رفتن به مطلب

جملاتی بسیار جالب و مشهور در مورد آقایان

ارسال های توصیه شده

خوب این عده شون کمه.. و شما جزیی. بیان کردید.. ولی این سه چیز در یه مرد.. وجود نداره.. اگه هم وجود داشته باشه.. باید موشکافی بشه. احتمالا ناخالصه.......من خواهان سه چیز در یک مرد هستم:ملاحت - شجاعت - وبلاهت//الان این جمله رو هم بخونید متوجه میشید.. من خواهان سه چیز در یک مرد هستم... این جمله.. که گفته خواهانم.. خواهان موقعی کاربرد داره که یا کمه.. یا اصلا نیست مثل ای کاش گفتنه.....خانومایی که این موارد رو میخوان به علت اینه که. احتمالا با عرض معذرت. مرداشون. مرد نیستن.. و خیانت کارن... و یه چیزی بلاخره تو زندگیشون .. کم گذاشتن. که زن این درخواست رو کرده. وگرنه اینا خوشبختی نمیاره...:w16:

چه عجب ولی به قول یکی میگفت توی گوگل سرچ کردم که زن از مرد چی میخوا د بعد نیم ساعت جواب امده گوگل هنوز درحال جستجو میباشد لطفا 5ساعت صبر نمایید :ws3:

لینک به دیدگاه
چه عجب ولی به قول یکی میگفت توی گوگل سرچ کردم که زن از مرد چی میخوا د بعد نیم ساعت جواب امده گوگل هنوز درحال جستجو میباشد لطفا 5ساعت صبر نمایید :ws3:
چی عجب.. من ادم منطقیم.... معلوم نیست.. :ws3:خوب اینم متوجه نشدی.. چرا درحال سرچه.. چون گوگل از جنسه مرده.... اینجوری که میگی... دیر میگیره... به خاطر اینه:ws28:
لینک به دیدگاه
چی عجب.. من ادم منطقیم.... معلوم نیست.. :ws3:خوب اینم متوجه نشدی.. چرا درحال سرچه.. چون گوگل از جنسه مرده.... اینجوری که میگی... دیر میگیره... به خاطر اینه:ws28:

تا ببینیم منطق رو چی بگیریم:whistle::ws3:

ولی انصافا بعضی از خانمها خیلی صطح توقعشون بالاست به نظر من هم اونها توی زندگیشون خوشی نمیبینن

در عوض کسایی رو میشناسم که با زندگی ساده اینقدر خوشن که من بهشون حسرت میخورم :w16:

لینک به دیدگاه
موضوع بحث درمورد پارک بانوانه.. نه راحتی خانوما....... اگه درمورد این مبحث حرفی دارید.. لطفا.... وگرنه تعصبی برخورد نکنید.. من هم اشتباه کردم باهاتون بحث کردم.. اصلا هرچی اقایون میگن درسته. عرایض اولم هم عنوان کردم. این دید اقایونه به حسادت راحتی خانوما.... ودیگر هیچ.

الان :w58:

اینجا:w58:

پارک بانوان:ws52:

لینک به دیدگاه
الان :w58:

اینجا:w58:

پارک بانوان:ws52:

واقعا درسته. انقدر سرعت پایین بود. متوجه نشدم چی به چی شد... اشتباه شد. ببخشید.ولی کلا من دیگه تو این بحثا نیستم. روزخوش.
لینک به دیدگاه

مردها بر اثر کمبود عاطفه ازدواج می کنند

بر اثر کمبود حوصله طلاق می دن

ولی نکته جالب اینه که بر اثر کمبود حافظه دوباره ازدواج می کنند !

مردها سه تا آرزو دارن:

- اونقدر که مامانشون می گن خوش تیپ باشن!

- اونقدر که بچه شون می گن پولدار باشن!

و مهمتر از همه اینکه :

- اونقدر که زنشون شک داره زن داشته باشن !!

بیشتر مردان موفقیت شون رو مدیون زن اولشون هستند و

زن دومشون رو مدیون موفقیت شون !!

زن به شوهر: من احمق بودم که باهات ازدواج کردم!

مرد: عزیزم چرا عصبانی می شی! خب من هم عاشقت بودم اینو نفهمیدم !

یه ضرب المثل آموزنده هست که می گه:

مردن برای زنی که عاشقشی از زندگی باهاش آسون تره !

مرد به زن: عزیزم ممنونم ازت! تو اعتقاد به دین رو به زندگیم آوردی!

چون من قبل از ازدواج معتقد بودم جهنم اصلا’ وجود نداره !

زمانی که یک زن که با مردی ازدواج می کند انتظار دارد که او تغییر کند ولی اینگونه نمی شود

زمانی که یک مرد با زنی ازدواج می کند مطمئن است که آن زن تغییر نمی کند و اینگونه می شود

یک زن در بحث حرف آخر را می زند

بعد از آن، هر حرفی که مرد بزند، شروع یک بحث جدید است

و خداوند زن را آفرید تا هیچ مردی به مرگ طبیعی نمیرد !

قوانین طلائی همسرداری (برای مردان) ‎:

قانون اول: باید زنی داشته باشید که در کارهای خانه مثل آشپزی، تمیزکاری، گردگیری و … خوب باشد‎.

قانون دوم: باید زنی داشته باشید که موجبات سرگرمی و خنده و شادی شما را فراهم نماید‎.

قانون سوم: باید زنی داشته باشید مورد اعتماد و اطمینان و راستگو‎ …

قانون چهارم: باید زنی داشته باشید که از بودن با او لذت ببرید و باعث آرامش خاطر شما باشد‎

قانون پنجم: خیلی خیلی اهمیت دارد که این چهار زن از وجود یکدیگر بی خبر باشند !

زن به شوهرش میگه: شوهر همسایه هر روز صبح که میخواد بره سر کار زنش رو میبوسه! تو چرا این کار رو نمی کنی؟

شوهر میگه: آخه من که زنه رو خوب نمی شناسم!!

بچه از باباش میپرسه: بابا، تو بهشت زنها از شوهراشون جدا زندگی میکنند یا باهم هستن؟

باباهه میگه: بچه جون، اگه زنها با شوهراشون یکجا باشن که آنجا دیگه بهشت نمیشه!

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
مرد احساس را کشف کرد و زن عشق را،

مرد کار را کشف کرد و زن خانه داری را،

مرد پول را اختراع کرد و زن خرید را،

از آن زمان، مرد چیزهای بسیار زیادی کشف و اختراع کرد، و زن همچنان در حال خرید است !

یک زن نگران آینده است تا زمانی که شوهر کند

یک مرد هرگز نگران آینده نیست تا زمانی که زن بگیرد

یک مرد موفق مردیست که درآمدش بیشتر از مبلغی باشد که زنش خرج می کند

یک زن موفق زنیست که بتواند چنین مردی را پیدا کند

برای اینکه با یک مرد شاد باشید باید او را کاملا درک کنید و کمی دوستش داشته باشید

برای اینکه با یک زن شاد باشید باید او را کاملا دوست داشته باشید و اصلا سعی نکنید که او را درک کنید

مردان متاهل بیشتر از مردان مجرد عمر می کنند در عوض مردان متاهل بیشتر آرزوی مرگ می کنند

برنده جایزه نوبل ادبیات در زمان تقدیم جایزه خود به همسرش گفت:

این جایزه را به همسر عزیزم تقدیم می کنم که با نبودش باعث شد من بتونم این کتاب را تمام

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...