رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

در واكنش به تقليد صدا در جشن باشگاه استقلال؛

اندازه فونت: font_decrease.gif font_enlarge.gif

05 August, 2011 04:00:00

جامعه ورزشی نیز اعتراض خود را در خصوص ترور شخصیتی علی دایی بیان می دارد. مگر چند نفر همچون علی دایی داریم که برای فوتبال ایران افتخار آفرینی کرده اند هنوز هم مردم استرالیا این مرد بزرگ فوتبال ایران را فراموش نکرده اند. هنوز سجده های نمازی که این بزرگ مرد بر سر زمین فوتبال آلمان زده در افکار این تیمها جای دارد هنوز یادمان نرفته است دنده های شکسته و سر باند پیچی شده دایی که در بازی با تیم ایران در مقابل تیمهای حریف ایران حادث شده بود. چگونه و با چه جسارتی آقایان اجازه می دهند خاطر دانش آموزانی را که در مدرسه دایی در شهرک گلستان اردبیل درس می خوانند را خدشه دار کنند. و هزاران هزار حرف و حدیث و رشادتهای که این بزرگ مرد انجام داده و در اندیشه ما جای بسته است مگر چند نفر همچون دایی داریم که خیر مدرسه ساز باشد . جامعه ورزشی از مسئولان انتظار دارد با افرادی که به نوعی با این جریان در ارتباط بودند برخورد قاطع نمایند.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 167
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

علي دايي: گرفتن يك امتياز در انزلي كار بزرگي بود

09 August, 2011 04:07:00

thumbnail.php?file=Multimedia_pics_1390_5_Sport_284_412923679.jpg&size=article_medium

سرمربي راه آهن تهران گفت: بازيكنانم با درك شرايط حساس ديدار با ملوان ارائه گر يك فوتبال هماهنگ و با برنامه بودند و به تمامي آنها بابت تلاشي كه داشتند تبريك مي‌گويم.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) - منطقه خزر، علي دايي پس از تساوي بدون گل تيمش مقابل ملون در بندرانزلي با بيان اين مطلب اظهار كرد: بازي خوب و ايده آلي ارائه شد. در نيمه دوم هر دو تيم صاحب موقعيتهاي خوبي براي گلزني بودند ولي در نهايت از فرصتهاي ايجاد شده استفاده نشد.

وي تصريح كرد: نتيجه به دست آمده در اين ديدار با توجه به زمين سنگين انزلي كه به دليل بارندگي اخير از كيفيت مطلوبي برخوردار نبود، برايمان بسيار ارزشمند بود.

علي دايي يادآور شد: بازيكنان راه آهن مقابل ملوان با تمام وجود زحمت كشيدند و به تمامي آنها بابت اين تلاش مضاعف تبريك مي‌گويم. در واقع كسب اين امتياز در بندرانزلي كار بزرگي بود.

سرمربي راه آهن در ادامه با تبريك روز خبرنگار متذكر شد: در اين بازي هر دو تيم موقعيت گل داشتند و نمي‌خواستند بازنده اين ديدار باشند، هر چند نبود تماشاگران ملوان در اين بازي تاثيرگذار بود چرا كه ملوان با تماشاگرانش تيم ديگري مي‌شود و امروز از اين مساله به خوبي استفاده كرديم.

علي دايي در پايان در خصوص قضاوت اين ديدار خاطرنشان كرد: راجع به داوري هيچ صحبتي نمي‌كنم و بهتر است در اين زمينه نظر كارشناسان امر داوري را جويا شد.

لینک به دیدگاه

دايي: صدا و سيما جرات دارد براي سياسيون كله‌گنده طنز بسازد

12 August, 2011 04:34:00

thumbnail.php?file=A0915633_719666367.jpg&size=article_medium

علي دايي در نشست خبري پيش از بازي با صباي قم اظهار داشت: در ابتدا بايد درگذشت مرحوم بابك معصومي را به جامعه ورزش ايران را تسليت بگويم. او در 2 سال اخير خيلي رنج كشيد و اذيت شد، در اين مدت اتفاقات زيادي براي جامعه ورزش افتاده است كه اكنون نيز كاپيتان سابق تيم فوتبال ايران از بين ما رفت او زحمات زيادي براي فوتبال كشيده بود.

