رفتن به مطلب

کرجی ها لطفا جواب بدن

ارسال های توصیه شده

سلام من دانشگاه آزاد قبول شدم و میخوام خونه بگیرم اما تو تهران که نگاه میکنم گرونه برای همین تصمیم گرفتم کرج نزدیک مترو بگیرم. اما از هزینه های اونجا هم خبر ندارم شاید گرون باشه. من 10 تومن با ماهی 200 یا 300 میتونم بدم. اونجا قیمتا چطوریه؟

لینک به دیدگاه
سلام من دانشگاه آزاد قبول شدم و میخوام خونه بگیرم اما تو تهران که نگاه میکنم گرونه برای همین تصمیم گرفتم کرج نزدیک مترو بگیرم. اما از هزینه های اونجا هم خبر ندارم شاید گرون باشه. من 10 تومن با ماهی 200 یا 300 میتونم بدم. اونجا قیمتا چطوریه؟

تبریک میگم قبولیتو.

اما راست میگه دوستمون، چرا حالا نزدیک مترو؟ :ws52:

لینک به دیدگاه

تبریک میگم قبولیتو.

اما راست میگه دوستمون، چرا حالا نزدیک مترو؟ :ws52:

احتمالآ از شهر دیگه هستن که نوشتن تهران گرونه پس تهران قبول شدن امیدوارم موفق باشند

کرج نزدیک مترو باشن به تهران نزدیک تر میشن

ولی با این پول فکر نمی کنم خونه ای بتونن اجاره کنن البته بستگی داره به متراژ خونه و محل زندگی

در کرج 3 ایستگاه مترو هست که فکر می کنم با پولشون بتونن فردیس و محمدشهر خونه اجاره کنند ولی گلشهر نه:hanghead:

البته من در حد اطلاع خودم گفتم و اطلاع کاملی ندارم

امیدوارم بقیه دوستان هم راهنمایی کنند

امیدوارم موفق باشند

لینک به دیدگاه

با نظر آرزو خانوم موافقم. نزدیک مترو فردیس و محمدشهر با این قیمت متراژای حدود 60،70 متری پیدا میشه.

البته نزدیک مترو فردیس بهتره.

لینک به دیدگاه
با نظر آرزو خانوم موافقم. نزدیک مترو فردیس و محمدشهر با این قیمت متراژای حدود 60،70 متری پیدا میشه.

البته نزدیک مترو فردیس بهتره.

درسته منم موافقم.ولی با ترافیکیکه همیشه پل فردیس داره من پیشنهاد میکنم همون گوهردشت بگیرن.!!!:w16:

لینک به دیدگاه
m_a[/MENTION]rch;1314882]درسته منم موافقم.ولی با ترافیکیکه همیشه پل فردیس داره من پیشنهاد میکنم همون گوهردشت بگیرن.!!!:w16:

گوهردشت آخه این قیمت گیر نمیاد :icon_pf (34):

بعد نزدیک مترو هم نیست که :ws3: چون مثل اینکه همونجور که آرزو خانوم گفت دانشگاه های تهران قبول شدن و میخوان با مترو برن.

منم اولش فکر میکردم منظورشون قبولی تو دانشگاه آزاد کرجه.

لینک به دیدگاه
گوهردشت آخه این قیمت گیر نمیاد :icon_pf (34):

بعد نزدیک مترو هم نیست که :ws3: چون مثل اینکه همونجور که آرزو خانوم گفت دانشگاه های تهران قبول شدن و میخوان با مترو برن.

منم اولش فکر میکردم منظورشون قبولی تو دانشگاه آزاد کرجه.

وا؟؟

من متوجه نشدم!!!:w58:درسته منم فکر کردم آزاد کرج هست.

