رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

دايي: وقت اضافه ندارم تا به حرف‌هاي مايلي‌كهن گوش دهم

اندازه فونت: font_decrease.gif font_enlarge.gif

سهیل بهرو 09 August, 2010 07:08:14

daei14.jpgعلي دايي پس از تمرين امروز با ناراحتي شديد در جمع خبرنگاران در جواب اظهارات محمد مايلي‌كهن سرمربي تيم سايپا گفت: من دوست ندارم زياد درباره ايشان حرفي بزنم همينكه ايشان گفته من با كمك خدايان قهرمان شدم جاي حرف و حديث دارد خدا فقط يكي داريم و من عذر مي‌خواهم اين آقا نمي‌دانم با چه حسابي صحبت‌هاي خود را با خدايان شروع كرده است. به نظر من فردي كه به خدايان حرفش وابسته است نبايد درباره‌اش حرفي زد.

وي افزود: من وقت زياد ندارم تا راجع‌به اين آقا وقت بگذارم پرسپوليس آنقدر كار دارد كه من بايد به اين تيم خدمت كنم به همين دليل يك گوش خودم را در و گوش ديگرم را دروازه كردم تا حرف‌هاي اين آقا ردوبدل شود. براي من كار كردن در پرسپوليس يك دنيا ارزش دارد و وقت اضافه ندارم تا به حرف‌هاي مايلي‌كهن گوش دهم.

دايي با عصبانيت خاصي در ادامه اظهاراتش ادامه داد: من اگر وقت اضافه داشتم صددرصد حريفان خودم را در آينده آناليزه مي‌كنم تا نقاط قوت و ضعف آنها را متوجه شوم. اين آقا مي‌گويد من 9 ماه جرأت نداشتم از خانه بيرون بيايم اما بايد بداند و از باشگاههاي ليگ برتري استعلام بگيرد كه چند تيم بعد از اينكه از تيم ملي كنار رفتم به دنبال من بودند.

دايي تأكيد كرد: آقايان بدانند من خانه نبودم من در دل مردم و در بين مردم بودم متأسفانه آقاي مايلي‌كهن مسائل سال 1998 را مي‌خواهد به پاي من بريزد و ناكامي‌ها را به نام من رقم زند. شما برويد بپرسيد كه چه تيم‌هايي به دنبال من براي عقد قرارداد بعد از كناره‌گيري از تيم ملي بودند.

دايي خاطرنشان كرد: من صلاح ندانستم در آن زمان به تيمي بروم تا بلاخره به تيم بزرگ پرسپوليس آمدم مردم همه اين حرف‌ها را مي‌دانند. اين آقا بهتر است نظرش را براي خودش نگه دارد و حرف‌ها را كه بايد تجزيه و تحليل شود به دست مردم بسپارد. من يك سؤال مي‌كنم چه كسي در حال اين بود تا تيم ملي به جام جهاني نرود همين آقاي محترم. اما حالا مي‌خواهد با فرافكني موفقيت‌هايي را كه كسب نكرده است را پوشش دهد.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس همچنين در جواب سؤالي كه آيا قهرماني پرسپوليس در جام حذفي شانسي بوده است، نيز گفت: مشكلي ندارم دست اين آقا از اظهاراتش درد نكند اما من بازهم مي‌گويم خدا يكي است خيلي از تيم‌هاي ليگ برتري بودند كه در فصل گذشته از تيم‌هاي ليگ يكي شكست خوردند و حذف شدند من هم نگفتم كه كار غير ممكني كردم اما قول دادم و با كمك يك خداي بزرگ كه من و همه ايرانيان و مسلمانان به او اعتقاد داريم پرسپوليس را قهرمان كردم چون به خدايان اعتقاد نداشتم به كوري چشم خيلي‌ها قهرماني جام حذفي را براي پرسپوليس كسب كردم و حالا بازهم افتخار مي‌كنم كه مربيگري تيم بزرگ پرسپوليس را برعهده دارم و بازهم مي‌گويم كه كار خاصي نكردم چون بچه‌هاي من و هواداران با دل و جان در سال گذشته به من كمك كردند.

وي افزود: ايشان خيلي چيزهاي ديگر را بيان كرده اما بهترين راه براي جواب دادن برخي ديگر از حرفهاي ايشان سكوت است ولي آقايان بدانيد دايي وقتي كه از سرمربيگري تيم ملي ايران كنار رفت به ديدار بزرگان كشور نرفت تا يك پست و مقام براي خود بگيرد اما آقاي مايلي‌كهن به ديدار هر فردي كه بگوييد رفت تا به او در فوتبال پست بدهند اين را هم بدانيد دايي زيرآب هيچ‌كس را نزد و خوشبختانه در دوران بازيگري و مربيگري‌اش با تلاش و كوشش به حق خود رسيد الان هم مي‌گويم مردم اگر نخواهند من مي‌روم.

دايي خاطرنشان كرد: الكي نيست كه من وقتي از تيم ملي كنار مي‌آيم باشگاههاي سپاهان، استيل‌آذين، مس كرمان و چند باشگاه ديگر به دنبال من مي‌آيند. اينها لطف خداي بزرگ است كه من به جايي برسم اما آقايان ظرف 50 سال عمر خود شايد به يكي از اينها نرسيده باشند.