دايي در مورد ديدار با صباي قم اظهار داشت: صبا امسال تيم جوان و خوبي جمع كرده است، تراكتور سازي را در زمين خودش شكست داده و با سپاهان مساوي كرده است. اين تيم خيلي حرف‌ها براي گفتن دارد، مربي جوان و خوبي هم به خدمت گرفته است. تيم خوبي تشكيل داده و ما فردا شب كار سختي داريم. مثل تمام بازي‌هاي در موقعي بايد با صبا بازي كنيم كه تقريبا مثل دو سه هفته گذشته تحت فشار بوديم و تحت فشار تمرين كرديم. اگر از نظر بدني كم نياوريم شرايط بازي به نفع ما خواهد شد. مهم‌تر از همه چيز كسب 3 امتياز است و ما مي خواهيم در اين ديدار خانگي پيروز شويم.

علي دايي در مورد اينكه علي كريمي روز گذشته اعلام كرد كه شخصيت دايي به گونه اي نيست كه به طرفداران پرسپوليس خط بدهد كه عليه كادر فني تيم شعار بدهند و ظاهرا تشويق دايي در بازي امشب ممنوع شده است، گفت: من بارها در مصاحبه‌هايم گفته‌ام كه نمي‌خواهم به خاطر پرسپوليس و شرايط اين تيم مرا تشويق كنند. اينكه تشويقم ممنوع شده است يا نه نمي‌‌دانم شايد خودشان اين منع را ايجاد كرده اند و به صلاح پرسپوليس است و همه ما صلاح پرسپوليس را مي‌خواهيم، اما من در مصاحبه‌هاي قبلي‌ام گفته‌ام كه من نه مسئوليتي دارم و نه در اين مملكت كاره‌اي هستم كه بن‌هايي در اختيار داشته‌ باشم و علاقمند هم نيستم كه دنبال اين مسائل بروم. اگر نيم نگاهي به نيمكت پرسپوليس داشتم اكنون سرمربيگري تيم راه‌آهن را قبول نمي‌كردم. هميشه براي پرسپوليس آرزوي موفقيت كرده‌ام و گفته‌ام كه نمي‌خواهم به هيچ عنوان تشويق من مظهر اعتراض مردم به كارهاي آقايان باشد.

وي ادامه داد: دوست دارم پرسپوليس آرامش داشته باشد و به عنوان يك پرسپوليسي برايش هميشه آرزوي موفقيت مي‌كنم و دوست دارم اين تيم نتيجه بگيرد. آنهايي اهل خط دادند هستند كه ليدر داشته باشند و ليدر‌ها را اطارفشان جمع كنند و براي آنها جلسه بگذارند و آنها را به مسافرت بفرستند. پشت سرشان ليدرها جمع مي‌شوند اما شما هم يك بار هم نمي‌توانيد ببينيد من با كسي جايي رفته باشم و ليدري دنبال من باشد.

دايي تاكيد كرد: خودم هميشه گفته‌ام كه به اين كار‌ها اعتقادي ندارم، آن بالايي بايد به آدم كمك كند. مردم اعتراض شان را با آقايان با آوردن اسم من انجام مي‌دهند و تشويق من ربطي به خيلي از مسائل ندارد. مردم خودشان شعور و فهم دارند و آگاه هستند و در اين چند ماه خيلي از مسائل را متوجه شدم. به نظرم اصلا و ابدا نبايد به خاطر صلاح پرسپوليس تشويق شوم.

سرمربي راه‌آهن در پاسخ به سؤال خبرگزاري فارس مبني بر اينكه هنر پيشه‌اي كه قبلا در جشن استقلال اداي شما را درآورده بود، اين بار اين اتفاق در تلويزيون رخ داده چه نظري دارد، گفت: نظر خاصي ندارم، فقط مي‌توانم ابراز تاسف كنم. متاسفم براي سازماني كه چنين كار‌هايي را انجام مي دهد. آن شخص كه كاره‌اي نيست، سازمان مسئول است. طنز با مسخره‌گي فرق دارد؛ من از شما يك سؤال دارم آيا صدا و سيما مي تواند براي بزرگان سياسي مملكت چنين برنامه‌اي درست كند. متاسفانه وقتي ما ورزشي‌ها حرمت خودمان را نگاه نمي‌داريم، آقايان سوء استفاده مي‌‌كنند. باز هم مي‌پرسم آيا صدا و سيما مي‌تواند براي مسئولان بلند پايه‌ سياسي چنين برنامه اي درست كند يا نه.

