رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

گزارش کار آزمایشگاه شکل دادن فلزات شامل تست های:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

tensile.jpg

پسورد تمامی فایل (http://www.noandishaan.com) است.

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...
  • 4 سال بعد...
  • 1 سال بعد...

واقعابراتون متاسفم که فقط میخواید عضوگیری کنید.من عجله هم دارم.کلی اطلاعات ازمن گرفتید.شماره حتی.اونوخ هیچی واسه دانلود نیست.ومیخواید باعمل نکردن به تعهدتون حتما سایت خوبی هم بشید؟به نظرتون میتونید پیشرفت کنید؟

لینک به دیدگاه
واقعابراتون متاسفم که فقط میخواید عضوگیری کنید.من عجله هم دارم.کلی اطلاعات ازمن گرفتید.شماره حتی.اونوخ هیچی واسه دانلود نیست.ومیخواید باعمل نکردن به تعهدتون حتما سایت خوبی هم بشید؟به نظرتون میتونید پیشرفت کنید؟

این پست واسه 7 سال پیش هستش :icon_pf (34): اگه پستای زیرش رو میخوندین، متوجه میشدین که اوایل لینک سالم بوده و تشکر کرده بودن، ولی بعداً لینک دچار مشکل شده و دوسه نفر دیگه هم اشاره کرده بودن :a030:

ما هم به استارتر تاپیک سپردیم که اگه میتونه فایلها رو مجدد تو خود سایت و یا جای دیگه ای آپلود کنه. :w16:

لینک به دیدگاه
من نمیخواستم دخالت کنم ولی واقعا میترکیدم نمیگفتم وقتی متوجه نمیشید لینک دانلود یه مدت از کار می افته دیگه باید از احساس تاسفم اونورتر رفت....پیشرفت یعنی اینکه شما بیایی بدون اینکه عضو بشی بدون اینکه زحمت بکشی یا قدردان باشی کارت راه بیفته بزاری بری میخوام هیچ وقت مثل شما پیشرفت نکنم که حتی مودبانه نمیتونی بنویسی لینک خرابه درستش کنی واقعا آقا محمد خیلی مناسب جواب دادن که از آقایی شون هستش.. اونقدر این انجمن پیشرفت کرده که نیازی به راهنمایی شما نداره
لینک به دیدگاه

ولی برای من سوال جای دیگه هستش و کاری به اینکه پستا مال دقیقا چند سال پیشه ندارم

ایشون گفتن این همه اطلاعات ازم گرفتید :w58: تعداد پستای ایشون کلا یدونه بوده و اونم همین تاسفی که خوردن

این اطلاعات ناب رو کجا شیر کردن من سر در نیاوردم :ws52: ممد جواب بده ببینم من واقعا قاطی کردم یا بلد نیستم همه جاها رو برم بخونم ؟ شماره هم تازه گرفتن از ایشون و من اصلا نگرفتم دقیقا اطلاعات ارزشمند و حرفه ای رو کجا به اشتراک گذاشتن و شماره ایشونو کی گرفته ؟ به کسی آموزش دادید ؟ و اینکه مگه پشت میز معامله هستید یا بنکداریه که گفتید دو تا اطلاعات دادم در مقابل چیزی دستگیرم نشد سرم کلاه رفت ؟ کلی ملت میان یک یوزر میسازن ده دقیقه ملا فعالن !!! دانلود یا مطلبو بر میدارن میرن دنبال زندگیشون کسی نمیگه چرا برداشتید !! حالا ایشون شاکیه که چرا کلی اطلاعات دادن و دو تا لینک مرخص شده این وسط ؟

عجیبه ها

لینک به دیدگاه
ولی برای من سوال جای دیگه هستش و کاری به اینکه پستا مال دقیقا چند سال پیشه ندارم

ایشون گفتن این همه اطلاعات ازم گرفتید :w58: تعداد پستای ایشون کلا یدونه بوده و اونم همین تاسفی که خوردن

این اطلاعات ناب رو کجا شیر کردن من سر در نیاوردم :ws52: ممد جواب بده ببینم من واقعا قاطی کردم یا بلد نیستم همه جاها رو برم بخونم ؟ شماره هم تازه گرفتن از ایشون و من اصلا نگرفتم دقیقا اطلاعات ارزشمند و حرفه ای رو کجا به اشتراک گذاشتن و شماره ایشونو کی گرفته ؟ به کسی آموزش دادید ؟ و اینکه مگه پشت میز معامله هستید یا بنکداریه که گفتید دو تا اطلاعات دادم در مقابل چیزی دستگیرم نشد سرم کلاه رفت ؟ کلی ملت میان یک یوزر میسازن ده دقیقه ملا فعالن !!! دانلود یا مطلبو بر میدارن میرن دنبال زندگیشون کسی نمیگه چرا برداشتید !! حالا ایشون شاکیه که چرا کلی اطلاعات دادن و دو تا لینک مرخص شده این وسط ؟

عجیبه ها

منظورشون اطلاعاتی بوده که موقع ثبت نام وارد کردن

لینک به دیدگاه
منظورشون اطلاعاتی بوده که موقع ثبت نام وارد کردن

آهان ! اون سوالی که میپرسه پایتخت تهران کجاست رو میگی :ws28: جوابشم زیرش هست

خب اگر اینجوریه حق دارن

به من چه بابا :ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...