رفتن به مطلب

مسابقه خاطره اعضا از انجمن

sam arch

کدوم خاطره رو می پسندین؟  

123 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدوم خاطره رو می پسندین؟

ارسال های توصیه شده

ای بابا، منم میخواستم شرکت کنم، سام اطلاع رسانیت ضعیف بود، حداقل یه دعوت تاپیک میزدی دو هفته پیش، ما گرفتارها نمیرسیم همه چیو چک کنیم. :zadan:

احسان جان گفتم یک بار بهت..اینقد بد نَسق ما رو کشیدی تو دعوت برای تاپیک ها از زمان قدیم که می ترسم برات اذیت کننده باشه...:icon_redface:

یک بار اومدم گفتم....بعد تو همون تاپیک که نظر دادین و مشترک شدین هم لینک فراخوان رو گذاشتم...روزشمار هم گذاشتم...

احسان جان حق بده یک وقتایی هم کاربرها باید با توجه به اون تاپیک اولی یک توجهی داشته باشن دیگه....تازه ما یک پروسه 3 هفته ای بعد از 2 تاپیک به این نظرسنجی رسیدیم...اینکه کسی تو این مدت مطلع نشده باشه کمی نادره..و البته بعید نیست...:icon_redface:

ولی این از کم کاری من کم نمی کنه...به هر حال من باید برای تک تک اعضا پیام می دادم و مطلعشون می کردم...

اینجا از کم کاری خودم عذر خواهی می کنم...:icon_redface::icon_gol:

ممنون از دعوتت سام عزیز:icon_gol:

من دست به نوشتن خصوصا خاطره ام خوب نیست برای همینم نشد شرکت کنم..

یجورهای حس همه خاطره ها توی خاطر منم بود به همین خاطر به همشون رأی دادم..:a030:

نواندیشان تولدت 4 سالگیت هم مبارک

خواهش می کنم....حضورتون و رای تون برای ما بس شاهدخت خانوم با اینکه نوشته هاتون هم زیباست نشونش اشتراک من تو تاپیک تون...:icon_redface::icon_gol:

اعلام فراگیر:اخباری از بعضی تبلیغات رسیده....به صحت و سقمش اطمینانی نیست....

من اصل رو همیشه برای اعتماد می زارم ....فکر می کنم نوشته ها خودشون زیبا هستن و بگذاریم دوستانم بدون قضاوت قبلی رای بدن....:icon_redface:

همینجا اعلام می کنم اگر دوستان اطلاعاتی به دست آوردن که نوشته ای در این مسابقه کپی پیست هست هم اعلام بفرمایند با ذکر منبع...حتما پی گیری می شه...:icon_redface:

• Like 10
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 41
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

احسان جان گفتم یک بار بهت..اینقد بد نَسق ما رو کشیدی تو دعوت برای تاپیک ها از زمان قدیم که می ترسم برات اذیت کننده باشه...:icon_redface:

یک بار اومدم گفتم....بعد تو همون تاپیک که نظر دادین و مشترک شدین هم لینک فراخوان رو گذاشتم...روزشمار هم گذاشتم...

احسان جان حق بده یک وقتایی هم کاربرها باید با توجه به اون تاپیک اولی یک توجهی داشته باشن دیگه....تازه ما یک پروسه 3 هفته ای بعد از 2 تاپیک به این نظرسنجی رسیدیم...اینکه کسی تو این مدت مطلع نشده باشه کمی نادره..و البته بعید نیست...:icon_redface:

ولی این از کم کاری من کم نمی کنه...به هر حال من باید برای تک تک اعضا پیام می دادم و مطلعشون می کردم...

اینجا از کم کاری خودم عذر خواهی می کنم...:icon_redface::icon_gol:

خواهش می کنم....حضورتون و رای تون برای ما بس شاهدخت خانوم با اینکه نوشته هاتون هم زیباست نشونش اشتراک من تو تاپیک تون...:icon_redface::icon_gol:

اعلام فراگیر:اخباری از بعضی تبلیغات رسیده....به صحت و سقمش اطمینانی نیست....