سرمربي اسبق تيم ملي تاكيد كرد: متاسفانه خيلي چيزها را به مسخره گرفته‌ايم و خيلي حرمت‌ها شكسته مي‌شود خيلي از مسائل رعايت نمي‌شود و مردم از مسائل آگاه هستند. سازمان صدا و سيما در جام جهاني چقدر كارشناس آورد تا مرا خراب كند، اما خراب كردن آدم‌ها دست خدا است و با چنين كارهايي آدم خراب نمي‌شود. براي صدا و سيما متاسم كه به دنبال اسم خود واژه اسلامي دارد. اگر واژه‌ اسلامي نبود من هيچ صحبتي نمي‌كردم، اما چون خود را منتسب به اسلام كرديم من حرف مي‌‌زنم.

سرمربي سابق پرسپوليس تاكيد كرد: آيا واقعا چنين كارهايي باعث خوشحالي مردم مي شود؟ اگر اين گونه است من راضي‌ام، اما طنز با مسخره‌گي فرق دارد. اگر صدا و سيما پشتش واژه جمهوري اسلامي نبود حرفي نمي زدم اما با اين كارها اسم اسلام را خدشه دار مي‌كنند. كجاي اسلام گفته كسي را تمسخر كنيد؟ متاسفانه آقايان خيلي راحت‌ نشسته‌اند و چنين كارهايي انجام مي‌دهند، اما اگر جرات و قدرت دارند براي كله گنده‌ هاي سياسي چنين كارهايي را انجام دهند. آيا مي توانند چنين كاريي كنند؟

دايي در پاسخ به سؤال خبرنگاري كه پرسيد؛ حرف زدن شما مادرزايي چنين بوده است، عنوان كرد اين مسائل را خدا به آدم داده با خدا نمي توان جنگيد. من اين گونه متولد شدم همانگونه كه خيلي از نعمت‌ها را به من داده است كه به شما نوعي نداده است. از سازماني كه اسم اسلام را يدك مي‌كشد چنين مسائلي بعيد و دور از ذهن است.

وي در پاسخ به اظهارات يكي از خبرنگاران راديو مبني بر اينكه حبيب كاشاني از اين برنامه‌ طنز استقبال كرده و گفته است من هم با اينكه ادايم را درآورده اند كلي خنديدم، اظهار داشت: اول اين را گفته‌ام كه من را با هيچ كس مقايسه نكنيد، جايگاه‌ها فرق مي كند. شايد كسي دوست دارد اين‌گونه معروف تر شود و از چنين برنامه اي هم استقبال كند. من چند سال در اين فوتبال هستم؟ 18 و 20 سال است كه به فوتبال آمده‌ام اما اين آقايان كه اسم آورديد كي و چگونه وارد فوتبال شده‌اند؟ بدنم پر از بخيه‌هايي است كه به خاطر فوتبال خورده بنابراين مرا با چنين آدم هايي مقايسه نكنيد، وقتي چنين كاري را مي كنيد من متاسف مي‌شوم.

دايي ادامه داد: نمي‌گويم جايگاه من بالا است، اما نمي‌خواهم با كسي مقايسه شوم. خيلي‌ها دوست دارند به هر نحوي مطرح شوند اما علي دايي دوست ندارد. برخي دعوا راه مي‌اندازند و هزار كار ديگر مي‌كنند، اما من نوعي اين كارها را دوست ندارم. اگر آنها دوست دارند به من ربطي پيدا نمي‌‌كند. من مخالف طنز نيستم و خودم هم با آن موافقم اما طنز با تمسخر فرق دارد.

سرمربي راه‌آهن براي چندمين بار تاكيد كرد: صدا و سيما چرا براي كله‌گنده‌هاي سياسي چنين برنامه‌هايي نمي سازد! خيلي مسائل هست اما من فقط به بخش كوچكي از آن اشاره كردم. خيلي‌ها دوست داشتند علي دايي خراب شود، اكنون هم خيلي‌ ها دوست دارند من خراب شوم اما مردم با شعور و با فرهنگ هستند. شعور جوانان ما بالا رفته و خود آقايان را تمسخر مي گيرند.

