رفتن به مطلب

مهندسی آینده پژوهی

ارسال های توصیه شده

سلام بر همه دوستان

من کارشناسی شهرسازی خوندم و برای ارشد میخواستم مهندسی آینده پژوهی بخونم:ws3:.اولش دیدم که گویا توی دفترچه سال 92 این رشته به صورت جداگانه توی دانشگاه امیرکبیر و اصفهان ارائه میشه:w16: اما امسال جز گرایشهای مهندسی صنایع شده:ws52:...کسی اطلاعات دقیقتری داره به من بده؟؟؟؟:banel_smiley_4:منابعی که باید بخونم چی هستند:hanghead:؟؟؟؟ممنون

لینک به دیدگاه
سلام بر همه دوستان

من کارشناسی شهرسازی خوندم و برای ارشد میخواستم مهندسی آینده پژوهی بخونم:ws3:.اولش دیدم که گویا توی دفترچه سال 92 این رشته به صورت جداگانه توی دانشگاه امیرکبیر و اصفهان ارائه میشه:w16: اما امسال جز گرایشهای مهندسی صنایع شده:ws52:...کسی اطلاعات دقیقتری داره به من بده؟؟؟؟:banel_smiley_4:منابعی که باید بخونم چی هستند:hanghead:؟؟؟؟ممنون

درود...

بله مهندسی آینده پژوهی جزو گرایشات مهندسی صنایع هست که اخیرا(دو سال) اضافه شده....

منابع هم اینها هستند:

[h=1]آینده پژوهی:

زبان با ضریب ۳

ریاضی با ضریب ۲

آمار با ضریب ۱

تحقیق ۱ با ضریب ۱

اقتصاد خرد و کلان با ضریب ۰

اصول مدیریت با ضریب ۱

طراحی الگوریتم با ضریب ۰[/h]

لینک به دیدگاه

مرسی:icon_gol: فقط میشه کتب مربوط به هر درس رو که توی آزمون میاد معرفی کنید؟؟؟بعد اینکه شما در مورد اینکه کدوم دانشگاهها دقیقا این رشته رو ارائه میکنن اطلاعاتی دارین؟

لینک به دیدگاه
مرسی:icon_gol: فقط میشه کتب مربوط به هر درس رو که توی آزمون میاد معرفی کنید؟؟؟بعد اینکه شما در مورد اینکه کدوم دانشگاهها دقیقا این رشته رو ارائه میکنن اطلاعاتی دارین؟

ظرفیت ها و دانشگاه های ارائه دهنده این رشته طبق دفترچه انتخاب رشته سال 92 بصورت زیر هست:

مهندسي آينده پژوهي (با ضرايب گرايش 3)

روزانه 32205 دانشگاه اصفهان 9 - زن مرد

روزانه 32206 دانشگاه صنعتي اميركبير 3 - زن مرد

نوبت دوم 32207 دانشگاه اصفهان 5 - زن مرد

نوبت دوم 32208 دانشگاه صنعتي اميركبير 2 - زن مرد

این رشته جزو گرایشات کد 1260 هست و منابع مطالعاتی این کد رو داره که تو پست قبلی بهش اشاره کردم:a030:....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...