وي در جواب سؤالي كه آيا بعد از رأي كميته استيناف فدراسيون فوتبال به دنبال شكايت به فيفا هستيد يا خير نيز گفت: هميشه مقام بالاتري هست تا به موضوعات رسيدگي كند من اگر در كشور خودم به نتيجه نرسم بازهم مي‌گويم شكايت مي‌كنم اما ابتدا تمام مستندات خودم را در اختيار مردم از طريق رسانه‌ها و جرايد مي‌گذارم و اگر مردم به من حق دادند قطعاً به فيفا شكايت مي‌كنم تا به حق برسم. زمان من بدترين مصاحبه‌ها را برعليه من مي‌كردند اما هيچ‌كس عكس‌العملي نشان نمي‌داد اما الان برخي‌هاي را جريمه مي‌كنند و من به اين تصميم فدراسيون فوتبال احترام مي‌گذارم چون فقط سرمربي يك باشگاه هستم.

وي در پايان در خصوص تأخير يك روزه در بازي‌هاي ليگ برتر نيز گفت: به نظر من يك خورده وقت پيدا كرديم تا بيشتر به كارهاي تيمي برسيم در فصل جاري تعامل بسيار خوبي بين باشگاهها و تيم ملي است و ما نيز از دقيقه اول به عنوان يك باشگاه تمام بازيكنانمان را در اختيار تيم ملي قرار داده‌ايم اگر يك كم برنامه‌ريزي درست‌تر باشد مطمئن باشيد اين مسائل به وجود نخواهد آمد

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 167
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

علي دايي: دعا مي‌كنم تمام مريض‌ها شفا پيدا كنند! / ديگر راجع به اظهارات مايلي‌كهن صحبت نمي‌كنم

سهیل بهرو 10 August, 2010 10:30:45

daei15.jpgعلي دايي با طفره رفتن از پاسخ به آخرين اظهارات محمد مايلي‌كهن گفت: ماه رمضان نزديك است و من دعا مي‌كنم كه تمام مريض‌ها و بيماران‌مان شفا پيدا كنند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس درباره اتهاماتي كه از سوي مايلي‌كهن به او وارد شده است، اظهار كرد: من ديگر راجع به اين مسئله صحبت نمي‌كنم و فقط مي‌خواهم به تيمم فكر كنم.

دايي ادامه داد: پرسپوليس در حال حاضر نياز به آرامش دارد و من دوست دارم كار خودم را انجام دهم تا بتوانم در درون زمين حرف‌هايم را بزنم.

علي دايي در پاسخ به اين سوال خبرنگاري كه آيا درگيري‌اش با فدراسيون و مايلي‌كهن، او را خسته كرده است، گفت: خير، من كار خودم را انجام مي‌دهم و با كسي هم درگير نيستم

لینک به دیدگاه

راي کميته انضباطي در رابطه با علي دايي و محمد مايلي کهن

سهیل بهرو 10 August, 2010 10:31:18

daei16.jpgکميته انضباطي فدراسيون فوتبال راي خود را در خصوص علي دايي و محمد مايلي کهن صادر کرد.

به گزارش ايسنا، علي دايي و محمد مايلي کهن سرمربيان باشگاه پيروزي تهران و سايپاي کرج با توجه به ناديده گرفتن مفاد آئين نامه انضباطي و بخشنامه فدراسيون فوتبال مبني بر انجام هرگونه مصاحبه شامل بر تحقير، توهين تحريک آميز و جنجال هريک به پرداخت 50ميليون ريال جزاي نقدي محکوم شدند.

کميته انضباطي فدراسيون فوتبال اعلام كرد، اين مطالب به شرح جداگانه به مدير عامل باشگاه سايپا کرج و مدير عامل باشگاه پيروزي تهران تذکر داده شد که به منظور جلوگيري از هرگونه ضرر و زيان باشگاه از تداوم مصاحبه افراد نامبرده جلوگيري بعمل آورند. در غير اين صورت محروميت از نشستن روي نيمکت و همراهي تيم درباره آنها منظور و اعمال خواهد شد

لینک به دیدگاه

دايي: مشكل اصلي ما انگيزه بالاي بازيكنان تيم فوتبال صنعت نفت است

سهیل بهرو 16 August, 2010 12:59:38

daei17.jpgسرمربي تيم فوتبال پيروزي تهران گفت: مشكل اصلي ما انگيزه بالاي بازيكنان تيم صنعت نفت است.

علي دايي روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: بازيكنان تيم صنعت نفت براي ديدار با ما انگيزه بالايي دارند كه اين مساله بزرگترين مشكل ما دراين بازي است.

وي اظهار داشت: نفتي‌ها در سه بازي اول خود سه پيروزي با ارزش به دست آورده‌اند و براي مقابله با ما نيز به دنبال سه امتياز خواهند بود.

دايي ادامه داد: گرماي بيش از اندازه هواي آبادان يكي ديگر از مشكلات ماست زيرا بچه‌هاي ما به اين آب و هوا عادت ندارند.

وي گفت: نبود تماشاگران آباداني امتياز بزرگي براي ما خواهد بود زيرا نفتي‌ها با حمايت هواداران خود نتايج بهتري مي‌گيرند.

سرمربي تيم پيروزي افزود: از تيم نفت شناخت خوبي داريم و مي‌دانيم اين تيم بازيكنان جوان و مستعدي در اختيار دارد.

