رفتن به مطلب

علوم تحقیقات یا آزاد؟

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

من ارشد مهندسی برق قدرت دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات فارس قبول شدم.

از طرفی هم در تکمیل ظرفیت آزاد واحد جهرم - به علت نزدیکی به محل کارم و راحت بودن و نزدیکی - انتخاب کردم

حالا بد جور سر دوراهی هستم که آزاد واحد علوم و تحقیقات مدرکش معتبر تر هست یا آزاد خالی؟

مممنون میشم دوستان کمک کنند

لینک به دیدگاه

علوم و تحقیقات دهن پر کن تره و الا به نظرم هیچ کدوم از دانشگاه آزادا با هم هیچ فرقی نمیکنن

آخرش برا کار بهت میگن: دانشگاه آزاد خوندی؟؟؟ برو ته صف:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

این هم مسخره بازیه جدیده که یه اسم علوم تحقیقات به بعضی واحد ها اضافه کردن

خود علوم تحقیقات تهرانش هم چیزی نیس!

شما هم هر کدوم بهت نزدیکتره بری بهتره

لینک به دیدگاه
علوم و تحقیقات دهن پر کن تره و الا به نظرم هیچ کدوم از دانشگاه آزادا با هم هیچ فرقی نمیکنن

آخرش برا کار بهت میگن: دانشگاه آزاد خوندی؟؟؟ برو ته صف:icon_pf (34):

این هم مسخره بازیه جدیده که یه اسم علوم تحقیقات به بعضی واحد ها اضافه کردن

خود علوم تحقیقات تهرانش هم چیزی نیس!

شما هم هر کدوم بهت نزدیکتره بری بهتره

والا خودم توش موندم .. تا چند روز دیگه باید تصمصیم بگیرم

یکیش آزاد نزدیکتر به محل کار و زندگی - حدود 1 ساعت فاصله - مزیت : احتباج به مرخصی کمتر - هزینه ایاب و ذهاب کمتر - خطرات جاده و .. کمتر - دانشگاه سال اول ارشد این رشته اورده و فک می کنم برا همین زیاد سخت نگیرن

یکیش آزاد علوم و تحقیقات کمی دورتر - البته نه اونقدرها دور - معایب : احتباج و رو زدن به مرخصی بیشتر - هزینه رفت و امد بالاتر - دانشگاه تقریبا سخت گیر تر - مزایا : مدرک علوم و تحقیقات نسبت به آزاد معمولی

حالا کدوم برم:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

سلام:a030:

من خودم دانشگاه آزاد تهران درس خوندم

ولی در حال حاضر نمیگم خیلی ولی فرق داشت که میگفتم آزاد تهرانم

اما چیزی که هست اینه که :

1- اگه شاغلین دیگه کجا بودنش اصلا فرقی نمیکنه

2- اگه شاغل نیستین ممکنه الان فرق داشته باشه ولی تا دوسال دیگه که شما به سلامتی فارغ التحصیل بشین ممکنه اصلا مهم نباشه

3- اگه شهر خودمون بودم هزینه ای که میکردم فقط خرج شهریه بود اما برای من حداقل دوبرابر شد

لینک به دیدگاه
والا خودم توش موندم .. تا چند روز دیگه باید تصمصیم بگیرم

یکیش آزاد نزدیکتر به محل کار و زندگی - حدود 1 ساعت فاصله - مزیت : احتباج به مرخصی کمتر - هزینه ایاب و ذهاب کمتر - خطرات جاده و .. کمتر - دانشگاه سال اول ارشد این رشته اورده و فک می کنم برا همین زیاد سخت نگیرن

یکیش آزاد علوم و تحقیقات کمی دورتر - البته نه اونقدرها دور - معایب : احتباج و رو زدن به مرخصی بیشتر - هزینه رفت و امد بالاتر - دانشگاه تقریبا سخت گیر تر - مزایا : مدرک علوم و تحقیقات نسبت به آزاد معمولی

حالا کدوم برم:icon_pf (34):

علوم تحقیات هیچ مزیتی بر دیگر آزاد ها نداره

بازم خودت می دونی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

یه نکته ای

اگر علوم و تحقیقات برین مدرکتون از طرف علوم و تحقیقات تهران صادر میشه اما توش میخوره "پردیس علوم و تحقیقات ..." فکر نکنم تفاوت زیادی بین اعتبارش با آزاد معمولی باشه

از طرفی هم چون واحدهای پردیس تازه تاسیس هستن، هیئت علمیشون مشخص نیست (بعضیا هنوز ندارن، یعنی هنوز مجوز نگرفتن برای هیئت علمی و مجبورین برای پایان نامه برین سراغ اساتید دانشگاه های دیگه)، به نظرم تحقیق کنین ببینین هیئت علمی اوکی هست یا نه

یه عامل دیگه هم قدمت اون دانشگاه تو اون پایه و رشته هست (معمولا تو دانشگاه هایی که تازه یه رشته ای رو میارن نظم و هماهنگی کمتره).

لینک به دیدگاه
یه نکته ای

اگر علوم و تحقیقات برین مدرکتون از طرف علوم و تحقیقات تهران صادر میشه اما توش میخوره "پردیس علوم و تحقیقات ..." فکر نکنم تفاوت زیادی بین اعتبارش با آزاد معمولی باشه

از طرفی هم چون واحدهای پردیس تازه تاسیس هستن، هیئت علمیشون مشخص نیست (بعضیا هنوز ندارن، یعنی هنوز مجوز نگرفتن برای هیئت علمی و مجبورین برای پایان نامه برین سراغ اساتید دانشگاه های دیگه)، به نظرم تحقیق کنین ببینین هیئت علمی اوکی هست یا نه

یه عامل دیگه هم قدمت اون دانشگاه تو اون پایه و رشته هست (معمولا تو دانشگاه هایی که تازه یه رشته ای رو میارن نظم و هماهنگی کمتره).

فک کنم علوم تحقیقات با پردیس فرق می کنه.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

علوم و تحقیقات فارس دانشگاه معتبریه .. حتی دکتری هم پذیرش داره.

اگه مطمئن باشم که مدرک آزاد واحد علوم و تحقیقات فارس معتبر تر از آزاد معمولی هست 1-2 سالی به خودم سختی می دم و میرم .

ولی اگه مدرکش تفاوت چندانی نداره خب می رم همون آزاد .

هدف اصلیم هم اگه خدا بخواد دکترا هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...