من اصل رو همیشه برای اعتماد می زارم ....فکر می کنم نوشته ها خودشون زیبا هستن و بگذاریم دوستانم بدون قضاوت قبلی رای بدن....:icon_redface:

همینجا اعلام می کنم اگر دوستان اطلاعاتی به دست آوردن که نوشته ای در این مسابقه کپی پیست هست هم اعلام بفرمایند با ذکر منبع...حتما پی گیری می شه...:icon_redface:

این افتخار بزرگیه اشتراکتون توی تاپیک من:ws37:

:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

تمام خاطرات زیبا بود و حس نوستالژیک داشت

خاطره دوم بسیار احساسی و زیبا نوشته بود...کم مونده بود گریه م بگیره

با این حال چون از هیچکدوم نتونستم بگذرم به همه رای دادم :5c6ipag2mnshmsf5ju3:hanghead:

ممنون سام عزیز از زحماتی که کشیدی :icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

بسيار خاطره هاي خوبي بودند.

يكي از خاطره ها تداعي كننده روز ورود من به انجمن بود.

خاطره چهارم.

اينقدر اين روز براي من مهم بود كه ناخواسته خاطره شماره 4 رو به نيابت از آقا فرهاد مجيدي انتخاب كردم. :w02:

ولي دلم با خاطره 1 بود :icon_redface:

ضمن عذرخواهي از نگارنده خاطره شماره 1، خاطره شماهر4 رو به دليل فوق انتخاب كردم.

اميدوارم كه از من ناراحت نباشه:a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
بسيار خاطره هاي خوبي بودند.

يكي از خاطره ها تداعي كننده روز ورود من به انجمن بود.

خاطره چهارم.

اينقدر اين روز براي من مهم بود كه ناخواسته خاطره شماره 4 رو به نيابت از آقا فرهاد مجيدي انتخاب كردم. :w02:

ولي دلم با خاطره 1 بود :icon_redface:

ضمن عذرخواهي از نگارنده خاطره شماره 1، خاطره شماهر4 رو به دليل فوق انتخاب كردم.

اميدوارم كه از من ناراحت نباشه:a030:

نظر سنجی چندگانه بود به 1 و 4 رای میدادی خوووو :w02:

------------------------------------------------

بالاخره خوندم و رای دادم :ws3:ولی خوندم چقد دلم خواست منم شرکت میکردم خاطره برا گفتن بود آخه ه ه:w58:

• Like 2
لینک به دیدگاه

درود دوستانم..حکایتی داشت این مسابقه...:icon_redface:

از در به در دنبال یک شرکت کننده گشتن...تا 3 هفته زمان واسه نوشتن....از نوشتن یک خاطره توسط خودم در مدت 1:30 ثانیه برای رسیدن خاطره ها به 5 تا...و قص الهذا...

مطمئنا خاطره ی خودم حذف می شه...و 4 خاطره ی دیگه به این صورت اعلام می شن...

قبلش یک توضیح...نفر اول مسابقه در یک ایمیل خاطره ش رو برام فرستاد...برای همین من تا اخرین روز که می خواستم استارت کنم نظرسنجی رو نمی دونستم...یک دفعه دیدم یک خاطره ی دیگه هم هست و جای بسی خوشحالی داشت...

ایشون دیروز هم به من یک ایمیل زدن..و در یک اقدام جالب فرمودن...تمام 300 امتیاز ایشون بین نفراتی که بهش رای دادن تقسیم بشه...و چون برام تاحالا سابقه نداشت این درخواست...مدتی فکر کردم..و دیدم حرکت بدی نیست...و یک اقدام مثبت برای تشکر از دوستانی هست که بهشون رای دادن...

در ضمن درخواست کردن..مدال شون هم به نفر دوم واگذار بشه که نوشته شون رو دوست داشتن...:icon_redface::icon_gol:

با این توضیحات..و با رُند شدن تعداد کسانی که به شماره ی 1 رای دادن...یعنی 30 نفر...به هر یکی از دوستانی که به شماره ی 1 رای دادن...10 امتیاز داده می شه...

.

.

.