وي اظهار داشت: تيم ما در اين فصل از مدعيان اصلي قهرماني است و از دست دادن امتياز در اين ديدار برايمان گران تمام خواهد شد.

دايي افزود: تيم پيروزي براي كسب سه امتياز اين ديدار از همان ابتدا بازي هجومي را در دستور كار دارد.

وي ادامه داد: تيم صنعت نفت مهاجمان خطرناكي دارد كه مدافعان ما نبايد فرصت را دراختيار آنها قرار دهند.

تيم فوتبال پيروزي تهران امشب و از هفته چهارم ليگ برتر كشور در ورزشگاه تختي آبادان به مصاف تيم صنعت نفت آبادان مي‌رود

لینک به دیدگاه

علي دايي: مي‌دانستم عليه‌ي من راي مي‌دهند / بگذاريد 30 دقيقه در پخش زنده تلويزيوني حرف‌هايم را بزنم

سهیل بهرو 16 August, 2010 01:02:30

daei18.jpgسرمربي تيم پرسپوليس تهران پس از پيروزي تيمش برابر طلايي‌پوشان آبادان گفت: نتيجه‌ گرفتن در چنين شرايط آب وهوايي رضايت بخش است اما، اگر هواداران تيم صنعت نفت در ورزشگاه حضور داشتند نتيجه گرفتن براي ما سخت مي‌شد.

به گزارش ايسنا؛ علي ‌دايي در نشست خبري پس از ديدار تيمش برابر صنعت نفت آبادان در هفته چهارم رقابت‌هاي ليگ برتر باشگاه‌هاي كشور عنوان كرد: تيم ما در نيمه نخست برتر از حريف بود و موقعيت‌هاي زيادي را به وجود آورد. ما توانستيم از يكي از موقعيت‌هاي خود استفاده كنيم و به گل برسيم، اما در نيمه دوم تيم صنعت نفت با ارسال توپ‌هاي بلند رو آورد و موقعيت‌هاي خطرناكي را روي دروازه‌ما به وجود آورد.

وي افزود: با توجه به حملات تيم حريف اگر بازيكنان ما دقت لازم را داشتند در ضد حملات مي‌توانستيم باز هم به گل دست پيدا كنيم. من در اين ديدار از بازيكنان خود رضايت كامل دارم و آن‌ها با توجه به شرايط نامناسب جوي نتيجه مطلوبي گرفتند.

دايي در خصوص نحوه قضاوت داور ميدان اظهاركرد: داور بازي با نماينده آبادان مهربان‌تر بود و با دادن كارت‌هاي پياپي به بازيكنان ما كار را براي ما سخت كرده بود.

وي درمورد محروميت تماشاگران صنعت نفت آبادان در اين ديدار عنوان كرد: اين ديدار بدون تماشاگر نبود و ما هرجا كه نگاه مي‌كرديم در بيرون ورزشگاه هواداران صنعت نفت را مي‌ديديم. هواداران اين تيم اگر در ورزشگاه حضور داشتند و تيم خود را حمايت مي‌كردند بدون شك كار ما سخت‌تر مي‌شد. اين ظلمي است كه در حق فوتبال آبادان شده و هوادران پايبند اين تيم نتوانستند از نزديك تيم خود را حمايت كنند. اميدوارم آن‌ها ديگر رفتاري نداشته باشند تا با محروميت مواجه شوند.

دايي درمورد صدور راي كميته‌ي شوراي استيناف اظهاركرد: من مي‌دانستم كه آن‌ها به ضرر من راي صادر مي‌كنند اين كميته نيز جزئي از فدراسيون فوتبال است. اگر يك روز تنها 30 دقيقه به من زمان بدهند مي‌توانم از خود دفاع كنم. پس از بازي هفته‌ي آينده با راه آهن در صورت امكان رو به روي دوربين زنده تلويزيوني حاضرم با اسناد و مدارك از خود دفاع كنم و پاسخگوي تمامي سوالات مردم باشم. اگر سياست‌گذاري‌هاي صدا و سيما به من اجاره دهد حرف‌هاي خود را تنها به صورت پخش زنده خواهم زد.

وي ادامه داد: آن‌ها هر بخشي از صحبت‌هاي من را كه مي‌خواهند حذف مي‌كنند و تنها بخشي از آن را پخش مي‌كنند. اگر مردم به دنبال جواب سوال‌هاي خود هستند تنها از اين طريق مي‌توانم پاسخگو باشم.

سرمربي تيم پرسپوليس تهران در خصوص آخرين صحبت‌هاي محمد مايلي كهن سرمربي تيم سايپا كرج، عنوان كرد: من در اين خصوص هيچ حرفي براي گفتن ندارم و هم اكنون بيشترين تمركز خود را براي موفقيت پرسپوليس گذاشته‌ام. خيلي‌ها دوست ندارند من با تيم پرسپوليس نتيجه بگيرم اما من با اين تيم به موفقيت خواهم رسيد.

