رفتن به مطلب

فیلم های آموزشی دور زدن تحریم یاهو و ساخت ایمیل در این سایت

Unline

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

همانطور که اطلاع دارید یاهو طی اقدامی جدید تغییراتی در فرم ثبت نام سرویس ایمیل خود داده است

در فرم جدید کاربران موظف اند شماره ی همراه خود را وارد کنند وگرنه امکان ساخت ایمیل برای آنها وجود نخواهد داشت

یاهو در آخرین اقدامش نام ایران را از لیست کشورهای تحت ساپورتش حذف کرده و کاربران ایرانی به این دلیل که کد ایران در سری کد کشورهای فرم ثبت نام ایمیل یاهو وجود ندارد قادر به ساخت اکانت روی این سرویس دهنده نیستند

بنابراین تصمیم به ساخت این آموزش ها گرفتم تا شما کاربران بتوانید به راحتی روی یاهو ایمیل بسازید و تحریم ها رو دور بزنید

2 روش رو در 2 فیلم مجزا آموزش دادم - روش اول به کمک یک جیمیل و روش دوم ( روش پیشنهادی ) به کمک دست بردن در فرم ثبت نام و اضافه کردن کد ایران به کد کشورهاست

علاقه مندان می توانند یکی از فیلم ها یا هر دوی اونها رو دانلود کنند و با این روش آشنا شوند

لینک دانلود فیلم اول :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک دانلود فیلم دوم :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...

سلام ...ببینین دوستان من این کار را رو کردم و 98 ایجا میشه ولی وقتی دکمه نهایی رو میزنم که اکانت رو درست کنه باز همون صفحه آغازین ثبت نام میاد و کد مثلا همون کشوری که انتخاب کردم از دوباره نمایان میشه..

ممنون میشم راهنمایی کنین...

لینک به دیدگاه
سلام ...ببینین دوستان من این کار را رو کردم و 98 ایجا میشه ولی وقتی دکمه نهایی رو میزنم که اکانت رو درست کنه باز همون صفحه آغازین ثبت نام میاد و کد مثلا همون کشوری که انتخاب کردم از دوباره نمایان میشه..

ممنون میشم راهنمایی کنین...

سلام

اون روش دیگه جواب نمیده، یه روشی اینجا گفته نیاز به تایید شماره تلفن نداره:

آموزش جدید ساخت ایمیل یاهو بدون نیاز به تایید شماره تلفن ، ۱۰۰% تست شده

:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...