رفتن به مطلب

ارشد ایمنی -صنعتی

ارسال های توصیه شده

همونطور که مطمئنا میدونید ایمنی صنعتی جزو گرایشات مهندسی صنایع در مقطع کارشناسی هست و مقطع کارشناسی ارشد این رشته جزو رشته مهندسی صنایع به حساب نمیاد،ولی من در نت سرچ کردم ، منابع مشترکی که در بیشتر جستجوها بهش رسیدم اینهایی بود که در ادامه براتون میگذارم....

مهندسي ايمني دكتر محمدفام

تجهيزات حفاظت فردي دكتر محمدفام

ايمني و بهداشت براي مهندسين مهندس حلواني

موفق باشید...:a030:

لینک به دیدگاه
همونطور که مطمئنا میدونید ایمنی صنعتی جزو گرایشات مهندسی صنایع در مقطع کارشناسی هست و مقطع کارشناسی ارشد این رشته جزو رشته مهندسی صنایع به حساب نمیاد،ولی من در نت سرچ کردم ، منابع مشترکی که در بیشتر جستجوها بهش رسیدم اینهایی بود که در ادامه براتون میگذارم....

ممنون مرسی.حق باشماست.ولی توی بقیه رشته باز صنایع ها از همه بیش تر درباره این موضوع اطلاعات دارن.

من چند جا سرچ کردم اسم این کتابا بود یعنی این کتابا خوبن.

بازم ازکمکتون سپاسگذارم.

لینک به دیدگاه
ممنون مرسی.حق باشماست.ولی توی بقیه رشته باز صنایع ها از همه بیش تر درباره این موضوع اطلاعات دارن.

من چند جا سرچ کردم اسم این کتابا بود یعنی این کتابا خوبن.

بازم ازکمکتون سپاسگذارم.

سلام دوست عزیز اینکه بخواید ارشد بدید خیلی خوبه ولی با این نیت که صنایع بازار بیشتری داره گمان نکنم درست باشه ، اگه رشته شما عمران هست فرصت های بی شمار کاری خواهید داشت که درآمد بالایی هم دارن .:a030:

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز اینکه بخواید ارشد بدید خیلی خوبه ولی با این نیت که صنایع بازار بیشتری داره گمان نکنم درست باشه ، اگه رشته شما عمران هست فرصت های بی شمار کاری خواهید داشت که درآمد بالایی هم دارن .:a030:

ما که بیکاریم.برای رفع بیکاری میخوایم ارشد بخونیم.کار که اصلاپیدا نمیشه!گشتم نبود.

لینک به دیدگاه
ما که بیکاریم.برای رفع بیکاری میخوایم ارشد بخونیم.کار که اصلاپیدا نمیشه!گشتم نبود.

مهندس عمران باشی و بیکار باشی یک عجیبه ها :ws3:نظام مهندسی شاید قبول نشدی ، دوستای عمرانی من با پول بازی میکنن حالا شما بیکاری نمیدونم چرا:ws38:

لینک به دیدگاه

من مهندسی اجرایی گرایش عمران خوندم .فعلا عضو نظام نمیتونم بشم.هنوزم 3سال از مدرکم نگذشته.یعنی همه مهندس عمرانی ها پولدارن!؟:ws52:

لینک به دیدگاه
مهندس عمران باشی و بیکار باشی یک عجیبه ها :ws3:نظام مهندسی شاید قبول نشدی ، دوستای عمرانی من با پول بازی میکنن حالا شما بیکاری نمیدونم چرا:ws38:

تازه اولش که بخوای کار کنی فقط پایه حقوق میدن منظورم سرپرست کارگاهیه!تازه الان هم که اکثر کارای عمرانی خوابده جذب نیرو ندارن؟یا اگه کارم باشه اون ور شهره که هیچ بنی بشری نمیره اونجا برای خانوما مناسب نیست.

لینک به دیدگاه
بچه های عمران باید یه سرمایه اولیه برای شروع داشته باشند ، فقط اینطوریه که میتونن با پول بازی کنند....

سرمایه اولیه خیلی باید زیاد باشه در ضمن باید تجربه کاری بالایی داشته باشه که قدرتشو داشته باشی حداقل سرمایه اولیه ت پرت نشه!

لینک به دیدگاه
تازه اولش که بخوای کار کنی فقط پایه حقوق میدن منظورم سرپرست کارگاهیه!تازه الان هم که اکثر کارای عمرانی خوابده جذب نیرو ندارن؟یا اگه کارم باشه اون ور شهره که هیچ بنی بشری نمیره اونجا برای خانوما مناسب نیست.

به هر حال موفق باشی نمی دونستم خانمی ، در این صورت حداقل اگه میخوای ارشد صنایع بخونی سیستم بخون چون ایمنی هم بخونی باز محدودیت های جنسیتی برات پیش میاد:a030:

لینک به دیدگاه
به هر حال موفق باشی نمی دونستم خانمی ، در این صورت حداقل اگه میخوای ارشد صنایع بخونی سیستم بخون چون ایمنی هم بخونی باز محدودیت های جنسیتی برات پیش میاد:a030:

مرسی ممنون .امسال که تموم شد ایشالله برای سال دیگه حتما برای منابع مزاحمتون میشم.:icon_redface:

لینک به دیدگاه

دوست عزیز میشه کمکم کنید که انتشارات این کتابا چی بود من پیدا نکردم بعد گفتن اگه انتشارات باشه میتونیم کتابارو برات بیاریم.

لینک به دیدگاه
دوست عزیز میشه کمکم کنید که انتشارات این کتابا چی بود من پیدا نکردم بعد گفتن اگه انتشارات باشه میتونیم کتابارو برات بیاریم.

اسم کتابا رو تو گوگل سرچ کنیدبراتون میاره شاید خرید اینترنتی هم داشته باشه....:a030:

لینک به دیدگاه
اسم کتابا رو تو گوگل سرچ کنیدبراتون میاره شاید خرید اینترنتی هم داشته باشه....:a030:

سرچ کردم ولی ایمنی و بهداشت برای مهندسین مهندس حلوائی رو پیدا نکردم.

ممنون.

لینک به دیدگاه
سرچ کردم ولی ایمنی و بهداشت برای مهندسین مهندس حلوائی رو پیدا نکردم.

ممنون.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...