وي در خصوص آخرين وضعيت مهاجم بوركينافاسويي تيمش گفت: اين بازيكن بيمار است و ما به جاي او بازيكن ديگري را به خدمت مي‌گيريم

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

دایی: شریفی باید درباره فوتبال حرف بزند یا من که 300 بخیه خوردم؟

سهیل بهرو 25 December, 2010 07:22:00

thumbnail.php?file=1_738022862.jpg&size=article_medium

دیشب (شنبه) در یک برنامه زنده تلویزیونی که از شبکه چهار سیما پخش شد علی دایی سرمربی پرسپولیس درباره احکامی که کمیته انضباطی علیه او صادر کرده صحبت های تندی را مطرح کرد.

در این برنامه دکتر حمیدرضا صدر و دکتر شریفی رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به عنوان میهمان حضور داشتند در باره مسائل فرهنگی فوتبال از جمله محرومیت دایی از مصاحبه کردن و رایی که درباره حق و حقوق وی در دوران سرمربیگری تیم ملی صادر شد بحث شد

لینک به دیدگاه

دایی : درباره ی تیم ملی و دست های کثیف پشت آن حرفی نمیزنم

سهیل بهرو 02 January, 2011 04:00:00

thumbnail.php?file=9_297381261.jpg&size=article_medium

علي دايي در آستانه سفر به تركيه براي تشكيل اردويي 10 روزه,در جمع خبر نگاران حاضر شد و به سوالات آنها پاسخ داد.

سرمربي پرسپوليس اظهار داشت: خدا را شكر مي‌كنم كه در حال حاضر وضعيت بسيار خوبي داريم. ما از روز چهارشنبه تمرينات پرفشار خودمان را استارت زديم و در حال ادامه دادن اين تمرينات با برنامه‌هاي منظم و مرتب هستيم تا انشاءالله سيزدهم عازم آنتاليا شويم و اردوي خود را آغاز كنيم.

وي افزود: در آنتاليا دو بازي بسيار سخت و در سطح بالا داريم. در اين تورنمنت تيم‌هاي خوبي مثل اينتراخت فرانكفورت و تيم‌هاي ديگر حضور دارند. سپس در تهران تمريناتمان را دنبال مي‌كنيم و بيست و نهم عازم امارات خواهيم شد

لینک به دیدگاه

علي دايي: در مكتب دايي نتوانستن معنايي ندارد

سهیل بهرونوران 23 December, 2010 06:00:00

thumbnail.php?file=p_ali_daei1_407280658.jpg&size=article_medium

براي تيم ملي كشورم بيش از 200 بخيه خورده‌ام

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس پس از پيروزي برابر سايپا گفت: مطمئن باشيد در پايان اين فصل يك جام قهرماني مي‌گيريم.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، علي دايي پس از پايان بازي برابر سايپا و در شرايطي كه با تشويق تعدادي از خبرنگاران وارد سالن نشست مطبوعاتي شده بود، گفت: قبل از هر چيز مي‌خواهم از هواداران واقعي پرسپوليس تشكر كنم كه امروز به ورزشگاه آمدند و ما را تنها نگذاشتند، با وجود اين كه ما در هفته‌هاي اخير خيلي بد كار كرده بوديم، اما نشان دادند كه تيمشان را دوست دارند.

وي افزود: ما در هر دو نيمه كمي برتر از سايپا بوديم و درصد مالكيت توپ هم مال ما بود اما موقعيت آن چناني نصيب هيچ يك از دو تيم نشد، به خاطر شكست‌هاي قبلي در نيمه اول بازيكنان كمي با احتياط بازي كردند و ما هم به آنها گفته بوديم كه بي‌گدار به آب نزنند و منطقي بازي كنند كه خوشبختانه اين اتفاق افتاد. ما در اين بازي يك تيم بوديم و نشان داديم كه دوباره داريم شكل مي‌گيريم. ما با توجه به تعطيلات موقعيت خوبي نصيبمان شده و با توافقي كه با سرپرست باشگاه انجام داده‌ايم ژلكو مياچ دستيار ايوويچ كه پيش از اين در ليگ بلژيك هم سرمربي بوده به تيم ما اضافه خواهد شد. تلاش مي‌كنيم تيممان را بازسازي كنيم تا بتوانيم 14 بازي باقيمانده را به نحو احسن انجام دهيم.

دايي ادامه داد: امروز بازيكنان همه با هم بودند، خوب جنگيدند و دعوا كردند و خدا را شكر مي‌كنم كه توانستيم سه امتياز بازي را بگيريم. از تيم سايپا هم تشكر مي‌كنم كه مردانه بازي كرد.

دايي درباره تشويقش از سوي هواداران هم گفت: دستشان درد نكند، من عاشق اين مردم هستم و به عشق اين‌ها بازي كرده و مي‌كنم. ماندم كه به آنها كمك كنم. من باز هم بايد از هواداران پرسپوليس دوباره عذرخواهي كنم، ما در هفته‌هاي اخير آنها را اذيت كرديم اما صبر كردند و ما را حمايت كردند و من هم قول مي‌دهم كه جبران كنيم

لینک به دیدگاه

علي دايي: بازيكناني که به دنبال سوء استفاده هستند روي جدي من را خواهند ديد

سهیل بهرونوران 23 December, 2010 10:49:00

thumbnail.php?file=daei___tahdid000_224980501.jpg&size=article_medium

سرمربي پرسپوليس درباره بازي با سايپا گفت: بازي بسيار سختي را پيش رو داريم، مشکل ما بيش از آن که فني باشد، روحي و رواني است و سعي مي کنيم در اين مرحله اين مشکل را برطرف کنيم. من مطمئن هستم از اين مرحله که بگذريم با وجود تعطيلاتي که پيش رو داريم مي توانيم ضعف هايمان را برطرف کنيم و تيمي بسازيم که هواداران با ديدن بازي‌هايش لذت ببرند.

