رفتن به مطلب

سوالات خود در رابطه با solidwork را اینجا مطرح کنید

S.F

ارسال های توصیه شده

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنین..

فک نمیکنم واستون خیلی سخت باشه...

کلا من بدون بردارش رو میتونم تو سالید بکشم...بعد حروف هاشو میارم تو پینت درست میکنم و بعد شکل حاصل رو میارم تو ورد و سپس فلش ها رو در ورد اعمال میکنم..که این روش مناسب نیست..چون با کوچیک و بزرگ کردن عکس، فلش های سر جای خود باقی میمانند و مشکل درست میشه...

ممنون میشم راهنمایی کنین

درود

ذاتا این کار اشتباه ه.

اما در مقام جواب:

برای ترسیم پیکانها از دستور ریولو استفاده کنید ب این صورت ک نصف یک پیکان راه در جهت دلخواه رسم کنید و سپس ریولو کنید.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درود

ذاتا این کار اشتباه ه.

اما در مقام جواب:

برای ترسیم پیکانها از دستور ریولو استفاده کنید ب این صورت ک نصف یک پیکان راه در جهت دلخواه رسم کنید و سپس ریولو کنید.

ممنون از پاسختون..

ولی من زیاد وارد نیستم..حداقل انگلیسیشو مینوشتین بهتر بود و میشد تو نرم افزار گشت...

ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنین...

لینک به دیدگاه
ممنون از پاسختون..

ولی من زیاد وارد نیستم..حداقل انگلیسیشو مینوشتین بهتر بود و میشد تو نرم افزار گشت...

ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنین...

درود

با ی زحمت بسیار کم و سرچ ابتدایی تو گوگل با کلید واژه " ریولو سالیدورکس"

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

سلام من سالیدم 2015 هست یه مشکل اساسی باهاش دارم هر یه دونه نقشه سیو شده که باز میکنم باقی نقشه هایی که تو یه دوره زمانی درست کردم باز میشه

این باعث میشه چون شبیه همن نفهمم الان میخواستم رو کدوم کار کننم و سرعت بالا اوردن رو هم خیلی کم میکنه

باید چیکار کنم که فقط همون یه دونه که باز میکنم باز کنه؟

لینک به دیدگاه
سلام من سالیدم 2015 هست یه مشکل اساسی باهاش دارم هر یه دونه نقشه سیو شده که باز میکنم باقی نقشه هایی که تو یه دوره زمانی درست کردم باز میشه

این باعث میشه چون شبیه همن نفهمم الان میخواستم رو کدوم کار کننم و سرعت بالا اوردن رو هم خیلی کم میکنه

باید چیکار کنم که فقط همون یه دونه که باز میکنم باز کنه؟

درود

متوجه سوالتون نشدم.

لطفا سوال رو طوره دیگه مطرح کنید.

لینک به دیدگاه

مثلا من الان یه قطعه رو ترسیم میکنم و سیو میکنم و قطعه بعدی به همین ترتیب تا 5تا قطعه سیو میکنم و میبندم وقتی با قطعه چهارم کار دارم و میخوام بازش کنم و اصلاحش کنم قطعه 1تا5 که جدا ذخیره و سیو کردم هم میاد رو صفحه انگار همشون رو open زدم در حالی که نزدم و باعث میشه گیج بشم با کدوم میخواستم کار بکنم و اصلاحش بکنم چون شکلا شبیه همه امکان داره یهو این وسط یه اشتباهی بکنم میخواستم اگه بشه تو تنظیمات کاری کرد که دیگه یکی رو که باز میکنم باقیشون خود به خود باز نشن

لینک به دیدگاه
مثلا من الان یه قطعه رو ترسیم میکنم و سیو میکنم و قطعه بعدی به همین ترتیب تا 5تا قطعه سیو میکنم و میبندم وقتی با قطعه چهارم کار دارم و میخوام بازش کنم و اصلاحش کنم قطعه 1تا5 که جدا ذخیره و سیو کردم هم میاد رو صفحه انگار همشون رو open زدم در حالی که نزدم و باعث میشه گیج بشم با کدوم میخواستم کار بکنم و اصلاحش بکنم چون شکلا شبیه همه امکان داره یهو این وسط یه اشتباهی بکنم میخواستم اگه بشه تو تنظیمات کاری کرد که دیگه یکی رو که باز میکنم باقیشون خود به خود باز نشن

دو حالت مفروضه

1- مراحل ایجاد یک پارت جدید رو درست رعایت نکردید

2- سالید 2015 تنظیمات پیش فرض خاصی داره ک پارت ها رو باهم لینک میکنه!

