رفتن به مطلب

آشنایی با دوستان مهندسی فضای سبز

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان مهندسی فضای سبز

راستش دیدم تاپیکی نیست که کاربرای مهندسی فضای سبز بیان خودشونو معرفی کنن، گفتم این تاپیک رو بزنم تا بیشتر با این دوستان آشنا بشیم و یه آماری هم ازشون داشته باشیم :a030:

البته من خودم رشتم مهندسی فضای سبز نیست :ws3: اما گفتم این تاپیکو بزنم شاید باعث بشه بچه های این رشته بیشتر همدیگه رو بشناسن و بتونن با هم ارتباط برقرار کنن که به همدیگه کمک کنن :w16:

خب حالا هرکس خودشو معرفی کنه و بگه ترم چنده و کجا درس خونده و ....

لینک به دیدگاه

راستش دیدم تاپیکی نیست که کاربرای مهندسی فضای سبز بیان خودشونو معرفی کنن، گفتم این تاپیک رو بزنم تا بیشتر با این دوستان آشنا بشیم و یه آماری هم ازشون داشته باشیم :a030:

البته من خودم رشتم مهندسی فضای سبز نیست :ws3: اما گفتم این تاپیکو بزنم شاید باعث بشه بچه های این رشته بیشتر همدیگه رو بشناسن و بتونن با هم ارتباط برقرار کنن که به همدیگه کمک کنن :w16:

سلام دوستای گل.جناب مدیر زمان میبره تا یخ دوستان آب بشه.حالا خوب شد شما پیش قدم شدی.من که خودمو معرفی کردم ولی بازم به خاطر شما چشم معرفی میکنم.ترم هفت رشته فضای سبز دانشگاه اهواز.متاسفانه این مدت خیلی درگیر درس و دانشگاهم شرمنده واسه همین زیاد نمیام.:a030:

لینک به دیدگاه

منم مایلم با افراد این رشته بیشتر آشنا بشم. من کارشناس محیط زیست هستم اما میخوام ارشد فضای سبز امتحان بدم. به شدت نیاز به کمک دارم. مخصوصا برای درس زبان تخصصی. مرسی از شما:girl_blush2:

لینک به دیدگاه

سلام به همه ی دوستان نواندیش :icon_gol:

من دانشجوی ترم 5 فضای سبز دانشگاه ملی ملایرم :a030: امیدوارم این تاپیک تو پیشرفت تالار فضای سبز بهمون کمک کنه:banel_smiley_4:

از بابت گذاشتن این تاپیکم ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام سلام به دوستای گل هم رشته ی خودم.

منم فارغ التحصیل رشته ی مهندسی فضای سبز هستم،

و الانم در گرایش برنامه ریزی شهری در مقطع کارشناسی ارشد مشغول به تحصیلم.

موفق باشید همگی:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام سلام به دوستای گل هم رشته ی خودم.

منم فارغ التحصیل رشته ی مهندسی فضای سبز هستم،

و الانم در گرایش برنامه ریزی شهری در مقطع کارشناسی ارشد مشغول به تحصیلم.

موفق باشید همگی:icon_gol:

اا. تو ارشد اومدین برنامه ریزی شهری میخونین؟

پس ایشالا تو تالار شهرسازی هم حضورتونو می بینیم دیگه؟ :ws3:

لینک به دیدگاه
:ws3: سلام به همگی. کارشناسی فضای سبز دانشگاه تهران

ارشد طراحی محیط دانشگاه تهران.

خوشحالم از آشناییتون

سلام خوشبختم از آشناییتون.

ترم چند هستین شما؟

لینک به دیدگاه
:ws3: سلام به همگی. کارشناسی فضای سبز دانشگاه تهرانارشد طراحی محیط دانشگاه تهران.خوشحالم از آشناییتون
خانم چراغزاده من هم واقعا خوشحالم از آشنايي با شما،ترم چند ارشد هستيد؟؟
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلامی گرم بر دوستای گل فضای سبز و... :icon_gol:

من دانشجوی ترم 8 مهندسی فضای سبز دانشگاه بین المللی امام خمینی هستم :ws53::w139:

از آشنایی همتون خوشبختم...

دوستان من دو روز دیگه کنکور ارشد دارم لطفا برام دعا کنید ممنون :icon_gol:

لینک به دیدگاه
:ws3: سلام به همگی. کارشناسی فضای سبز دانشگاه تهران

ارشد طراحی محیط دانشگاه تهران.

خوشحالم از آشناییتون

راست میگی؟؟؟

رشته سختیه؟؟؟ من اول میخواستم طراحی بخونم ولی منو ازش ترسوندن. به همین خاطر امسال در آزمون فضای سبز شرکت کردم. فردا هم روز آزمون منه.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 4 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...