وي در پاسخ به اين سوال كه براي برطرف کردن اين مشکل چه تدبيري انديشيده است؟ گفت: طبيعي است که در فاصله دو روز نمي شود کار خاصي کرد اما مطمئن باشيد در فرصتي که داريم روح تازه اي به تيم تزريق مي کنيم. صراحتا مي گويم اگر تا به حال با بعضي چيزها کنار آمده ام از اين به بعد سفت و سخت مي ايستم و برخورد مي کنم. آنهايي که به دنبال سوء استفاده هستند روي جدي من را خواهند ديد ولو اينکه بروم از تيم اميد بازيکن بياورم تا متوجه شوند که براي من فرقي بين بازيکن سرشناس و بازيکن جوان وجود ندارد. من به آنچه در زمين مي گذرد توجه مي کنم نه به اسم و رسم ها.

وي در پاسخ به اين سوال كه پرسپوليس در اين بازي، سه بازيکن محروم دارد که يکي از آنها حسين بادامکي است، کميته انضباطي فدراسيون حکم اين بازيکن را خيلي سريع اعلام کرد در حالي که براي محمد نصرتي و خلعتبري که در بازي برابر پرسپوليس حرکات بسيار خشن و غير فوتبالي را مرتکب شده اند، حکمي صادر نشده است؟ گفت: به نظر من اين سياست يک بام و دو هواست. براي بازيکن ما ظرف 24 ساعت حکم صادر مي کنند و از کنار مسائل ديگر مي گذرند. اصلا حرفي در اين باره ندارم و قضاوتش را به مردم واگذار مي کنم

لینک به دیدگاه

دایی : کسی چوب لای چرخ ما بگذارد اخراج می‌شود

سهیل بهرونوران 23 December, 2010 10:57:00

thumbnail.php?file=daei100_584514242.jpg&size=article_medium

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از شکستن طلسم پنج باخت پی درپی گفت: با حضور بازیکنان این تیم در خانه‌اش پرسپولیس جدیدی متولد شده است که در مسابقات پیش رو موفق عمل می کند و آنهایی که چوب لای چرخ این تیم بگذارند اخراج می‌شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی دایی پس از برتری عصر امروز پنجشنبه تیمش مقابل سایپای البرز با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: قبل از هرچیز باید این پیروزی را به هواداران واقعی پرسپولیس تقدیم کنم. تشکر می‌کنم که امروز هم ما را تنها نگذاشتند و در شرایطی که هفته‌ها بود هم بد بازی می کردیم هم نتیجه نمی‌گرفتیم با حضور در ورزشگاه به ما روحیه داند.

علی دایی با تشریح شرایط حاکم بر بازی افزود: ما در هر نیمه برتر از سایپا بودیم و مالکیت توپ در اختیار ما بود اما نه تیم ما و نه تیم سایپا موقعیت آنچنانی گل به دست نیاوردیم. روی استفاده از یک فرصت به گل رسیدیم.

وی در خصوص دلایل بازی محتاطانه پرسپولیس گفت: شکست‌های اخیر باعث شده بود بازیکنان قدری با احتیاط عمل می‌کنند ما به آنها گفته بودیم بی‌گدار به آب نزنند و منطقی بازی کنند. فضاها را از سایپا بگیرند و از تک فرصت‌ها استفاده کنند. ما امروز یک تیم بودیم و بردیم و نشان دادیم می توانیم شکل واقعی خود را پیدا کنیم.

وی فرصت پیش روی تیم پرسپولس در تعطیلات لیگ برتر را برای آماده سازی این تیم مغتنم خواند و گفت: ‌از آنجایی که نتوانستیم یک دستیار ایرانی پیدا کنیم از ژکلومیاچ مربی تیم ملی و دستیار ایوویچ در جام جهانی 98 به عنوان دستیار در پرسپولیس استفاده خواهیم کرد. من با این مربی کروات مذاکره کردم و در تمرینات پیش رو به ما اضافه خواهد شد

لینک به دیدگاه

دایی: دوباره متولد شدیم/ دستیار ایویچ به پرسپولیس می آید

soheilstar 24 December, 2010 10:43:00

thumbnail.php?file=daei82_401650448.jpg&size=article_medium

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: جا دارد از هواداران واقعی پرسپولیس که ما را تنها نگذاشتند تشکر کنم. با ا ینکه نتایج خوبی نگرفته بودیم به عشق تیمشان با ما همراهی کردند.

علی دایی پس از شکست سایپا در ورزشگاه تختی در کنفرانس مطبوعاتی گفت: ما در هر دو نیمه از سایپا بهتر بودیم و مالکیت توپ را در اختپیار داشتیم هر چند دو تیم موقعیت سازی زیادی نداشتند. البته این برای تیم ما طبیعی بود چرا که بچه ها به خاطر شکست های قبلی با احتیاط زیادی بازی می کردند.

وی افزود: امروز نشان دادیم که دوباره شکل گرفته ایم و یک تیم بودیم ما 35 روز وقت داریم تا با شرکت در دو اردو و دو تورنمنت به شرایط آرمانی مان بازگردیم.

