رفتن به مطلب

نظرسنجی مسابقه عکس تالار کشاورزی با موضوع میوه های تابستانی

نظر شما؟  

194 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظر شما؟

• 21
    • 11
    • 11
    • 7
    • 25
    • 18
    • 13
    • 24
    • 22
    • 22
    • 20

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 66
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تا شما باشین اول دوستان تالار خودمون دعوت کنید بعد رشته های دیگه:w000:

یه بار دیگه هم گفتم توجه نکردی این مطلبی که در امضای من موجوده را باز کن و پاش تشکر بزن تا از مسابقات اطلاع داشته باشی:w000:فرقی نداره رشتش چی باشه هرکی تشکر بزنه دعوت میشه:ws3: بعدشم شما که خودت صاحب رشته ای و صاحب تالاری! دیگه مهمون نیستی و خودت تازه باید بقیه رو دعوت کنی:w02:

• Like 5
لینک به دیدگاه
نسیم اومدی تو:ws3: جدیدا کمتر اسپم میکنی:w02:نگران شدم:ws3:

نه اشتباه شد.....تو اومدی تازه ؟

:w58:

پروژه به پایان رسید:banel_smiley_4:

دیگه میدونو دادیم به جوونا:w02:

بابا انقد باختیم مردیم....ترجیح دادم کم کم برم افق

آبروم رفته اینجا:ws28:

• Like 5
لینک به دیدگاه
رای دادم :w16:

لطفا اون کسی که عکس شماره 8 رو گرفته ، اون بشقاب رو همونجوری بیاره به من تحویل بده.چشم و سو م رفت از بس خوش رنگه :w02:

شرمنده اون بشقاب بصورت پست سفارشی برای مدیر تالار که شخص بنده باشم بصورت زیر میزی ارسال شده! :w02:

منم میخواسم شرکت کنم یادم رفت:hanghead:

ایراد نداره انشالله مسابقات بعدی ما حضور پررنگی خواهید داشت

آقا مسابقه تموم شد یادم بندازین من یه سوالی درباره یکی از این عکسا دارم :ws3:

آقا سوالت رو همین الان بپرس ... نظرسنجیه دیگه! بپرس همین الان! :w000:

ممنون بابت همه عکسهای خوبی که دوستان برای ما گذاشتن و همینطور با تشکر از آقا حمید برای برگزاری این مسابقه خوب....

عکسی که هندونه هست روی گاری .... دلم برای صاحبش سوخت فقط همین 1 هندونه رو داشت ؟یا اینکه خوبه اینطور فکر کنیم که چون شبه همه رو فروخته همین یکی مونده که یا نصیب عکاس میشه یا میبره خونه با خانواده ش میل میکنه.....

و اما درباره نکته بلال ...همیشه برام سوال بود که پوسته کپسولها از چیه ولی هیچوقت سرچ نکردم :ws38:،این نکته برام جالب بود....

..

آخیش یه نفر اومد و تحلیل کرد یه عکسی رو بالاخره ...

من خیلی دوست دارم دوستان در مورد عکسها بصورت اختصاصی نظر بدن.

این عکس شاید عکس شاد و رنگ و بارنگی نباشه اما یه حس خاصی به آدم میده ... عکاسش رو که البته من میشناسم. اما من فکر میکنم این عکس شاید عمق تصویری نداشته باشه اما عمق ذهنی داره ... مثلا منو یاد شخصیت ژان‌بارژان هم میندازه ... این عکسایی که ذهن آدم رو درگیر میکنه و قلقلک میده عکسای خوبی هستن.

• Like 7
لینک به دیدگاه
یه بار دیگه هم گفتم توجه نکردی این مطلبی که در امضای من موجوده را باز کن و پاش تشکر بزن تا از مسابقات اطلاع داشته باشی:w000:فرقی نداره رشتش چی باشه هرکی تشکر بزنه دعوت میشه:ws3: بعدشم شما که خودت صاحب رشته ای و صاحب تالاری! دیگه مهمون نیستی و خودت تازه باید بقیه رو دعوت کنی:w02:

اون دفعه که گفتی درست نگفته بودی:ws3:

الان رفتم عضو شدم:banel_smiley_4:

بازم دلیل نمیشه واسه دعوت کردن باید اول یاد ما بیفتین بعد رشته های دیکه :icon_razz:ببینن بجه های ما اومدن یا نه:w000:

• Like 3
لینک به دیدگاه
آقا سوالت رو همین الان بپرس ... نظرسنجیه دیگه! بپرس همین الان! :w000:

ای بابا :icon_pf (34):

میخواستم ببینم شماره 6 عکس دستکاری شدس؟

تا چه حد تغییرات توی عکسا مجازه؟

• Like 5
لینک به دیدگاه

شگفت انگیزه....واقعا همه عکسا خوب بودن بعضیاشون عالی...میشه یکی از شما عزیزان بگه عکس شماره 5 چه رقم سیبی هست؟؟کاشتش واقعا مقرون به صرفس...ادمو یاد ضرب المثل درخت پربار افتاده تر ه میندازه...دست همه شما طلا

• Like 7
لینک به دیدگاه

نه اشتباه شد.....تو اومدی تازه ؟

:w58:

پروژه به پایان رسید:banel_smiley_4:

دیگه میدونو دادیم به جوونا:w02:

بابا انقد باختیم مردیم....ترجیح دادم کم کم برم افق

آبروم رفته اینجا:ws28:

این دفعه هم امیدی نیست برنده بشی!:ws28:

پروژه نیست پروپوزاله که دارم کم کم مینویسم:ws3:جوونا کم تجربن خودت میدونو بدست بگیر:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه

چقدر دوست داشتم تو این مسابقه شرکت کنم اما حیف... انجمن چندروزی واسم باز نمیشد.الانم با ***** شکن اومدم.:sad0:

رای هم دادم.ممنون از عکاسای عزیز و بروبچ مدیر تالار کشاورزی:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
این دفعه هم امیدی نیست برنده بشی!:ws28:

پروژه نیست پروپوزاله که دارم کم کم مینویسم:ws3:جوونا کم تجربن خودت میدونو بدست بگیر:w02:

نخند آقا نخند

vahidrk.gif

این یه تراژدیه غم انگیزه:ws3:

متاسفانه کسایی که رای میدن بیشتر شکمو هستن:w58:

از منم دیگه کاری بر نمیاد:ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه
ای بابا :icon_pf (34):

میخواستم ببینم شماره 6 عکس دستکاری شدس؟

تا چه حد تغییرات توی عکسا مجازه؟

تغییرات در حد آماتور :ws3:

قبلا (توی مسابقات قبلی) اعلام و تعریف کردیم ... توی این عکس کنتراست و نور دستکاری شده!

تغییرات جزئی عکس توی مسابقات ما که عمومی برگزار میشه مجازه ... اگر بخوایم مسابقه حرفه ای برگزار بشه اعلام میکنیم.

شگفت انگیزه....واقعا همه عکسا خوب بودن بعضیاشون عالی...میشه یکی از شما عزیزان بگه عکس شماره 5 چه رقم سیبی هست؟؟کاشتش واقعا مقرون به صرفس...ادمو یاد ضرب المثل درخت پربار افتاده تر ه میندازه...دست همه شما طلا

رقمش رو که من نمیدونم! یعنی شاید نشه گفت. فکر میکنم بیشتر از 30 رقم سیب توی ایران (داخلی و خارجی) داره کشت میشه

فکر میکنم ارقام پر محصول این چنینی از رقمهای ایست مالینگ باشه! (شاید)

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...