نفر اول: moein.s

250 امتیاز باضافه 50 امتیاز ورودی مسابقه

که با توجه به توضیحات فوق، نفری 10 امتیاز به این دوستان داده می شه:

:icon_redface::icon_redface::icon_redface:

نفر دوم: Raziyeh Jalili

150 امتیاز باضافه 50 امتیاز ورودی مسابقه باضافه یک مدال

نفر سوم:Mohammad Aref

100 امتیاز باضافه 50 امتیاز ورودی مسابقه

نفر چهارم:*mini*

50 امتیاز ورودی مسابقه

نوشته ی 5 مربوط به خودم بود که حذف شد...فقط نوشتم که تعداد شرکت کننده ها زیاد شه...انتظار نداشتم همین تعداد رای رو بیاره...ممنون از دوستای خوبم که رای دادن...باید حذفش می کردم...چون قاعده بر این هست که من چون مسولیت دارم نباید شرکت کنم...ولی خیلی ممنونم این رو پای بی احترامی به رای تون نزارین...:icon_redface::icon_gol:

در آخر تشکر می کنم از شرکت کننده ها...از معین عزیز...از مینا خانوم مهربون...از راضیه خانم مهربون...از محمد بزرگوار....

و دوستانی که با رای هاشون رونق دادن به این مسابقه...:icon_redface::icon_gol:

به زودی امتیاز ها به حساب کاربری اضافه می شه و در تاپیک امتیازات تالار اطلاع رسانی می شه:icon_redface::icon_gol:

• Like 41
لینک به دیدگاه

با تشکر از moein.s که جاش خالیه یه مدتی..سلامت باشه و اینکه حتی با وجود دلخوریش بازم اینجا رو تنها نذاشته نشون دهنده معرفتشه

:w16:فکر نکنم لازم باشه خاطره زیبای خودتونم حذف کنید..

توی تمام مسابقات برگزار کنندها هم شرکت میکردند.. و میکنند پس نیازی نیست که حذفش کنید..:ws37:

به دوستای عزیزم تبریک میگم با نوشته های قشنگشون..:icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه

ب دوستان عزیزم تبریک میگم:ws37:

همینطور از معین عزیز هم بابت حرکت زیباشون تشکر میکنم:icon_gol:

مسابقه ی جالبی بود همراه با خاطراتی زیبا.....سام عزیز ممنون:ws37:

• Like 3
لینک به دیدگاه
ضرر کردید

منم چشام پکید تا خوندم اما ارزشش را داشت

جمله آخرش خیلی قشنگ بود

آدماگرعاقل باشه که به خاطر یه کلمه مجازی و حقیقی که خودش ساخته،بی خیال خورشید و ستارههاش نمیشه که

میشه؟

نفر دوم نمیخواند امتیازاشون را ببخشند به وکیلاشون:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
نفر دوم نمیخواند امتیازاشون را ببخشند به وکیلاشون:ws3:
باور کن زمانی که اینو خوندم موقع رای دادن،خواستم ازت تشکر کنم اما خب نمیشد

ما مخلص شما و همه اونایی که لطف کردن وبه خاطره من (که البته خیلی هم به خاطره نمیخورد) رای دادن

واقعا خجالت زده م کردین

و بخصوص معین عزیز که من نمیدونم چی میتونم بگم در مقابل لطفشون

از لطفتون واقعا ممنونم

خب این خاطره برای خودتون بود

شما همون ستاره ها هستید دیگه

حتی با اینکه خورشیدم خاموش شده،من هنوز ستاره هامو دارم:w16::icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
باور کن زمانی که اینو خوندم موقع رای دادن،خواستم ازت تشکر کنم اما خب نمیشد

ما مخلص شما و همه اونایی که لطف کردن وبه خاطره من (که البته خیلی هم به خاطره نمیخورد) رای دادن

واقعا خجالت زده م کردین

و بخصوص معین عزیز که من نمیدونم چی میتونم بگم در مقابل لطفشون

از لطفتون واقعا ممنونم

خب این خاطره برای خودتون بود

شما همون ستاره ها هستید دیگه

حتی با اینکه خورشیدم خاموش شده،من هنوز ستاره هامو دارم:w16::icon_gol:

ممنون دوسی جونم من که خاطره ات را خیلی دوس داشم همین طور روشی که برای نوشتن خاطره ات انتخاب کردی مبارکت باشه گلم:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...