رفتن به مطلب

حرف دل

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 78
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من2تا پیش نهاد دارم اگه میشه وامکانش باشه یک تاپیک به عنوان یادگاری از تمام اعضا که همیشه یاد گاری از اونا توی انجمن باشه اجرا بشه که اجرا شدنش همت مسئولای انجمن رو میطلبه

2دوومین پیشنهاد اینکه اگه امکان داشته باشه و بشه یک گروه دو الی سه نفره مسئول پیگیری از احوالات افراد فعال که چند هفته یا چند ماه قبلی که دیگه ازشون خبری نیست پیگیر بش و به اطلاع دوستان برسونند

اقا کامیار رو من نمیشناسم خدا بیامرزدش ولی اون توی انجمن وبیرون دوست مشترک داشتند که این خبر به گوش بچه های انجمن رسیده

بالاخره ادمیزاده باید اثاثاشوجمع کنه بره چه بهتر که از احوالاتش دوستانش هم با خبر باشن

لینک به دیدگاه
رفتن کامیار و پدر مادر نیوشاااااا.

تازه اینجا عضو شده بودم که تالار سیاه پوش شد.این بدترین خاطره ای بود که از این انجمن دارم.:hanghead:

این نیوشا همون نیوشای مهندسان نیست؟؟؟؟؟؟؟آخه همونجا گفتن که خبر دروغ بوده:w58:البته امیدوارم که دروغ بوده باشه

لینک به دیدگاه
این نیوشا همون نیوشای مهندسان نیست؟؟؟؟؟؟؟آخه همونجا گفتن که خبر دروغ بوده:w58:البته امیدوارم که دروغ بوده باشه

نمی دونم سحری.بعد از این اتفاقات تا یکی دو سال انجمن نیامدم.:ws3:

لینک به دیدگاه

مگه اومدنمون دست خودمون بود که رفتنمون دست خودمون باشه؟

اومدیم برا اینکه بریم

مهم اینه که چه جوری بریم

لینک به دیدگاه

دعوتتون کردم که ازتون تشکر کنم ، و اگر دوست داشتین متنی قرار بدین، دوست نداشتم ناراحتتون کنم hanghead.gif ،بچه ها سعی کنین در این تاپیک دلنوشته های خودتون رو بذارین. این تاپیک ماله دوست عزیزم سپیده بوده،دوست داشتم اپ بمونه،اما با دل نوشته های شما عزیزانheartshape2.gif

لینک به دیدگاه

دلم گرفت از خوندن پستا ولی جای قشنگیه..

امیدوارم پست بقیه بچه ها از این به بعد حرف دلای قشنگ و تقسیم شادیها باشه..

جو اینجا خیلی خودمونی و گرمه..امیدوارم پایدار باشه:ws37:

لینک به دیدگاه
دعوتتون کردم که ازتون تشکر کنم ، و اگر دوست داشتین متنی قرار بدین، دوست نداشتم ناراحتتون کنم hanghead.gif ،بچه ها سعی کنین در این تاپیک دلنوشته های خودتون رو بذارین. این تاپیک ماله دوست عزیزم سپیده بوده،دوست داشتم اپ بمونه،اما با دل نوشته های شما عزیزانheartshape2.gif

سلااااااااااااااااااام گلم مرسی از دعوتت دلنوشته؟!!:ws38:

چشم بخاطر تو و اینکه به فکر دوستت هستی در خدمتیم :a030::ws37:

لینک به دیدگاه

كساني را که بيشتر ازهمه دوست داريم از بيشترين قدرت براي آزارمان برخوردارند.

...........................

دقیقا همینطوره،مسلما ما از افرادی که دوستشون داریم بیشتر انتظار داریم و اگر مسئله ای از طرف اون افراد باعث ناراحتی ما باشه، فکرمون رو بیشتر مشغول میکنه، کاش بشه انتظاراتمون رو نسبت به اطرافیانمون کمتر کنیم وآنها رو تنها برای وجود خودشون دوست داشته باشیم.

سخته، چون ممکنه در زمانی باشیم بیشترین نیاز رو بهشون داشته باشیم و همه اون افراد مشغول کار خودشون باشن:icon_gol::icon_gol:

lsajdb7wja79br9kd13.jpg

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلام

من نمیدونم چه کسانی در تاپیک خسته نباشید من ، پیغام گذاشتن، به جز صفحه اول و یک پست ،پستهای دیگرو ندیدم.( خیلی سریع)

خیلی ناراحت شدم، نه به خاطر تاپیکـ ، تاپیک بالاخره بسته میشد و به بایگانی منتقل میشد. اما پست های تک تک دوستانم برام ارزشمند بودند.

یک خسته نباشید ساده هم برام ارزش داشت.بهم گفتن یه دوست قدیمی در تاپیک پست گذاشته، خیلی دوست داشتم بدونم چی نوشته اما دیگه نشد.

شاید خیلی گفتنش ساده باشه ، اما من 5سال از عمرمو با نواندیشان زندگی کردم، با ادمهای مختلف در ارتباط بودم،تا جایی که در توانم بود بهشون کمک کردم. به هرحال اینم میگذره، اتفاق رخ میده. :w02:

میخواستم از همینجا همه اون دوستانی که در اون تاپیک شرکت کردند، تشکر کنم.

:icon_gol::icon_gol:1392.9.10

لینک به دیدگاه

چقدر امروز دلم بالا پایین شد...

عصبی شد..ناراحت شد..دلشوره گرفت و حتی یه کو چولو شکست.......

من وقتی بلند قهقهه میزنم یعنی اینکه دلم شکسته نمیخوام کسی صداشو بشنوه......

الانم تَرَک برداشته..برام دعا کنید که نشکنه...چون طاقتشو ندارم..............:hanghead:

لینک به دیدگاه

سُنتِ دل ...سکوت ست...

حرف برای زبان ست..نهایتا کمی هم برای چشم...آن چشم که بتواند حرف بزند....

دل سکوت می کند...گاهی که فغان می زند..نهایتش دِق می کند...

بیچاره دل....بی گناه دل....بی پناه دل...:icon_redface:

لینک به دیدگاه

خیلی خسته شدم، دیشب بعد از 2 روز خوابیدم :ws37: صبح وقتی بیدار شدم تازه فهمیدم خوابم برده مثل همیشه خواب و بیدار نبودم، واقعا مردن توی خواب بهترین روش البته بعد از 1000 سال :icon_redface:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...