رفتن به مطلب

اموزش نرم افزار expert choice

ارسال های توصیه شده

expert choice نرم افزاری برای تحلیل سلسله مراتبی(AHP) می باشد فایل پیوست به زبان انگلیسی بوده ولی به دلیل ساده بودن محیز نرم افزار مطمئنان مشکلی پیش نمیاد ( من که انگلیسیم حولو حوش صفر هستش مشکلی نداشتم ) اگه سوالی هم داشتید من در خدمتم

امیدوارم بدرد بخور باشه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
expert choice نرم افزاری برای تحلیل سلسله مراتبی(ahp) می باشد فایل پیوست به زبان انگلیسی بوده ولی به دلیل ساده بودن محیز نرم افزار مطمئنان مشکلی پیش نمیاد ( من که انگلیسیم حولو حوش صفر هستش مشکلی نداشتم ) اگه سوالی هم داشتید من در خدمتم امیدوارم بدرد بخور باشه
با سلام تا اونجای که من میدونم ahp برای رشته صنایعه !!!!!!!!! لطف میکنید بگید کجا کاربرد داره؟
لینک به دیدگاه
expert choice نرم افزاری برای تحلیل سلسله مراتبی(AHP) می باشد فایل پیوست به زبان انگلیسی بوده ولی به دلیل ساده بودن محیز نرم افزار مطمئنان مشکلی پیش نمیاد ( من که انگلیسیم حولو حوش صفر هستش مشکلی نداشتم ) اگه سوالی هم داشتید من در خدمتم

امیدوارم بدرد بخور باشه

اا. جالبه نمیدونستم تو مهندسی معدن هم کاربرد داره.

یه سوال: چندتا از مثالایی که تو معدن از روش AHP استفاده میشه میگین؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
اا. جالبه نمیدونستم تو مهندسی معدن هم کاربرد داره.

یه سوال: چندتا از مثالایی که تو معدن از روش AHP استفاده میشه میگین؟ :ws38:

خودم الان دارم با سه روش FDAHP و vikor و topsis رو یه مقاله کار میکنم موضوعشم رده بندی قابلیت برش سنگ های ساختمانیه

البته اینم یه کار که قبلا انجام شده

انتخاب روش استخراج برای کانسار مس ( عطاایی 1384 )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...