رفتن به مطلب

نرم افزار های کاربردی مهندسی مکانیک؟

ارسال های توصیه شده

دوستان من میخوام چند تا نرم افزار کاربردی مهندسی مکانیک رو بهم معرفی کنید که مثلا سر کار میخواستیم بریم قابل استفاده باشه.یعنی کاربردی باشه نه کمک دست یک دانشجو.مثلا نرم افزارهایی مثل انسیس و سالیدورک و... بیشتر به درد دانشجو ها میخوره تا اینکه توی کار توی ایران کاربرد داشته باشه.

الان مثل نرم افزار کنترل پروژه msp کاربردیه و توی کار ازش استفاده میشه با اینکه صراف تخصصی رشته مکانیک نیست.

نرم افزار هایی به این شکل که یه مهندس مکانیک توی کار در ایران بهشون نیاز داره رو لطفا معرفی کنید.ممنون

لینک به دیدگاه

درود...کلا در ایران زیاد از نرم افزارهای مکانیک استفاده نمیشه مگر در شرکت های طراحی...یک دلیلش هم میشه قفل شکسته بودن نرم افزارها دونست که باعث ایجاد خطا در نتایج میشه و اینکه شرکت های تولیدی چندانی نداریم و بیشتر مونتاژ کننده هستیم...ولی فکر کنم اتوکد و pdms و کریر تاحدودی، تا جاییکه من باهاش برخورد داشتم در زمینه سیالات کاربردی در صنعت باشه. البته دوستان با تجربه مسلما بهتر میتونند راهنماییتون کنند..این نکته رو هم باید در نظر گرفته که شما در چه زمینه ای میخواهید وارد شوید

لینک به دیدگاه
درود...کلا در ایران زیاد از نرم افزارهای مکانیک استفاده نمیشه مگر در شرکت های طراحی...یک دلیلش هم میشه قفل شکسته بودن نرم افزارها دونست که باعث ایجاد خطا در نتایج میشه و اینکه شرکت های تولیدی چندانی نداریم و بیشتر مونتاژ کننده هستیم...ولی فکر کنم اتوکد و pdms و کریر تاحدودی، تا جاییکه من باهاش برخورد داشتم در زمینه سیالات کاربردی در صنعت باشه. البته دوستان با تجربه مسلما بهتر میتونند راهنماییتون کنند..این نکته رو هم باید در نظر گرفته که شما در چه زمینه ای میخواهید وارد شوید

ممنون از راهنمایی شما.منتظر نظر بقیه دوستان هم هستیم.والله هنوز نمیدونم در چه گرایشی.ولی خب معرفی کنید برای دو گرایش کاملتر و بهتره.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اینجا پرشین تولز نیست و آپ کردن خلاف قوانین هست

اگر کسی تاپیکتون رو ببینه و بتونه حتما جواب میده بهتون

در مورد نرم افزار مسلما همه نرم افزارها کاربرد خودشون رو دارن

باید ببینید حوزه کاریتون چیه

و کار با نرم افزار باید مستمر باشه

تا بتونید آپشن ها رو بشناسید

در طراحی کتیا،در تحلیل انسیس

در تاسیسات هم که خانم زارع فرمودند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...