رفتن به مطلب

لطفا یکی منو راهنمایی کنه(مقاله لازم دارم)

ارسال های توصیه شده

سلام ، من کل انجمن رو گذاشتم زیر پام اما چیزی پیدا نکردم لطفا از اعضا و مدیران عزیز درخواست میکنم اگه امکانش هست به من کمک کنید(درمانده مانده ام)

مقالاتی در مورد هریک از موضوعات زیر لازم دارم شدیدا>>> در مورد هر کدوم بود مهم نیست >> لطفا یکی از اعضا به داد من برسه

دوستان >> اگه مسئله مالی باشه >> بازم مشکلی نیست >> شما مقاله رو به دست من برسونید من از خجالت شما در میام(نگران نباشید)

1)تحلیل تنش بازوی تعویض ابزار و محاسبه نیرو های وارده برآن در ماشین های CNC

2)تجزیه و تحلیل بازوی تعویض ابزار در CNC

3)محاسبه نیرو های وارده بر بازوی تعویض ابزار نسبت به نوع ابزار های موجود در ماشین های CNC

4)سیستم ابزار گیر های ماشین (تارت) cnc

5)فرآیند ماشین کاری به روش (موجودات زنده) bm

6)پرداخت کاری قطعات توسط برس های مغناطیسی

7)اتصالات قطعات به روش اصطکاک سرد

لینک به دیدگاه
سلام ، من کل انجمن رو گذاشتم زیر پام اما چیزی پیدا نکردم لطفا از اعضا و مدیران عزیز درخواست میکنم اگه امکانش هست به من کمک کنید(درمانده مانده ام)

مقالاتی در مورد هریک از موضوعات زیر لازم دارم شدیدا>>> در مورد هر کدوم بود مهم نیست >> لطفا یکی از اعضا به داد من برسه

دوستان >> اگه مسئله مالی باشه >> بازم مشکلی نیست >> شما مقاله رو به دست من برسونید من از خجالت شما در میام(نگران نباشید)

1)تحلیل تنش بازوی تعویض ابزار و محاسبه نیرو های وارده برآن در ماشین های CNC

2)تجزیه و تحلیل بازوی تعویض ابزار در CNC

3)محاسبه نیرو های وارده بر بازوی تعویض ابزار نسبت به نوع ابزار های موجود در ماشین های CNC

4)سیستم ابزار گیر های ماشین (تارت) cnc

5)فرآیند ماشین کاری به روش (موجودات زنده) bm

6)پرداخت کاری قطعات توسط برس های مغناطیسی

7)اتصالات قطعات به روش اصطکاک سرد

مقاله انگلیسی مد نظرتون هست دیگه؟خب عنوان انگلیسیشون هم اگر بگید بهتره واستون سرچ میکنم میزارم

لینک به دیدگاه
مقاله انگلیسی مد نظرتون هست دیگه؟خب عنوان انگلیسیشون هم اگر بگید بهتره واستون سرچ میکنم میزارم

سلام خانوم مهندس یه چند تا موضوع دیگه هم هست که گفتم عرض کنم خدمت تون شاید از اونها مطلبی داشته باشید

1) پرداخت کاری توسط جت ذرات ساینده توسط روغن‬‎

2) ابزار گیر های ماشین های سی ان سی (تارت- تعویض ابزرا -ایندیکس-ابزار گیر)‬‎

3) چگونگی بازیافت سنگهای و ابزار های CBN و الماسه‬‎

4) گیربکس های CVT یا PIV‬‎

5) تاثیر نیروی موجود در Tool greper ماشین فرز سی ان سی‬‎

6) tool changer تعویض ابزار در ماشین فرز سی ان سی

7) تاثیر نیرو های موجود بر بازوی ابزار گیر ماشین فرز CNC‬‎

8) تجزیه تحلیل نیرو های موجود در ابزار های برشی ماشین فرز CNC‬‎

من مقاله فارسی لازم دارم >> اما اگر در پیرامون هر یک از موضوعات زیر >> اصلا و ابدا مقاله فارسی نبود!!!>> باشه به انگلیسیش هم راضیم (ممنون)>>اما لطفا سعی کنید برام فارسی پیدا کنید (یک دنیا ممنون)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...