كاپيتان اسبق تيم ملي ايران با انتقاد چند باره از مسئولان صدا و سيما عنوان كرد: مسئولان صدا و سيما را نگاه كنيد هزار و صد ايراد دارند. اگر من 900 تا ايراد داشته باشم آنها هزار و صد تا ايراد دارند و مي‌توانم از نظر ريخت و قيافه و شكل ظاهري خيلي‌ حرف‌ها بزنم. متاسفم براي صدا و سيما كه اسم اسلام را مي‌آورد اما كوچك‌ترين نگاهي به مسائل اسلامي نمي كند. همين كارها باعث مي شود كه جوانان ما به بيراهه بروند. چرا فقط اداي ما ورزشي‌ها و هنرپيشه ها را درمي آورند براي آدم‌هاي سياسي چنين كنند.

وي افزود: من با كسي لابي نمي كنم، سرم در بغل كسي نيست كه چنين مسائلي را انجام مي‌دهد. طنز با تمسخر فرق مي كند؛ طنز با چيزهايي كه خدا به آدم مي دهد فرق مي‌كند. خيلي از آقايان خيلي از مسائل دارند كه اگر مردم بدانند واويلا مي‌شود.

دايي در مورد طلبش از باشگاه پرسپوليس و اينكه اين طلب را وصول كرده يا نه گفت: منتظر مانده‌ام كه پرسپوليس با من تسويه حساب كند، همان طور كه با ديگر بازيكنان و مربيان تسويه حساب كرده اند، اما هنوز خبري نشده است و اگر با من تسويه حساب نكنند از طريق قانوني حق و حقوقم را خواهم گرفت.

سرمربي سابق تيم ملي ايران در پاسخ خبرنگاري كه پرسيد چرا اداي شما را درمي‌آورند گفت: تا موقعي كه از آدم‌هاي بزرگ مي‌ترسند و از بزرگ شدن كسي مي‌ترسند همين مسائل اتفاق مي‌افتد. هر كاري مي كنند بر عكس آن نتيجه مي‌ گيرند. به نظر شما بعد از اين كارها جايگاه من بين مردم بهتر شده يا بدتر؟ و به گفته خود شما جايگاه من بين مردم بي نظير شده است. هر كاري آقايان مي‌كنند نتيجه برعكس مي‌گيرند. من با بودن در كنار مردم احساس غرور مي‌كنم و چنين احساسي با بودن با شخص خاصي به من دست نمي‌دهد. من از چيزي نمي‌ترسم و به دين و پيغمبر و قرآن قسم مي خورم نه سياسي هستم و نه دوست دارم سياسي بشوم.

دوست هم ندارم سياسي باشم. احتياجي هم ندارم كه سياسي شوم و دنبال چيزي‌ هم نمي‌گردم. مي‌خواهم زندگي آرامي داشته باشم، دنبال پست سياسي و جايگاهي هم در آينده دور نيستم، خيالشان راحت باشد.

وي در مورد اينكه شما چون كوتاه آمده‌ايد چنين اتفاقاتي رخ داده است گفت: اگر بخواهم در مورد هر چيزي حرفي بزنم واويلا مي شود. امروز هم چون شما پرسيد جواب دادم. مردم با شعور هستند و هر كاري كه آقايان مي‌كنند نتيجه عكس مي دهد.

دايي در مورد اينكه اين هنرپيشه گفته از شما اجازه دارد، گفت: دروغ است و چنين اجازه‌اي ندارد.

سرمربي راه آهن در مورد اينكه گفته مي شود وي با اين كار تجارت مي كند و حتي در جزيره كيش چنين برنامه‌اي را اجرا مي كند و با تجارت مي كند گفت: در همه جاي دنيا دلقك و مليجك زياد داريم. نمي توان از دلقك‌ها ايراد گرفت. در دربار هم ملجيك زياد بوده، آنهايي كه از دلقك ها حمايت مي‌كنند بايد از آنها ايراد گرفت. متاسفانه برخي كارهايي مي‌كنند كه آدم ياد چيزي هاي كه نبايد بيفتد مي افتد. صدا و سيما يا از روي سوء نيت اين كار را انجام داده و نمي دانست و بدون كار كارشناسي چنين كاري انجام شده است كه اگر اين گونه باشد نمي‌داند چه مسائلي و چه ضربه‌هاي در جامعه به بار آمده است، اما اگر اكنون هم به اين موضوع پي برده باشند ديگر چه فايده‌اي دارد؛ نوش دارو پس از مرگ سهراب خنده‌دار است.