تو ده سال گذشته ک با نسخه های مختلف سالید بودم، احتمال دوم کمرنگ تر ب نظر میاد، مگر اینکه برای مدیریت پروژه ها اپشنی گذاشته باشن.

در مجموع اگر مورد اول رو بگین کک چطور، پارتهای جدید ایجاد می کنین ( یا حتی عکس بزارین از صفحه) بهتر میشه نظر داد.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام

من تو نصب سالیدورک 2014 مشکل دارم ! موقع نصب ارور میده !!

البته من با قسمت الکتریکالش کار دارم و دقیقا همون قسمت ارور میده!!!

از ارورش عکس گرفتم

لطفا کمکم کنید:icon_gol:

xgkxu247fh9thln5c63.jpg

ldul5tndlgu4o5pjsf80.jpg

لینک به دیدگاه

درود.

موارد زیر رو حین نصب به ترتیب رعایت کنید معمولا مشکلی پیش نمیاد.

1- ارتباط با اینترنت رو قطع کنید.

2- شماره سریال های تمامی مواردی که میخواید نصب بشن رو وارد کنید منجمله بخش الکتریکال

بعد تصویر زیر ارور مشخص نیست ببینمچرا همچین اروری داده

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ، من می خوام یک زنجیر و دو عدد چرخ دنده را طراحی کنم، و آنها را طوری اسمبل کنم که زنجیر بر روی دو چرخ دنده قرار بگیرد ، بعد می خوام یکی از چرخ دنده ها را با انیمیشن حرکت دهم آیا این نرم افزار سالیدورک اینقدر هوشمند هست که خودش زنجیر را به حرکت در بیاورد و به کمک زنجیر چرخ دنده دوم نیز بچرخد ؟ اگر سالیدورک چنین قدرتی ندارد لطفا راهنمایی کنید از چه نرم افزاری استفاده کنم ؟

لینک به دیدگاه
سلام دوستان ، من می خوام یک زنجیر و دو عدد چرخ دنده را طراحی کنم، و آنها را طوری اسمبل کنم که زنجیر بر روی دو چرخ دنده قرار بگیرد ، بعد می خوام یکی از چرخ دنده ها را با انیمیشن حرکت دهم آیا این نرم افزار سالیدورک اینقدر هوشمند هست که خودش زنجیر را به حرکت در بیاورد و به کمک زنجیر چرخ دنده دوم نیز بچرخد ؟ اگر سالیدورک چنین قدرتی ندارد لطفا راهنمایی کنید از چه نرم افزاری استفاده کنم ؟

درود

بله با شرایط خاص همچین امکانی رو داره

کتیا و پرواینجینیر قابلیت های بیشتری در این زمینه دارن.

هرچن میتونی با سالید هم انجام بدی ولی خب باید تو سالید حرفه ای باشی تا بتونی:a030:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...
سلام. چطوری میتونم پوسته حلزونی پمپ رو در نرم افزار سالید طراحی کنم؟ با تشکر.

درود به کمک دستوراتی مانند لافت و سویپ :a030:

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...
سلام. چطوری میتونم پوسته حلزونی پمپ رو در نرم افزار سالید طراحی کنم؟ با تشکر.

تا جایی که من میدونم ابر نقاط اکثر پمپها (و امثر قطعاتشون) رو میتونید از دپارتمانهای ام آی تی یا سایر مراکز بگیرید در صورتیکه که نیاز به مدلسازی ندارید و صرفا فایل میخواید و نیاز به مدلسازی نداره عمدتا

اما اگه مدلسازی میخواید با دستور لافت میتونید هندسه رو ترسیم کنید چون سطح مقطع متفاوت است.

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...

سلامم :icon_gol:

من چند روزیه تو نصب سالیدورک به مشکل بر خوردم ! البته قبلش سالید ورک 2014 رو سیستمم نصب بود ولی سالیدورک الکتریکال من اجرا نمیشد ! بعد ان ایستالش کردم تا دوباره نصبش کنم که ارور پایینی رو داد!

رفتم ورژن 2016 نصب کنم بازم ارور زیر رو داد !

لطفا راهنماییم کنید :icon_gol:

SOLIDWORKS Electrical is unable to connect to the SQL Server.

Possible reasons for this failure:

- Incorrect username or password

- Incorrect server name

- Server is unavailable

Please Check the SQL server settings under the SOLIDWORKS Electrical options.

