رفتن به مطلب

ارزشهای اجتماعی

ms13

ارسال های توصیه شده

درود دوستان گرامی

کنفرانسی در مورد ارزش ها در جامعه دارم

هر مطلبی حرفی چیزی که به دردم بخوره بتونم بگم رو لطفا در این تاپیک قرار بدید

سپاسگذارم .

لینک به دیدگاه

دوستان گرامی

من سه شنبه کنفرانس حساسی دارم و در مورد این موضوع هرچه در نت سرچ میکنم به نتایج جالبی نمیرسم

خودم هم بخوام کرسی شعر تفت بدم 5 - 6 دقیقه بیشتر نمیتونم ....

فلذا خواهشمندم همکاری کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

راستش من رشته ام مهندسی مکانیکه

سر در نمیارم از این چیزا

اما پست دادم بدونی اینجا رو دیدم اما متأسفانه کمکی ازم بر نمیاد5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

لینک به دیدگاه
راستش من رشته ام مهندسی مکانیکه

سر در نمیارم از این چیزا

اما پست دادم بدونی اینجا رو دیدم اما متأسفانه کمکی ازم بر نمیاد5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

قربون مرام داداش :rose:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

.برای دانستن ارزش یک سال ، از دانش آموزی که در امتحاناتآخر سال از درسی نمره نیاورده است بپرسید.• برایدانستن ارزش یک ماه ، از مادری که نوزادی نارس به دنیا آورده است بپرسید.• برایدانستن ارزش یک هفته ، از سردبیر یک هفته نامه بپرسید.• برای دانستن ارزش یک ساعت ، از عشاقی ! که در انتظار دیدن یکدیگر هستند بپرسید.• برای دانستن ارزش یک دقیقه ، از کسی که از قطار جا مانده ا ست بپرسید.• برای دانستن ارزش یک ثانیه ، از کسی که درست در لحظه آخر از خطر یک تصادف جان سالمبه در می برد بپرسید.برای دانستن ارزش یک میلی ثانیه ، از کسی که در مسابقاتالمپیک به مدال نقره دست یافته است بپرسید.

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

ارزش درجامعه....برای اقایون سیاست با ارزشه تا از زندگی اجتماعی فرار کنند برای مادر کودکش با ارزشه ..برای بیکار کار باارزشه...وغیره هرکس موفقیت خودشو با ارزش می دونه اما کسی تاثیر موفقیتش راتوجامعه نگاه نمی کنه .ایا موفقیتش تو جامعه موثر بوده ...!!!!!!!!!

ارزش به معنی ارمان باشه میشه سنت های خانواده..پیشرفت جامعه...ومتد حریم شخصی که جدید باب شده....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...