رفتن به مطلب

سوالات خود در رابطه با solidwork را اینجا مطرح کنید

S.F

ارسال های توصیه شده

من گفتم از 2003 تا الانشو کار کردم . تا حالا این جوری نشده بود . من برای 2004 یادم هست که

رم 256

کل هاردم 40 و گرافیکم فکر کنم 64 بود . اصلا چنین مشکلی نداشتم . حالاواست تحقیق می کنم ببینم علت چیه :ws52:

راستی . داش رضا هم گفت .

مشخصات سیستمت رو بگو . ببینم چیه ؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

amin 202 مهمان
خیلی متشکرم.

:w139:

ببخشید سالید ورک روی ویندوی 7 نصب می شه؟

سالید هم برای ویندوز های 32 و هم برای 64 بیتی تو بازار هست.

ویندوز 7 32 بیت باید باشه....:ws38:

لینک به دیدگاه
سلام من ساليد 2006 رو نصب كردم حالا ميشه آپديتش كرد و امكاناتي كه 2010 داره بهش اضافه كرد يا بايد 2010 رو نصب كنم؟

خیر!

به محض اتصال به اینترنت به تقلبی بودن نسخه پی میبره و نسخه شما باطل میشه و مجدد باید نصب کنید...:ws3:

مگر اینکه نسخه اصل داشته باشی!

در ضمن آپدیتش به صرف نیست!مثل اینه که شما نسخه 2010 رو دانلود کرده باشید

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

می تونی از نرم افزار های فارسی نویس استفاده کنی .

بهترین نرم افزاری که من می شناسم . نرم افزار مریم هست . که فکر کنم رایگان.

می تونی با این نرم افزار توی همه نرم افزار های catia . nx.pro-e..sw- فارسی تایپ کنی .

فقط موقع انتقال خط ها باید نوع فونت رو درست انتخاب کنی . خود نرم افزار واست توضیح می ده .

لینک به دیدگاه
بله . البته هر نسخه یه what is new داره . الان تاپیک شو می زنم .

بین 2008 و 2009 و 2010 خیلی تفاوت نیست ها ...

یعنی اونطور که اون اوایل اومدن 2010 میگفتند اصلا یه چیز دیگه است و خیلی فرق داره نبود ...

البته من یه چیزایی تو toolbox 2010 دیدم که تا حالا به چشمم نخورده بود . مثلا انواع اتصالات الکتریکی و الکترونیکی رو برای مدلسازی داشت .

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

برای تنظیم واحد های اندازه گیری می تونی از tools.>option ,>document properties > units

می تونی . واحد ها رو دستکاری کنی.

واسه نماها می تونی از View Orientation استفاده کین که کلید میانبر. space هستش.

لینک به دیدگاه

می خوام جعبه دنده ی اتصال دائم رو با solid work طراحی کنم...:banel_smiley_4:

برای چرخ دنده هاش از نرم افزار gear trax می خوام استفاده کنم اما از اونجایی که استاد پایان ترم امتحان solid هم میگیره ، باید طراحی هر نوع چرخ دنده ای رو بلد باشم ، اما توو کتابای solid هیچ توضیحی در مورد طراحیشون نداده؟!:ws44:

باید چیکار کنم؟:ws52:

و اینکه کسی هست در مورد جعبه دنده ی اتصال دائم اطلاعات داشته باشه ، اینکه چرخ دنده ها و اجزاش چه سایز و اندازه هایی داشته باشن و....؟؟؟:ws52:

استادمون فقط بهم گفت می تونی از fos استفاده کنی...اما اندازه هاش و از کجا بیارم؟؟:ws44:

کمکم کنیـــــن....خواهــش:ws44::ws44:

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...