خب نزدیک مترو میشه تقریبا محدوده خونه سازمانی های پشت مترو که فکر کنم راحت بتونن گیر بیارن .درسته؟؟؟:hanghead:

چرا با کرایه 200 300 میتونن 50 60متری بگیرن فکر کنم!!!:w16::w16:

لینک به دیدگاه

مرسی از راهنماییتون :flowerysmile:

اما سوالم اینقدر نامفهوم بود؟:ws27: بله من تهران قبول شدم و چون هزینه اش بالاست میخوام که کرج خونه بگیرم

میخواستم هفته بعد برم دنبال خونه اما چون کاری پیش اومده کلاسها رو نمیرم و گشتن دنبال خونه رو هم میزارم برای دوهفته دیگه :th_running1:

لینک به دیدگاه
مرسی از راهنماییتون :flowerysmile:

اما سوالم اینقدر نامفهوم بود؟:ws27: بله من تهران قبول شدم و چون هزینه اش بالاست میخوام که کرج خونه بگیرم

میخواستم هفته بعد برم دنبال خونه اما چون کاری پیش اومده کلاسها رو نمیرم و گشتن دنبال خونه رو هم میزارم برای دوهفته دیگه :th_running1:

نه بابا، ما دقت نکردیم :ws3:

لینک به دیدگاه

با این قیمت شاید تو بعضی از قسمتای خیابون اختر یا بنفشه(اون قسمتاییش که به کرج نو نزدیک میشه) بتونی پیدا کنی... به مترو گلشهر هم نزدیک هستش

یا شاید بعضی از خیابونای شرقیه 45 متری که به حصارک متصل میشه هم با این قیمت بتونی گیر بیاری

تهران سمته دامپزشکی و نواب و اینا سر زدی؟ اونورا خونه های دانشجوییه کوچک تو این قیمتا فک کنم باشه ها

لینک به دیدگاه
با این قیمت شاید تو بعضی از قسمتای خیابون اختر یا بنفشه(اون قسمتاییش که به کرج نو نزدیک میشه) بتونی پیدا کنی... به مترو گلشهر هم نزدیک هستش

یا شاید بعضی از خیابونای شرقیه 45 متری که به حصارک متصل میشه هم با این قیمت بتونی گیر بیاری

تهران سمته دامپزشکی و نواب و اینا سر زدی؟ اونورا خونه های دانشجوییه کوچک تو این قیمتا فک کنم باشه ها

خونه مجردی سمت بالا شهر مزنه ی قیمت داری چند هستش؟:ws3:

:hapydancsmil::hapydancsmil: برا روح پارتی می خوام:hapydancsmil::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
خونه مجردی سمت بالا شهر مزنه ی قیمت داری چند هستش؟:ws3:

:hapydancsmil::hapydancsmil: برا روح پارتی می خوام:hapydancsmil::hapydancsmil:

این و باید از روح انجمن بپرسی اون مشکلت و حل میکنه

لینک به دیدگاه

شما خونه مجردی میخوای دیگه؟

با این قیمت توی تهران هم گیرتون میاد

ولی توی کرج، خیلی راحت‌ و بهتر و مناسبتر گیرتون میاد

البته بر اساس تجربه دارم میگم ها

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز با این پولی که میگی اصلا نمیتونی سمت بنفشه و اطراف بنفشه بیای واقع در مترو کرج (فردیس)

کوی بنفشه و اطرافش از متری 2/600 به بالاس تا 4/500 که خود بنفشه هست

بچه ها که میگن اطلاعی از کوی بنفشه ندارن

اما در مورد بقیه ایستگاه میتونم بگم محمد شهر نسبت به بقیه ایستگاه های مترو تقریبا ارزون تر

امیدوارم موفق باشی

لینک به دیدگاه

برای کاری درخواست دادم اگه درست بشه مجبورم تهران خونه بگیرم تا ده روز دیگه وضعیتم قطعی میشه اما فکر نمیکنم بتونم خونه راحتی بگیرم با عرض معذرت از بچه های تهران اما تهران یه وضعیتی داره که بعضیا دستشوییهاشون رو تیغه زدن جای خونه رهن و اجاره میدن

و با پولی که من میتونم بدم اصلا جای قابل سکونتی نمیتونم پیدا کنم

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز با این پولی که میگی اصلا نمیتونی سمت بنفشه و اطراف بنفشه بیای واقع در مترو کرج (فردیس)

کوی بنفشه و اطرافش از متری 2/600 به بالاس تا 4/500 که خود بنفشه هست

بچه ها که میگن اطلاعی از کوی بنفشه ندارن

اما در مورد بقیه ایستگاه میتونم بگم محمد شهر نسبت به بقیه ایستگاه های مترو تقریبا ارزون تر

امیدوارم موفق باشی

منظور من از بنفشه خیابون بنفشه توی 45 متریه گلشهر بود نه کوی بنفشه !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...