رفتن به مطلب

معالجه بيماري ها با گياهان دارويى (مطب)

ارسال های توصیه شده

عزيزان و مهندسين محترم از اين به بعد شما ميتوانيد بيمارى خود و علايم بيماريتان را از قبيل [نبض، تب ،فشار خون (بالا يا پايين)، حال كنونى ، و اگه سابقه بيمارى داريد هم ذكر كنيد،حساسيت ،هر عوارض و علايمى كه در بدنتان بوجود آمده را برايم ارسال كنيد] ، تا بتوانم گياه مورد استفاده و داروى رايج را به شما تجويز كنم ، و انشاء الله درمان كنم ، جا دارد بگويم ايشالله تنتان سالم باشد و هيچ بيمارى در بدنتان نماند. با تشكر

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...

برای شفاف بودن پوستهایی که سفید هستن ولی خب بعضی وقتا کک مک میزنن باید چی استفاده کرد عزیزم.....؟؟؟؟؟:icon_gol::icon_gol::icon_gol:من پوستم خیلی سفیده ولی بعضی وقتها احساس میکنم خیلی پوستم خشک میشه و پوسته پوسته هم میشه..دوس ندارم همش از کرم استفاده کنم..پنکک و اینام اگه استفاده کنم قبلش حتما ضد افتاب میزنم.اما نمیدونم باید چیکار کنم برای درمان این پوسته پوسته شدن.احساس میکنم رو دماغمم کوچولو کوچولو ریز ریز دون دون میشه..نمیدونم شاید بخاطر سفید بودنمه ..پوستمم صافه.و چون من الان تو منطقه کوهستانی سنندج هم زندگی میکنم شاید بخاطر هواست..ممنون از راهنماییت عزیزم...

لینک به دیدگاه
برای شفاف بودن پوستهایی که سفید هستن ولی خب بعضی وقتا کک مک میزنن باید چی استفاده کرد عزیزم.....؟؟؟؟؟:icon_gol::icon_gol::icon_gol:من پوستم خیلی سفیده ولی بعضی وقتها احساس میکنم خیلی پوستم خشک میشه و پوسته پوسته هم میشه..دوس ندارم همش از کرم استفاده کنم..پنکک و اینام اگه استفاده کنم قبلش حتما ضد افتاب میزنم.اما نمیدونم باید چیکار کنم برای درمان این پوسته پوسته شدن.احساس میکنم رو دماغمم کوچولو کوچولو ریز ریز دون دون میشه..نمیدونم شاید بخاطر سفید بودنمه ..پوستمم صافه.و چون من الان تو منطقه کوهستانی سنندج هم زندگی میکنم شاید بخاطر هواست..ممنون از راهنماییت عزیزم...

سلام دوست خوبم. شما حساسیت به دارویی چیزی ندارید ؟

کک و مک یه بیماری دراثر اختلاف عمل رنگ سازی سلولهای رنگ ساز که ملانوپلاست نام داره بوجود می اید.

شما زرده تخم مرغ با زیتون مخلوط کنید روزانه سه مرتبه بصورتتون تمالید... این کار باعث میشه رنگدانه های پوستتون ترمیم بشه..لعاب لوبیا رو قبل از رفتن درمعرض تابش افتاب بصورتتون بمالید..

شما هر داروی گیاهی که استفاده میکنید برای پوستتون باید مواظب باشید تابش مستقیم افتاب بهش نخوره.. چون باعث کک و مک میشه..

حتی ضدافتاب هم شما موقعی که این داروهارو میزنید نباید بزنید.

برای پوسته پوسته شدن پوستتون...

مصرف ویتامین ا که در میوه ها و سبزیجات هست رو استفاده کنید. کمبود ویتامین ث دارد

اب انگور استفاده کنید/ زیاد خیار استفاده نکنید پوستتونو خشک میکنه/

گلاب برای شستشوی صورت خوبه منتهی وقتی گلاب رو به صورتتون زدید باید بعد از یک ربع بشورید پوستتون سیاه میشه

خوردن شلغم هم خوبه..

