يا نيستين (به علت كار / ازدواج / سربازي / اختلافات! و..) و يا هستن و ساكتن! تبريك ميگم

در وهله چهارم علاوه بر تبريك چهارمين سالگرد با افتخار انجمن نوانديشان، آرزومندم كه روز به روز اين سايت روند رونق و علمي بودنش، بيشتر بشه و هميشه اين فضاي صميمي بين كاربرانش در ميان بشه..

واسه تك تك نوانديشانيها اعم از عصر پارينه سنگي! تا مدرنهاي امروزي آروزي موفقيت دارم..

يا حق

ارخا

• Like 14
لینک به دیدگاه

درود ....

ببخشید کیک دیر آماده شد...خب حالا این شما و این هم کیک تولد چهار سالگی انجمن ...(دو روز وقت برد و امیدوارم که خوب شده باشه....:icon_redface:)

9xvuoaod5hy42lntsvh.jpg

m5g8t1vtfu1k64qa1m6h.jpg

و اما تبریک برای این چهار سال پیشرفت و تشکر از همه کاربران ،مدیران ،ادمین محترم آقا مهدی و همه کسانی که نقشی در این پیشرفت داشتند .امیدوارم مسیری که شروع شده به همینجا ختم نشه و روز به روز شاهد پربار تر شدن انجمن و حرکت اون در مسیر تعالی باشیم....:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 23
لینک به دیدگاه

تولد چهار سالگی انجمن رو تبریک می گم

یاد و خاطره دوستانم در این انجمن همیشه همراهم هست

امیدوارم با برنامه ریزی خوب سال پنجم بهتر شروع و به انتها برسه

• Like 11
لینک به دیدگاه
درود ....

ببخشید کیک دیر آماده شد...خب حالا این شما و این هم کیک تولد چهار سالگی انجمن ...(دو روز وقت برد و امیدوارم که خوب شده باشه....:icon_redface:)

و اما تبریک برای این چهار سال پیشرفت و تشکر از همه کاربران ،مدیران ،ادمین محترم آقا مهدی و همه کسانی که نقشی در این پیشرفت داشتند .امیدوارم مسیری که شروع شده به همینجا ختم نشه و روز به روز شاهد پربار تر شدن انجمن و حرکت اون در مسیر تعالی باشیم....:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

هستــــــــــــــــــي

دمت گرم. =P~

ميدونستم صبر بالاخره نتيجه مي‌ده TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif:دي

عكسا رو پاك كردم سنگين نشه فضا.

مرسي كه اين همه زحمت كشيدي.

محمد در اين صحنات متفرق نشو. بيا و ياد بگير از دوستات:banel_smiley_4:

• Like 12
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...