وي افزود: ما از بچگي با يك سري مسائل بزرگ شده‌ايم، اگر اسلام مي گويد چنين كارهايي درست است انجام دهند. آقاي كارگران و آقاي مديري كه اجازه مي‌دهيد چنين برنامه‌اي پخش شود به چه چيزي اعتقاد داري؟ اگر به اسلام معتقدي ما نديدم كه اسلام چنين چيزي گفته باشد. چنين مسائلي در اين يك دهه خيلي پررنگ شده و خيلي ساده دروغ مي‌گويند و سر هم كلاه مي‌گذارند. بايد يك جا اين مسائل متوقف شود. من اگر شكايت هم كنم 3 سال بايد بدوم و نتيجه‌اش هم اين مي‌شود كه 200 نفر از رفقا را واسطه قرار مي‌دهند تا رضايت بدهيم و وقت خود را تلف كرد‌ه‌ام.

دايي در مورد اينكه آن هنر پيشه مي خواهد به دست بوسي شما بيايد، گفت: در زمان‌هاي قديم مليجك‌هاي قديم به دست بوسي مي‌آمدند و اين كارها درست نيست.

سرمربي راه آهن در مورد اينكه اگر اين هنرپيشه به تقليد شما ادامه دهد چه كاري مي‌كنيد، تاكيد كرد: اگر او ادامه بدهد ما هم مثل خودشان برخورد مي‌كنيم. اينگونه نيست كه هر كسي هر كاري مي‌خواهد بكند. مطمئن باشيد من هم در اين مملكت و حتي خارج از آن جايگاهي دارم و با خيلي‌ها صحبت مي‌كنم و جواب خوبي خواهم داد.

سرمربي‌راه آهن در مورد ديدار با صباي قم عنوان كرد: متاسفانه شرايط تيمي ما به گونه‌اي است كه خيلي از كارها را نتوانسته‌ايم انجام بدهيم و فقط تمرينات تاكتيكي را يك روز در اين هفته انجام داده‌ايم در حالي كه بايد حداقل 3 ماه اين تمرين را مرور كنيم تا نتيجه بگيرم. صبا تيم خوبي جمع كرده است و همانطور كه گفتم در بازي گذشته خوب نتيجه گرفته اما ما بايد فردا پيروز شويم تا هم روحيه بگيرم و هم بازيكنانم روحيه برتري جويي را داشته باشند. نتيجه قابل پيش بيني نيست اما ما در انزلي هم كه خيلي تيم‌ها به مشكل مي‌خورند خوب نتيجه گرفتيم. ما فردا شب برد مي‌خواهيم.

دايي در مورد اينكه نماينده تام الاختيار او بهمن دهقان مدير عامل باشگاه شاهين بوشهر شده اما گفته مي‌شود او وجاهت قانوني براي اين كار ندارد، گفت: وجاهت قانوني دهقان از خيلي از آقايان بيشتر است. انتخاب شدن او به عنوان مدير عامل بوشهر به من مربوط نمي‌شود. دهقان از دوستان خوب من است كه 7 و 8 سال است در كنار من حضور دارد. در سايپا‌، تيم ملي و پرسپوليس به من خيلي كمك كرده است. اينكه مي‌گويند وجاهت قانوني ندارد، نمي‌دانم از چه لحاظي چنين حرفي مي زنند! من وارد اين مسائل نمي شوم اما در سالم بودن و كار بلدي و كار اجرايي از خيلي از مديران كه حتي فوتبال را نمي دانند، اصلح‌تر است و وجاهت قانوني اش بيشتر است. تا دلتان بخواهد دهقان كار اجرايي انجام داده است.

لینک به دیدگاه

شاگردان دایی سه بازی دوستانه برگزار می‌کنند/ راه آهن دو بازیکن خارجی می‌گیرد

22 July, 2011 10:40:00

thumbnail.php?file=671866_orig_655377414.jpg&size=article_medium

تیم فوتبال راه آهن در مدت اقامت در اردبیل سه بازی تدارکاتی برگزار می‌کند که یکی از آنها مقابل تیم لیگ برتری مس سرچشمه است.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال راه آهن شهرری که از چهارشنبه شب برای برپایی اردوی آماده سازی راهی اردبیل شده است، طی هفته پیش رو سه دیدار تدارکاتی را برگزار خواهد کرد.