شما اگزما دارید؟

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

باسلام وتشکر ازلطف شما متاسفانه مدتی است خون به مغز من نمیرسد قند خون بالا وارتروز مفصل ودست پا ویکبار سکته و عمل کردم اعصاب ضعیف کم کم فراموشی گرفتم خواهشمندم کمک کنید:sad0:

لینک به دیدگاه
باسلام وتشکر ازلطف شما متاسفانه مدتی است خون به مغز من نمیرسد قند خون بالا وارتروز مفصل ودست پا ویکبار سکته و عمل کردم اعصاب ضعیف کم کم فراموشی گرفتم خواهشمندم کمک کنید:sad0:

سلام دوست من

لطفا این اطلاعات رو برای من قرار بدید سن؟

فشارخون؟

تعداد نبض دریک ربع

حساسیت دارویی ایا دارید؟

اگه بتونید از کف دستتون یه عکس بندازید و اینجا قرار بدید ممنونم میشم تا بتونم درتشخیص درست عمل کنم,

و داروهایی که مصرف میکنید رو هم برام بگید متشکرم

لینک به دیدگاه
سلام دوست من

لطفا این اطلاعات رو برای من قرار بدید سن؟

فشارخون؟

تعداد نبض دریک ربع

حساسیت دارویی ایا دارید؟

اگه بتونید از کف دستتون یه عکس بندازید و اینجا قرار بدید ممنونم میشم تا بتونم درتشخیص درست عمل کنم,

و داروهایی که مصرف میکنید رو هم برام بگید متشکرم

59

دارم اکثرا 12 رو 8

تعداد نبضم در دقیقه..50

قبلا داشتم اما الان ندارم....

ماشا... تعدادش زیاده...

گلی بنگلامید،متفورمین، لوزارتان25،اتورواستاتین 20،آسپرین.،نیترو کاردین(نیتروگلیسیرین)

کاردیلول6.25،

<a href=ahdqbj9tac1alh0dbawr_thumb.jpg' alt='ahd

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
59

دارم اکثرا 12 رو 8

تعداد نبضم در دقیقه..50

قبلا داشتم اما الان ندارم....

ماشا... تعدادش زیاده...

گلی بنگلامید،متفورمین، لوزارتان25،اتورواستاتین 20،آسپرین.،نیترو کاردین(نیتروگلیسیرین)

کاردیلول6.25،

<a href=ahdqbj9tac1alh0dbawr_thumb.jpg' alt='ahd

خوب شمافشارتون خیلی کمه واینکه اضطرابتون زیاده اول ازهمه استرستونو کم کنید چایی کافیین احیاناسیگارمیکشید نکشید هرشب موقع خواب یه شربت عرق بیدمشک به همراه عرق اسطوخودوس میل کنید به اندازه در بطری هرعرق یه دربطری میزانی کهدرون یک لیوان شربت میریزید...

سبزیجات سعی کنید جایگزین گوشت قرمز کنید و بوغلمون به جای مرغ مصرف کنید.

لینک به دیدگاه

عایا باسه چاخ شدن چیزی دارید؟ :whistle:

البته عرق مرق زیاد خوردیم افاقه نکرد :hanghead:

یه چیزی ندارید که شب بخوریم صب 5 کیلو اضافه شده باشیم ؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
عایا باسه چاخ شدن چیزی دارید؟ :whistle:

البته عرق مرق زیاد خوردیم افاقه نکرد :hanghead:

یه چیزی ندارید که شب بخوریم صب 5 کیلو اضافه شده باشیم ؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

سلام توصیه میکنم بدنبال چاق شدن نباش مرتب غذاهای روزانتونو میل کنید شبزیجات زیاد میل نشه, وهمراه باغذاتون ماست ترشی سالاد میل کنید

سالد رو اخرغذا یا اواسط غذاتون میل کنید,

شیر هم شیر پرچرب لستفاده کنید.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...