رفتن به مطلب

نظرسنجی - بهترین شرکت خدمات اینترنت کشور از نظر شما

FARHUD

بهترین شرکت خدمات اینترنت کشور  

25 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین شرکت خدمات اینترنت کشور

ارسال های توصیه شده

به نظرتون اینترنت ارائه شده از طرف کدوم یک از شرکت زیر برتره و چرا؟چون شنیدم بعضی شرکتا از ترافیک ملت میدزدن و یه آبم روش یا مثلا قیمتها نجومی برای اینترنت پرسرعت ولی سرعت افتضاح

خلاصه بی عیب و نقص که تا حالا ندیدم میخوام نظر شما دوستان رو هم بدونم:icon_gol:

اگه شرکتی تو نظر سنجی نبود خودتون بگین اسم و ویژگیهاشو

لینک به دیدگاه

درود..ممنون از دعوت...:icon_redface::icon_gol:

جالب بود از گزینه هایی که گذاشته بودین فقط 3 تا رو می شناختم..

این از کم اطلاعی من هست نه اینکه گزینه ها محجور هستن...:icon_redface:

فکر می کنم...اینترنت در کشور ما حلقه ی مفقوده ای داره به نام سرعت...اون هم نسبی هست بین شرکت ها مختلف...

ما سطح ایده آل نداریم...

حتی بین استفاده کننده های مختلف یک خدمات دهنده هم نظرات مختلف هست...

من به شخصه از خدمات یک خدمات دهنده ی دیگه استفاده می کنم...مبین نت...

از اون به نسبه راضی هستم...چون با توجه به موارد استفاده ام..به سرعت فوق العاده ای نیازمند نیستم...

خدمات ارائه دهنده اون هم بد نبوده تا حالا...قطعی نت هم محدود به زمان هایی خاص بوده که دلایل عمومی داشته....:icon_redface:

لینک به دیدگاه

چون از اینترنت بطور حرفه ای استفاده نمیکنم، نمیتونم فنی نظر بدم!:hanghead: من فقط داتک و پارس آنلاین رو تجربه کردم! بجز ساعاتی که ترافیک رایگان میشه و سرعت بطرز وحشتناکی پایین میاد:icon_pf (34):، مشکل خاصی ندیدم!:w16:

مرسی:icon_gol:.

لینک به دیدگاه

سرعت کلا افتضاحه

ما تو شرکت با 1 مگ هم مشکل داریم:icon_pf (34): تو خونه هم 512 دارم مبین نت بازم راضی نیستم ولی از ایرانسل بهتره

این شرکت ها هم اسماشونو فقط شنیدم نمیدونم چجورین! فکر میکنم بعضیاشون فقط تو تهرانن آره؟

لینک به دیدگاه

در مورد شرکت های خدمات دهنده ی اینترنت بهترین وجود ندارد.

ممکن است یک کاربر با تعرفه های شرکت x مشکل داشته باشد و نظرش این باشد که شرکت x بدترین است یا چون تعرفه های شرکت y با توجه به احتیاجاتش مناسب است، پس بهترین است. یا نظرات کاربرهای دیگر... بالعکس اینها.

من به شخصه تجربه ی اشتراک با 3 شرکت را داشتم که در هر سه موردش هم عیب دیدم.

ولی خوب اگر بخواهم ویژگی هائی که از چند شرکت در ذهنم دارم را بیان کنم، به اینها اشاره میکنم (نظرات متفاوت است تعجب نکنید):

شاتل جزء قدیمی ترین isp های تهران است بعد از آن آسیاتک. (نامی آشنا :))

پارس آنلاین بسیار زرنگ است و یک مقدار هم به قول شما دزد. پشتیبانهای خوش برخورد ولی بعضا ناکارآمد.

صبانت یا نداگستر تقریبا متعادل عمل میکند.

مخابرات هم بستگی دارد در کدام استان باشید و چه تعرفه ای باشد. در تهران پشتیبان های بی اعصاب، عدم نیاز به پرداخت وجه به صورت آنلاین (هزینه با صورت حساب تلفن محاسبه میشود)، سرعت طبق محدوده سرعت سازمان تنظیم و مقررات ارائه میشود.

در مورد بقیه هم نظرات متفاوتی شنیدم ولی خودم فعلا نظری ندارم.

لینک به دیدگاه

نظرات دوستان جالب و شنیدنی بود و امیدوارم بقیه دوستان هم تو بحث شرکت کنن.فائزه خانم گفتن که این شرکت ها تو تهرانن فقط در جواب باید بگم خیر تو نظرسنجی فقط شرکت هایی قرار داده شدن که تمام کشور رو پوشش میدن تو این نظر سنجی میشد مبین نت رو هم قرار داد ولی چون شنیدم که این شرکت بعضی جاها رو پوشش میده و بعضی جاها رو به درستی پوشش نمیده از لیست خارج شد.

یادم رفت بگم که منم از یه شرکت متفرقه نت میگیرم اونم با یک قرارداد ترکمنچای ،بازم راضیم چون چاره ای ندارم:w58:

لینک به دیدگاه

من تو شیراز از شاتل استفاده میکنم راضیم..

البته چون قدیمی هست فقط ظاهرا شماره ها و مناطق خاص رو ساپورت میکنه.. فکرکنم شماره های قدیمی رو..

دزدی ندیدم ازش

مزیت جدیدش هم انتقال شارژ به دوره بعدی هست از دوره قبلی

هدیه هم زیاد میده..

درکل هم قیمت مناسبی داره هم سرعتش جزو موارد عمومی خوبه ..

لینک به دیدگاه

این پارس انلاین اعصابمو داغون کرده سرعتش بد نی اما همش قطعههه:banel_smiley_4:

256و 128شم یکیه فقط 256 پول بیشتر میدی!:w000:

من دوستام از مخابرات دارن میگن بهتره:hanghead:

لینک به دیدگاه
من تو شیراز از شاتل استفاده میکنم راضیم..

البته چون قدیمی هست فقط ظاهرا شماره ها و مناطق خاص رو ساپورت میکنه.. فکرکنم شماره های قدیمی رو..

دزدی ندیدم ازش

مزیت جدیدش هم انتقال شارژ به دوره بعدی هست از دوره قبلی

هدیه هم زیاد میده..

درکل هم قیمت مناسبی داره هم سرعتش جزو موارد عمومی خوبه ..

دقیقا به همین دلیل ساپورت نکردن شماره تلفنای محدوده ما من نتونستم اینترنتمو از شاتل بگیرم:4564:وگرنه تعریف سرعت دانلودشو شنیدم

لینک به دیدگاه
صبا نت هم من شنیدم بد نیست سرعت و پشتیبانیش البته به پای شاتل نمیرسه:whistle:

چک کردم تعرفه هاشو گرونتر از شاتل درمیاد که البته به حال من فرقی نمیکنه:ws3:

لینک به دیدگاه

من 512 مخابرات رو دارم ..... اون رضایتی که باید داشته باشم ،ندارم ولی بد هم نیست ...فکر میکنم قبلا یعنی تقریبا یکسال،یکسال و نیم پیش سرعت کلاسیک خانگی هم مثل همین بود ،بعضی وقت ها سرعت دانلود خوبی داره 300-350 ...البته اگر کندی سرعت کلی و ... نباشه....:banel_smiley_4:

دوره اولی که من مخابرات گرفته بودم نشتی داشت ولی بعدا هدیه هم میدادن حجم اضافی هم میاوردم....:w58:

ولی خب میگم انتظارم برای این سرویسی که گرفتم بیشتر ازین هست....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...