رفتن به مطلب

نظرسنجی مسابقه عکس معماری سری بیـــــستـــــ و دو

عکس برتر از نظر شما؟  

220 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. عکس برتر از نظر شما؟

ارسال های توصیه شده

به طور عجیبی تصاویر از نظر زیبایی در یک سطح هستن...

یک رای به هر تصویر توسط من اضافه شد...

قاب هاتون همنشین بهترین سکانس های فضایی معمارانه...:icon_gol:

• Like 11
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 41
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به طور عجیبی تصاویر از نظر زیبایی در یک سطح هستن...

یک رای به هر تصویر توسط من اضافه شد...

قاب هاتون همنشین بهترین سکانس های فضایی معمارانه...:icon_gol:

با کنجکاوی تمام اومدم ببینم باز هم رویه " رای به تمام عکس ها " رو ادامه میدین یانه. خیالم راحت شد :ws3:

• Like 11
لینک به دیدگاه

نفهمیدم از زیبایی ه معماری‌ها بود که عکسا قشنگ بود یا زیبایی‌ها به خاطر هنر عکاس‌ها بود. :a030:

البته یکی از هنرای عکاس پیدا کردن سوژه‌های قشنگه.

همشون فوق‌العاده بودن.:icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

نظرسنجی بسته شد

بسیار بسیار سپاسگزارم از کسانی که توو نظرسنجی شرکت کردن w72.gif

و آمــــــــــــــــــــــــــــــا :gnugghender:

بحث شیرینِ امتیازاااااتــــــــــــــــــــــ

nzjpyqu1fmets16d8up6.gif

عکس شماره 1 با 38 رای متعلق به atefehkhanoom عزیز بود که طبق روال مسابقه برنده 200 امتیاز به همرا یک akkas.gif عکاس برتر شدن

عاطفه جون تبریک میگم عزیزم...ممنون که شرکت کردی mbj6ivxkw3ccem7bie7e.gifmbj6ivxkw3ccem7bie7e.gifmbj6ivxkw3ccem7bie7e.gifmbj6ivxkw3ccem7bie7e.gif

nzjpyqu1fmets16d8up6.gif

عکس شماره 8 با 28 رای متعلق به nice-arch عزیز بود که نفر دوم شدن و 150 امتیاز بهشون تعلق میگیره

تبریک میگم ...ممنونم که شرکت کردینmbj6ivxkw3ccem7bie7e.gifmbj6ivxkw3ccem7bie7e.gifmbj6ivxkw3ccem7bie7e.gifmbj6ivxkw3ccem7bie7e.gif

nzjpyqu1fmets16d8up6.gif

عکس شماره 9 با 27 رای متعلق به Mina Yousefi عزیز بود که نفر سوم شدن و 100 امتیاز بهشون تعلق میگیره

تبریک میگم مینای عزیزم..ممنون که شرکت کردیmbj6ivxkw3ccem7bie7e.gifmbj6ivxkw3ccem7bie7e.gifmbj6ivxkw3ccem7bie7e.gifmbj6ivxkw3ccem7bie7e.gif

nzjpyqu1fmets16d8up6.gif

و اما سایر دوستان عزیزی که شرکت کردند:

عکس شماره 2 برای Ghasem zare عزیز بود..ممنونم دوست من که شرکت کردیhxh5v6h2nsqgyuf5c8yf.gif

عکس شماره 3 برای Н α м ί đ _ Ŝ ђ α ђ г $ α ž عزیز بود...ممنونم دوست من که شرکت کردیhxh5v6h2nsqgyuf5c8yf.gif

عکس شماره 4 برایShaMoh عزیز بود...ممنونم دوست من که شرکت کردیhxh5v6h2nsqgyuf5c8yf.gif

عکس شماره 5 برای zahra22 عزیز بود...ممنونم دوست عزیزم که شرکت کردیhxh5v6h2nsqgyuf5c8yf.gif

عکس شماره 6 برایآرتاش عزیز بود...مممنونم دوست من که شرکت کردیhxh5v6h2nsqgyuf5c8yf.gif

عکس شماره 7 برای سارای عزیز بود...ممنونم دوست عزیزم که شرکت کردیhxh5v6h2nsqgyuf5c8yf.gif

nzjpyqu1fmets16d8up6.gif

تا مسابقه بعدی بدرود w72.gifw330.gif

• Like 8
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...