علی دایی از اضافه شدن یک کمک مربی به جمع کادر فنی خبر داد و افزود: با صحبت‌هایی که با حبیب کاشانی کردیم، قرار شد آقای «میاچ» که در باشگاه های بلژیک کمک آقای ایویچ بوده است به جمع ما اضافه شود تا با تقویت در کادر فنی بتوانیم بهتر در راستای اهدافمان قدم بردایم. من عاشق این مردم هستم و امیدوارم بتوانم با کمک همکارانم پرسپولیسی را بسازیم که این مردم انتظار دارند. باز هم از هواداران پرسپولیس به خاطر اینکه در این مدت اذیت شده اند عذرخواهی می کنم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد شایعاتی که پس از بازی با صبا در ارتباط با تعدادی از بازیکنان پرسپولیس منتشر شده بود، گفت: روزی که بازیکنان به خانه من آمدند، روز تولد ما بود. ما آن روز، تازه به دنیا آمدیم و تازه می خواهیم تیم را تشکیل بدهیم. برای این کار نیز همه چیز را فراموش کردیم. از بزرگانمان یاد گرفته ایم که گذشت کنیم. من تا امروز از همه چیزی هایی که وجود داشته، گذشتم. این آخرین باری است که گذشت می کنم. مطمئنا از این به بعد، با هر کس که نخواهد به موفقیت تیم کمک کند برخورد می کنم و دیگر خودم را قربانی نمی کنم.

دایی به اظهارات برخی که در این مدت ادعا کرده بودند که دایی در تیم ملی و برخی از بازی ها دلش با تیم نبوده است، گفت: در این مدت شنیده ام که گفته اند دایی در تیم ملی نیز، دلش با تیم نبود و در بازی با پرتغال دست روی قرآن نگذاشت. من تک تک سلول های بدنم با مملکتم است و هیچ گاه نبوده که دلم با تیم نباشد. کسی که با 200 بخیه بازی می کرد، نمی شود به او این اتهامات را زد.

خبرنگاری نیز به شعار هواداران علیه برخی لیدرها اشاره کرد که پاسخ علی دایی این بود؛ ما برای موفقیت نیاز داریم به یک تیم تبدیل شویم و برای همین به هر چیزی که بخواهد برای ما حاشیه سازی کند توجه نمی کنیم. مسئله لیدرها را نیز فراموش کرده و امیدواریم همه یکدل به فکر موفقیت تیم باشند.

سرمربی پرسپولیس در خصوص سوال برخی خبرنگاران درباره تکلیف بازوبند کاپیتانی پرسپولیس گفت: تا امروز در پرسپولیس رسم به این شکل بوده که سابقه حضور در تیم ملاک بود اما می خواهیم در اردویی که داریم در این باره با بازیکنان صحبت کنیم و با نظرخواهی از آنها تکلیف تعیین کاپیتان برای تیم مشخص شود.

من می خواهم کسی در زمین کاپیتان باشد که بازیکنان فکر کنند خود علی دایی است. کسی که بتواند صحبت های بازیکنان را به من و خواسته های مرا به بازیکنان به بهترین نحو منتقل کند. او باید کسی باشد که با شخصیت و رفتار خود بتواند به تیم کمک کند.

وی درباره شایعه کنار گذاشتن شیث از پرسپولیس نیز گفت: این مساله صحت ندارد. شیث به خاطر مسائل فنی در این بازی حضور نداشت. من بازیهای گذشته را آنالیز کردم و بر اساس مسائل فنی این تصمیم را گرفتم. تاکید می کنم، روزی که بازیکنان به خانه من آمدند همه چیز تمام شد اما پرسپولیس مثل قطاری است که حرکتی تازه را شروع کرده و از این بعد هر کسی بخواهد سرعت این قطار را بگیرد، باید پیاده شود.

خبرنگاری به حمایت علی کریمی از سرمربی پرسپولیس پس از شکست در برابر صبا اشاره کرد و نظر علی دایی را در این باره جویا شد که دایی گفت: ما فوتبالی ها همیشه پشت هم هستیم بخاطر اینکه جوانی مان را در کنار هم گذراندیم. من تا به امروز حتی یک مرتبه هم حرف بدی علیه کریمی نزده ام. همه فوتبالیست ها برای من قابل احترام هستند، بخصوص علی کریمی که برای این مملکت، زحمت کشیده و افتخارات زیادی را خلق کرده است.

یکی از خبرنگاران نیز خطاب به دایی گفت: شما پس از شکست برابر تراکتورسازی وعده قهرمانی دادید اما پس از بازی با صبا استعفا کردید، حالا که دوباره برگشته اید، آیا باز هم قول قهرمانی می دهید؟ علی دایی در پاسخ تاکید کرد: مطمئن باشید این فصل یک جام می گیریم. زمانی که رفتم فکر می کردم عوامل بیرونی به خاطر حضور دایی، دارند به پرسپولیس لطمه می زنند، شاید با رفتن من، دست از سر این تیم بردارند. قصد توجیه کردن ندارم اما همان پنالتی هایی که کارشناسان هم، در درست بودن آنها تاکید کردند، حداقل برای ما 12 امتیاز داشت. نحوه داوری ها در این دیدارها، ترس، استراس و فشار روانی زیادی را برای بازیکنان ما بوجود آورده است. به خاطر همین موضوع رفتم که این مسائل تمام شود اما فکر می کنم می توانیم بهتر از این باشیم و نتایج بهتری بگیریم

