رفتن به مطلب

حضور دوباره "من بیابان، همسرم باد" در بازار نشر

Hanaaneh

ارسال های توصیه شده

"عرفان نظر آهاری" نویسنده در گفتگو با خبرنگار حوزه ادبیات

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
گفت: ترجمه‌های دیگر کتابم با عنوان قلبی بزرگتر از جهان" به زبانهای دیگر از جمله ژاپنی و اسپانیولی در حال انجام است.

وی افزود: اجرای تئاتر کتاب "قلبی بزرگتر از جهان" توسط گروه تئاتری "درخت سیب" به کارگردانی "فهیمه میرزاحسینی" جدی‌تر شده است احتمالا از این کتاب درکیش و سپس در تهران رونمایی خواهد شد.

نظر آهاری ادامه داد: به دلیل آماده شدن گروه تئاتر برای اجرای تئاتر کتاب "قلبی بزرگتر از جهان" مراسم رونمایی از این کتاب در کیش احتمالا در ایام عید یا بعد از آن برگزار می‌شود.

نظر آهاری بیان کرد: کتابم را با عنوان "من بیابان، همسرم باد" با روی جلدی تازه و تغییر دو گرافیک کتاب به تجدید چاپ سپردم این کتاب با تیراژ 7 هزار نسخه تا قبل از عید توزیع می‌شود.

این نویسنده عنوان کرد: کتاب‌های دیگرم با نامهای "نامه‌های خط خطی" به چاپ بیست و دوم و "لیلی نام تمام دختران زمین است" به چاپ بیستم خود رسید و در مجموع تیراژ کتابهای به فروش رسیده‌ام به 600 هزار عنوان کتاب می‌رسد.

وی خاطر نشان کرد: پس از ترجمه و صوتی شدن کتابهایی چون "ما همه آفتابگردانیم" و "قلبی بزرگتر از جهان" به نگارش کتاب جدیدم می‌پردازم. تلاشمان این است که در نمایشگاه کتاب سال بعد با عنوان انتشارات شهر من نور و نار" برای اولین بار با ارائه کتاب‌های انگلیسی در کنار کتابهای فارسی‌ام شرکت کنیم.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...