رفتن به مطلب

• زنـگــــ امـــلا (:

bar☻☻n

ارسال های توصیه شده

سلام به گلای نواندیشانی:wavesmile:

من اومدم با یه تاپیک خوشمزه...:xbex7jmjnhtbacgrr3x

فکر کردم یه جایی رو برای تفریح داشته باشیم تا با چاشنی طنز غلط املایی هامونو یادآور بشیم و به شکل یه سرگرمی با لبخندمون اصلاحشون کنیم! :flowerysmile:

امید که لحظه های شاد و گرمی رو به هم هدیه کنیم.

فقط اینا رو یادتون نره دوستای من...

*با نقل قول از نوشته ی اصلی، اونو به این تاپیک بیاریم.

*شوخی ها دوستانه باشن تا دلخوری ایجاد نکنیم.

*فقط غلط املایی های موجود در تاپیک های انجمن مشمول این تاپیک هستن. پس از پروفایل یا پیغام های خصوصی نقل قول نگیرید.

______:icon_gol:

این قسمت بعداً حذف خواهد شد.

دوستان لازم به توضیحه که عرض کنم هدف از ایجاد این کنج دوستانه دقت به املامون هست و رفع اشکالات با طنز و شوخی؛ و خلاصه جوّ دوستانه ای رو می خوایم با هم داشته باشیم؛ بدون دلخوری ها.:w42:

مختص به من یا شخص خاصی نیست؛ هر کس هر جایی غلط املایی دوستانش رو می بینه می تونه توی این تاپیک باهاش شوخی کنه و دور هم رفعش کنیم! :w16: حتی خود من هم این روزا غلط املایی هایی دارم باورنکردنـــــــی.:icon_pf (34): بیابید و بنگارید که گل خواهیم کاشت!:ws3::icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام طرح جالبیه.. مرسی... خوشم اومد. پس من زیاد سوتی میدم. چون سریع تایپ میکنم... اشتباه هم زیاد دارم... مرسی عزیزم... هم از مطلب جالبت.. و هم از دعوتتون...

لینک به دیدگاه

lk rgx:

lk

من قلت املایی ندارم به قول آقای رفسنجانی فقت گاهی ثوطی میدم و کیبورد رو تغییر نداده مینویثم و حثشو ندارم پاکش کنم:|

چی چی گفتم من:|w58.gif

لینک به دیدگاه

من که محض رضای خدا آرزوم بوده بعضی چیزا رو درست بنویسم

مثلا اومده بود رو همیشه مینویسم:وامده بود

یا رو :ور:ws3:

این حروف خ ح ج چ رو بجای هم بکار میبرم:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
چون اگر تلاق بگیره.ابرویش در یک جامعه سنتی میره.

من از یه جایی کپی کردم ولی چون نمیدونستم ایشون راضی هستن یا نه با اسمش نقل قول نگرفتم:a030:

لینک به دیدگاه
من از یه جایی کپی کردم ولی چون نمیدونستم ایشون راضی هستن یا نه با اسمش نقل قول نگرفتم:a030:

به به!:persiana__hahaha: بالاخره چراغ تاپیک روشن شد. ممنون mishi خط شکن.attachment.php?attachmentid=14707&thumb=1&d=1377592196:icon_pf (19):

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
,واقعا.....................

مالبت مثل همیشه نمره بیست رو داره..

واقعا ازتون باید تقیر و شکر ویژه بشه... منونم ازت..

ترجمه می خواد اصلاً دوست جان!:persiana__hahaha::th_running1:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

از دست تو بارون:icon_pf (34):

امروز کلاس جاده سازی داشتم بعد استاد داشت جزوه میگفت که توش گفت تصفیه آب منم یاد تاپیک تسویه و تصفیه ت افتادم:banel_smiley_4:

بعد به جای تصفیه نوشتم تصویه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
از دست تو بارون:icon_pf (34):

امروز کلاس جاده سازی داشتم بعد استاد داشت جزوه میگفت که توش گفت تصفیه آب منم یاد تاپیک تسویه و تصفیه ت افتادم:banel_smiley_4:

بعد به جای تصفیه نوشتم تصویه:banel_smiley_4:

:persiana__hahaha:مشکل شد سه تا!:ws3::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

هی وای من:ws3:

چند روز پیش استاد داشت درس میداد بعد یه کلمه گفت منم نوشتم بعد دیدم بچه ها هی میگن چــــــــی استاد چی؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

منم گفتم بهره مندی بابا بهره مندی:w000:

قیاف استاد و بچه ها:ws28:

استاد گفت بهره مندی نه

گفتم پهنه بندی نه بهره مندی:whistle:

قیافه من:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
آقا شوخی:wavesmile:

:persiana__hahaha::2i1d1co:

:ws28::ws28::ws28::ws28:.............وای مردم از خنده...........:ws28::ws28::ws28::ws28:

:ws28::ws28::ws28::ws28:.........خوب یعنی خواستنی شده دیگه........:ws28::ws28::ws28::ws28:

خیلی خوووووووووووب بود..........:w02:

لینک به دیدگاه

خدایی فکر نمیکردم.....امتحاناتم منو ب اینجا بکشونن ک رو لغات تمرکز نداشته باشم......:w58:.

....اصلا همش بخاطره این اشتباه دلم برا این صفحه تنگ میشه......:ws28::ws28:.....میام میبینم.....روحم شاد میشه از بس میخندم.......:ws28::ws28:......اصلا مفهوم و املا رو باهم بهم ریختم.......:ws28::ws28:

مرسی دوستم....:ws3::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...