لینک به دیدگاه

نورمحمدی: نمي گذاريم علي دايي دوباره تيم را ترک کند

سهیل بهرو 27 December, 2010 01:51:00

thumbnail.php?file=3_458785610.jpg&size=article_medium

عليرضا نورمحمدي گفت: پرسپوليس 5 هفته در ناکامي به سر مي برد ولي رفتن دايي باعث شد تا بازيکنان به خود بيايند و با يک عزم راسخ به ميدان بروند و توانستيم 3 امتياز بازي مقابل سايپا را به خود اختصاص دهيم.

عليرضا نورمحمدي،مدافع پرسپوليس گفت: براي اينکه بتوانيم دل علي دايي و هواداران را شاد کنيم تمامي بازيکنان باقدرت وارد زمين شدند و همگي هم قسم شدند تا تحت هر شرايطي پيروز، ميدان را ترک کنيم ولي در مقابل سايپا نيز انگيزه زيادي داشت و توانست فرصت هاي زيادي را روي دروازه ما ايجاد کند ولي بايد با تمرينات مداوم در اين تعطيلي ميزان آمادگي خود را ارتقاء دهيم

لینک به دیدگاه

غلامرضا رضايي: بازگشت دايي نوار ناکامي ها را قطع کرد

سهیل بهرو 27 December, 2010 01:49:00

thumbnail.php?file=2_149822006.jpg&size=article_medium

مهاجم پرسپوليس گفت: بازيکنان با هم عهد بسته اند که با ارائه عملکرد مناسب ديگر با ناکامي خداحافظي کنند چراکه دايي از زماني که دوباره به تيم بازگشته يک روحيه مضاعفي به تيم بخشيده است.

غلامرضا رضايي، مهاجم پرسپوليس گفت: در چندين مسابقه متوالي مقابل حريفان نتيجه را واگذار کرديم و همين باعث شد که تا حدودي از صدرجدول رده بندي فاصله بگيريم ولي اين دليلي نمي شود که نسبت به آينده اميد نداشته باشيم

لینک به دیدگاه

سپهر حيدري: خدا را شكر كه دايي دشمن‌شاد نشد/ هنوز به هواداران بدهكار هستيم

سهیل بهرو 23 December, 2010 07:34:00

thumbnail.php?file=2_490237629.jpg&size=article_medium

سپهر حيدري مدافع تيم پرسپوليس كه در بازي با سايپا بازوبند كاپيتاني را در اختيار داشت، از پيروزي تيمش بسيار خوشحال است.

سپهر در خصوص اين برد شيرين مي‌گويد:« بعد از 5 شكست پياپي تيم ما شرايط بحراني داشت و همه مي‌دانستند كه شرايط اين بازي با تمامي بازي‌ها فرق مي‌كرد. اين يك بازي حيثيتي بود و راهي جز پيروزي براي پرسپوليس وجود نداشت.»

او ادامه مي‌دهد:«‌تمامي بازيكنان هم قسم شده بودند كه سايپا را شكست بدهيم و اين برد زماني شيرين‌تر شد كه علي دايي روي نيمكت تيم ما حضور داشت و همه ما خوشحاليم كه او نرفت. خيلي خوشحالم كه دايي دشمن‌شاد نشد و اين از همه چيز مهمتر است

لینک به دیدگاه

دايـي: شريفي حتي نمي‌داند بـراي بـازي ملي پول نمي‌دهند

سهیل بهرو 01 January, 2011 04:58:00

thumbnail.php?file=daei104_151069301.jpg&size=article_medium

علي دايي پس از تمرين ديروز پرسپوليس در مورد شروع دور جديد تمرينات پرسپوليس گفت: «از امروز براي نيم‌فصل دوم استارت زديم. امروز تمرينات سبكي كه فقط دويدن بود را انجام داديم و ان‌شاءا... تمرينات را در روزهاي آينده پس از اينكه از بازيكنان تست خواهيم گرفت، دنبال مي‌كنيم. سپس در دو تورنمنت معتبر شركت مي‌كنيم و با تيم‌هاي بسيار خوبي مبارزه خواهيم كرد.

به نظرم اولين باري است كه يك تيم ايراني در چنين تورنمنتي شركت مي‌كند. تيم‌هايي كه در اين تورنمنت حضور دارند هر كدام در ليگ‌هاي برتر اروپا بازي مي‌كنند از اسپارتا پراگ چك گرفته تا تيمي از روسيه. كلا تيم‌هاي بزرگي هستند كه بايد مقابل آنها صف‌آرايي كنيم. اين تورنمنت براي ما و بچه‌هايمان بسيار مفيد است و خيلي چيزها مي‌تواند به ما ياد بدهد. اين مسابقات از لحاظ اعتماد به نفس براي ما بسيار مفيد است.قبل از بازي‌هاي آسيايي بازي با چنين تيم‌هايي مي‌تواند براي ما بسيار مفيد و با ارزش باشد. ما بعد از اين مسابقات مي‌توانيم مقابل تيم‌هاي آسيايي با قدرت بيشتري ظاهر شويم

لینک به دیدگاه

برجلو: خيلي از بازيكنان دوست دارند مفتي براي دايي بازي كنند

سهیل بهرو 01 January, 2011 05:05:00

thumbnail.php?file=borjlou_995943844.jpg&size=article_medium

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس ديروز در محل تمرين اين تيم يك ميهمان ويژه داشت. مدافع استيل‌آذين به ديدن علي دايي رفت و يكي، دو ساعتي را با او گپ زد.