لینک به دیدگاه

[h=3][/h]نرم افزار Microsoft SQL Server ورژن های تو عکس زیر هم رو سیستم نصب هست

ورژن 2014 هم نصب کرده بودم ولی گفتم شاید اشتباه نصب کرده باشم ان ایستالش کردم!

rea7dxlx7yagp15iyiq.jpg

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام دوستان عزیز

من داشتم سرچ میکردم، دیدم edrw گویا فایل مربوط به نرم افزار سالیدورک هستش :ws3:

میخواستم ببینم راهی واسه تبدیل فایل edrw به فایلای اتوکدی هست؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
نرم افزار Microsoft SQL Server ورژن های تو عکس زیر هم رو سیستم نصب هست

ورژن 2014 هم نصب کرده بودم ولی گفتم شاید اشتباه نصب کرده باشم ان ایستالش کردم!

سلامم :icon_gol:

من چند روزیه تو نصب سالیدورک به مشکل بر خوردم ! البته قبلش سالید ورک 2014 رو سیستمم نصب بود ولی سالیدورک الکتریکال من اجرا نمیشد ! بعد ان ایستالش کردم تا دوباره نصبش کنم که ارور پایینی رو داد!

رفتم ورژن 2016 نصب کنم بازم ارور زیر رو داد !

لطفا راهنماییم کنید :icon_gol:

ببخشید. من ندیده بودم این رو

خوب الان س بخشش کنیم

1- چرا اصلا پاک کردی مهندس. رو همون میشه اضافه کرد. (این برا دقعه بعد)

2- ی سری فایل تو سیستم 32 ویندوز درست میکنه. اونا رو هم پاک کردید؟ (نحوه درست و صحیح پاک کردن سالید، پاک کردن و خالی کردن ریجیستری هاشم هست)

3-همخانی نسخه سالید به نسخه ویندوز رو مطمئنید؟

*** پیشنهاد: ویندوز رو عوض کنید. اول سرچ کنید ک چ ویندوزی با پ سالیدی همخوانی داره و بعد نسخه سالید ورکس پریمیم رو نصب کنید.

سلام دوستان عزیز

من داشتم سرچ میکردم، دیدم edrw گویا فایل مربوط به نرم افزار سالیدورک هستش :ws3:

میخواستم ببینم راهی واسه تبدیل فایل edrw به فایلای اتوکدی هست؟ :ws38:

درود

پسوندش رو بگو. هر چه باشه تو دنیای دو بعدی، نسبتا راحت بهم تبدلی میشن.

البته بسته ب اینکه برا چ کاری میخایی. مثلا اینکه میان یابی بعضی دستگاه ها و نرم افزارهای اجرا کننده شون اسپیلاین رو پولی لاین باید بکنی. حالا اینا جزییات ه.

پسوندهایی ک میخای بهم تبدیل کنی رو بگو.

هدفت چیه؟

لینک به دیدگاه
ببخشید. من ندیده بودم این رو

خوب الان س بخشش کنیم

1- چرا اصلا پاک کردی مهندس. رو همون میشه اضافه کرد. (این برا دقعه بعد)

2- ی سری فایل تو سیستم 32 ویندوز درست میکنه. اونا رو هم پاک کردید؟ (نحوه درست و صحیح پاک کردن سالید، پاک کردن و خالی کردن ریجیستری هاشم هست)

3-همخانی نسخه سالید به نسخه ویندوز رو مطمئنید؟

*** پیشنهاد: ویندوز رو عوض کنید. اول سرچ کنید ک چ ویندوزی با پ سالیدی همخوانی داره و بعد نسخه سالید ورکس پریمیم رو نصب کنید.

درود

پسوندش رو بگو. هر چه باشه تو دنیای دو بعدی، نسبتا راحت بهم تبدلی میشن.

البته بسته ب اینکه برا چ کاری میخایی. مثلا اینکه میان یابی بعضی دستگاه ها و نرم افزارهای اجرا کننده شون اسپیلاین رو پولی لاین باید بکنی. حالا اینا جزییات ه.

پسوندهایی ک میخای بهم تبدیل کنی رو بگو.

هدفت چیه؟

یه نقشه هستش میخوام تبدیل بشه به فرمت dxf یا dwg

حالا فایلش رو واست میفرستم ببین اصلا امکانش هست یا نه؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
یه نقشه هستش میخوام تبدیل بشه به فرمت dxf یا dwg

حالا فایلش رو واست میفرستم ببین اصلا امکانش هست یا نه؟ :ws52:

[h=3]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

فقط بعد اینکه بردیش. حتما مقیاس رو چک کن. مشکل رایج همین بحث مقیاس و بحث تبدیلات منحنی هاست.

مشکل دیگه ای نداره :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...