رفتن به مطلب

اینجور مهندسهایی هستیم ما

ارسال های توصیه شده

[h=5]روزی یک مهندس در حال عبور از یک جاده بود که یک قورباغه او را صدا کرد و گفت : اگر مرا ببوسی، من به پرنسس زیبایی تبدیل خواهم شد!

او خم شد، قورباغه را بلند کرد و در جیبش گذاشت.

قورباغه دوباره صدا کرد و گفت : اگر مرا ببوسی و به پرنسس زیبایی تبدیل کنی، برای یک هفته پیش تو خواهم ماند! مهندس، قورباغه را از جیبش در آورد، لبخندی به او زد و دوباره او را در جیبش گذاشت.

قورباغه این بار گریه کرد و گفت : اگر مرا ببوسی و به پرنسس زیبایی تبدیل کنی، برای یک هفته پیش تو خواهم ماند! این بار نیزمهندس، قورباغه را از جیبش در آورد، لبخندی به او زد و دوباره او را در جیبش گذاشت.

سرانجام قورباغه پرسید : موضوع چیست؟ من به تو گفتم من یک پرنسس زیبا هستم، که با تو برای یک هفته خواهم ماند. چرا مرا نمی بوسی؟ مهندس گفت : نگاه کن! من یک مهندسم! من برای یک دوست دختر وقتی ندارم! اما یک قورباغه سخنگو واقعاً برایم جالب است!

** ما مهندسا همچین آدمایی هستیم :)) **

بر و بچ مهندس پرچمو بگیرین[/h]

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
والا من كه نديدم. حالا شايد از 100000000000000000تا يكي اينطوري باشه

حالا شما چرا ناراحت ميشي. شما كه مهندس نيستي:ws3:

خودت که مهندسی پس خودتم اره دیگه غیر از 1000000000000000000000000نفر میباشی ت

تازه خودت شروع کردیا باشه

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...

! من برای یک دوست دختر وقتی ندارم,,,,, این تو ایران صدق نمیکنه.... از پرنسس وقتی حرف میشه متن خارجی... بنابراین مهندسین پرچمشون پایین:ws3: کلی گفتم لطفا کسی به خودش نگیره... وبرنخوره. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

مهندس ها انسان های بسی سر به زیر...حرف گوش کن...بچه مثبت...هستند.اصلا به خوبی مهندس ها خدا نیافریده...پرچم مهندسا مخصوصا برقیا بالا:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
مهندس ها انسان های بسی سر به زیر...حرف گوش کن...بچه مثبت...هستند.اصلا به خوبی مهندس ها خدا نیافریده...پرچم مهندسا مخصوصا برقیا بالا:hapydancsmil:

مهندس متن مصداق اقايونه.. پس پرچمت پايين////

لینک به دیدگاه
مهندس متن مصداق اقايونه.. پس پرچمت پايين////

فرقی نداره عزیزم

خانوم و اقا نداریم

ولی خب من به طرفداری از اقایون هم رشته ای پرچمو بالا نگه داشتم نوبتی قراره کار کنیم:ws3:

لینک به دیدگاه

حالا خیال کنید یک خانم مهندس این قورباغه رو پیدا کرده غورباغه گفته من اگه فلان کنی من یک پادشاه بزرگ میشم و میام خاستگاری که خانم مهندس گفته پادشاه شدن پیشکشت خاستگاری هم پیشکشت من فقط میخوام ببینم چه غورباقه ای هست که حرف میزنه این برای من مهمه:ws3:

لینک به دیدگاه
حالا خیال کنید یک خانم مهندس این قورباغه رو پیدا کرده غورباغه گفته من اگه فلان کنی من یک پادشاه بزرگ میشم و میام خاستگاری که خانم مهندس گفته پادشاه شدن پیشکشت خاستگاری هم پیشکشت من فقط میخوام ببینم چه غورباقه ای هست که حرف میزنه این برای من مهمه:ws3:

نگرفتم چي گفتي/:whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...