رفتن به مطلب

راهکارهای شما برای مواجهه با مسکن مهر چیست؟

ارسال های توصیه شده

سلام طرح خوبی بودازدولت فبلی اما آیاتوایران که مشکل کمبود زمین نیست چرا متمرکز ساخته شده واینکه من خودم سه ماهی توبیرجند تویه شرکت ساختمانی به عنوان یادگیری ونظارت رفتم ولی شرکتا کارگرارزون قیمت وتبعه خارجی(افغانی)درهرموردی که پیدامیکردن زیرقیمت میاوردن وباکیفیت نازل به مردم تحویل میدادن اصلا نظارتی هم نبود که هیچ ومردم ناراضی واکثرکسایی که کارم میکردن به خاطر پول کم کار روازسرشون وامیکردن وتوبلوکای خودمون هنوز مردم تحویل نگرفته بودندازلحاظ زیر ساختی مشکل پیداکرده بودمن دیکه نرفتم سرکاروراهکارمم اینه که 1زیرساخت روبانظارت ونه رشوه درست کنن 2وجدان کاری خیلی کمه وباید ازطریق رسانه بیشتر اطلاع رسانی بشه و3مهندسین ناظروشرکت هایی که این پروِژهارودرست میکنن باید به مردم ونهادمربوطه تعهدبدن که ساختمانها ازاستحکام کافی برخوردارخواهدبودودرغیراین صورت مجبور به پرداخت هزینه وخسارت سنگین بشن نه اینکه هنوز دوسال نشده نماهابیادپایین روسرمردم وچندنفروبه کشتن بده:vahidrk:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 43
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بدون شرح :whistle:

شهرک پروئیت ایگو-دهه 60 میلادی

2988243987417175316?view

ممدی با عکسات خیلی حال کردم

من خودم فیلمشو دیدم

ولی واقعا جواب میده دمت گرم

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

سلام دوستان

مشکلات زیاده:

1-طول کشید تا به مردم واحد هارو بدن.

در حالی که شما الان پدیده رو میبینین چه روند خوبی داره زود کار انجام میدن.

2-خیلیا بود همه سرمایه شون همون پول رهن خونه ها بود بعد هر ساله پول مسکن مهر زیاد میکنن تا اینا واحد آماده بکنن

خوب کارو زودتر انجام میدادن تا این همه طول نمکشید.

3- طرح خوبیه ولی اگه بجای چند طبقه نهایتا دو طبقه میشد اینجوری خیلی از مشکلات حل میشه.

4-یه جای داد فک کنم جنوب بود دو طبقه بودن واحد ها با حیاط خیلی عالی بود به نظر من.

5-آخه 5 طبقه هر طبقه4 واحد فکر فرداشو کردن که چه معظلاتی پیش میاد؟یهو مردم از یه واحدی برن تو آپارتمان؟

6-یه جاهای زمینو با وام دادن مردم خودشون ساختن تو دو طبقه اون از همه بهتر بود البته به نظر من.

7- یکی دیگه از مشکلات فضای کم واحد ها بود آخه یه خانواده 6-7 نفره چطور تو 75 متر جا بشن؟

8-باید طبق نفرات خانواده متراژم فرق میکرد،مثلا 75-85-90-100...میزدن بهتر بود پولشو میگرفتن.

9-یه جوری میساختن که ساخت سنتی هم فراموش نشه،آخه پنجره واحد بغلی تو خونه همسایه اس شد طرح؟

10-از چند مشاور،روانپزشک،طراح،شهرساز،....دعوت میکردن طرح درستی رو میزدن باور کنین همه اینا نیاز بود ها...

لینک به دیدگاه
بدون شرح :whistle:

شهرک پروئیت ایگو-دهه 60 میلادی

2988243987417175316?view

اینم چیزی شبیه مسکن مهر خودمونه....

۱۵ ژانویه ۱۹۷۲ ساعت ۲۳ : ۳ بعد از ظهر این اتفاق افتاد و مرگ معماری مدرن رقم خورد......

البته به نظر من کار خوبی انجام دادن چون محلی شده بود واسه خلاف و فساد و .....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...