كاظم برجلو درباره اينكه چرا به ديدن دايي رفته بود، چنين گفت:‌‌ «دليل خاصي نداشت. من به اتفاق يكي از دوستانم سرتمرين پرسپوليس رفتم تا علي آقا را ببينم. من از زمان سايپا رابطه خوبي با دايي دارم و اين بار هم براي ديدن او به اينجا آمدم.»‌ پاسخ برجلو درباره اينكه چرا براي ديدن دايي به كافي‌شاپ يا رستوران نرفته هم جالب است:‌ «قيافه ما به كافي‌شاپ يا رستوران نمي‌خورد. اينجور جاها براي آدم‌هاي باكلاس است!» مدافع استيل‌آذين از علاقه خود براي اينكه در تيم دايي بازي كند هم صحبت كرده است: «آرزوي قلبي هر بازيكني است كه براي دايي فوتبال بازي كند

لینک به دیدگاه

دايي:‌ در امارات با بهترين تيم‌هاي اروپا بازي مي‌كنيم

سهیل بهرو 01 January, 2011 02:55:00

thumbnail.php?file=daei82_512127387.jpg&size=article_medium

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: حريفان ما در تورنمنت امارات‌ جزو بهترين‌هاي اروپا هستند.

علي دايي در آستانه سفر به تركيه براي تشكيل اردويي 10 روزه اظهار داشت: خدا را شكر مي‌كنم كه در حال حاضر وضعيت بسيار خوبي داريم. ما از روز چهارشنبه تمرينات پرفشار خودمان را استارت زديم و در حال ادامه دادن اين تمرينات با برنامه‌هاي منظم و مرتب هستيم تا انشاءالله سيزدهم عازم آنتاليا شويم و اردوي خود را آغاز كنيم

لینک به دیدگاه

علي دايي:مياچ و هاشميان به پرسپوليس كمك مي‌كنند

سهیل بهرو 02 January, 2011 04:08:00

thumbnail.php?file=daei89_894217857.jpg&size=article_medium

علي دايي گفت: "ژلكو مياچ" مربي خوبي است و مي تواند در ادامه فصل به ما كمك كند

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس پس از تمرين امروز صبح در مجموعه ورزشي انقلاب در جمع خبرنگاران اظهار كرد: فردا به تركيه سفر مي كنيم تا در تورنمنت آنتاليا شركت كنيم، دو بازي دوستانه را آنجا مدنظر داريم و با تيم هاي خوبي مانند اينتراخت فرانكفورت و كلن بازي خواهيم كرد.

دايي ادامه داد: پس از آن به تهران بر مي‌گرديم و چند روزي را در تهران تمرين مي كنيم. سپس 29 دي عازم امارات خواهيم شد و درآنجا در تورنمنتي كه فكر مي كنم تيم‌هايش معتبرتر از تيم هاي تورنمنت تركيه باشند شركت مي‌كنيم چرا كه همه آنها در ليگ هاي معتبر اروپايي هستند و اين تورنمنت مي تواند به ما كمك كند

لینک به دیدگاه

گزارش سفر سرخپوشان به انتالیا/ از شوخي هاي دايي تا خلوتي فرودگاه

سهیل بهرو 02 January, 2011 08:31:00

thumbnail.php?file=89_468186638.jpg&size=article_medium

شوخي هاي سرمربي پرسپوليس با بازيكنان اين تيم از نكات جالب توجه سفر سرخپوشان به آنتاليا بود.

كاروان پرسپوليس صبح امروز براي برپايي اردويي يك هفته اي و شركت در تورنمنت 4 جانبه وارد شهر آنتاليا شد.

حاشيه هاي اين سفر را در زير مي خوانيد:

*مهدي شيري و ابراهيم شكوري جزء اولين نفراتي بودند كه خود را به فرودگاه امام خميني رساندند تا آماده سفر شوند

لینک به دیدگاه

دايي: آنهايي كه سرعت قطار پرسپوليس را بگيرند پياده مي‌شوند

سهیل بهرو 21 December, 2010 02:15:00

thumbnail.php?file=1_584819360.jpg&size=article_medium

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: آنهايي كه باعث كندي حركت ما شوند، جايي در قطار ما ندارند.

علي دايي پس از حضور در تمرين امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رفتن من به خاطر اين بود كه فكر كردم باعث مي‌شوم تا پرسپوليس موفق تر شود و فشارهاي بيروني به اين تيم كمتر شود به خاطر همين پرسپوليس را ترك كردم، اما همه چيز تمام شد و برگشتم كه با تلاش همه دوباره به پرسپوليس كمك كنم.

وي افزود: يك روز در پرسپوليس نبودم حدود 150 پيامك به من زده شده كه به اين تيم برگردم شايد 2 تا 3 مورد مخالف بازگشت من بودند اما 99 درصد به من مي‌گفتند برگردد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...