براساس برنامه این تیم ابتدا فردا شنبه به مصاف تیم مس سرچشمه می رود، روز دوشنبه مقابل ماشین سازی تبریز صف‌آرایی می کند و با بازی مقابل متحد اردبیل در روز چهارشنبه به برنامه آماده سازی خود در این شهر پایان خواهد داد.

اردوی آماده سازی تیم راه آهن قرار بود سه شنبه شب در اردبیل به اتمام برسد که با نظر دایی 24 ساعت به زمان اردوی این تیم افزود شد. براساس برنامه جدید این تیم چهارشنبه شب اردبیل را به مقصد تهران ترک می کند.

حسن رودباریان و علیرضا عباسفرد از غایبان تمرینات روزهای اخیر تیم راه آهن در اردبیل هستند. این دو بازیکن قرار است امروز به اردوی آماده سازی تیم در اردبیل ملحق شوند و در مراحل آماده سازی زردپوشان شرکت کنند. علیرضا عباسفرد، مهاجم فصل گذشته پیکان قزوین روز پنجشنبه با عقد قراردادی یکساله به راه آهن پیوست.

خبر دیگر از باشگاه راه آهن مربوط می شود که برنامه کادر مدیریتی این باشگاه برای جذب دو بازیکن خارجی. با نظر علی دایی و تایید مدیریت باشگاه راه آهن قرار است تا فردا شنبه دو بازیکن برزیلی و کامرونی با عقد قراردادی یکساله به عضویت تیم راه آهن درآیند و این تیم را در مسابقات لیگ برتر همراهی کنند. نفراتی که جذب تیم راه آهن می شوند برای پوشش نقاط ضعف این تیم هستند که باشگاه نتوانست با گرفتن بازیکنان داخلی آنها را برطرف کند.

تیم راه آهن شهرری که در برنامه آماده سازی پیش فصل از دیگر تیم‌های لیگ برتری عقب است، این روزها سه جلسه تمرین می کند. تمرین نوبت صبح تیم راه آهن که شامل کارهای بدنسازی است در سرعین برگزار شده و تمرینات تاکتیکی تیم نیز در زمین چمن ورزشگاه تختی اردبیل انجام می شود.

استقبال از تیم راه آهن در اردبیل بسیار زیاد است. علاقمندان به علی دایی علاوه بر حضور در محل تمرینات تیم راه آهن در هتل محل اقامت زردپوشان نیز حضور یافته و در حمایت از علی دایی شعار می دهند. براساس اعلام مسئولان باشگاه راه آهن امروز در زمان خروج این تیم از هتل حدود 1200 هوادار مقابل این مکان تجمع کرده و دایی را تشویق می کردند.

لینک به دیدگاه

مصاحبه‌هایم را تحریف می‌کنند و شایعه می‌سازند

21 July, 2011 07:54:00

thumbnail.php?file=daei217_661865238.jpg&size=article_medium

چه کسی بهتر از محمد ما؟!

سرمربی تیم فوتبال راه آهن شهرری از افرادی که به زعم او مصاحبه‌هایش را تحریف و برایش شایعه می سازند، انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی دایی عصر امروز چهارشنبه و پس از ثبت قرارداد با باشگاه راه آهن شهرری گفت: با توجه به شرایطی که باشگاه راه آهن داشت و از آنجائیکه می خواستم راحت تر کار کنم و آرامش داشته باشم، این تیم را برای مربیگری انتخاب کردم.

وی در واکنش به این موضوع که ارتباط با مالکان جدید باشگاه راه آهن باعث شده تا هدایت این تیم را برعهده بگیرد، گفت: من مالکان جدید باشگاه راه آهن را فقط یکبار دیده‌ام. متاسفانه برخی‌ها این شایعات را می سازند و حرف‌هایم را تحریف می کنند که به هیچ عنوان درست نیست.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن شهرری حضور پررنگ مردم در محل تمرینات این تیم را ناشی از لطف آنها دانست و گفت: مردم به من لطف دارند و حضورشان در محل تمرین راه آهن نشان دهنده لطف آنها به من است. تا به امروز لطف خدا و محبت مردم شامل حال من شده است. من تا به امروز همیشه در کنار مردم زندگی کرده‌ام و در کنار آنها خواهم ماند.

دایی با ابراز امیدواری از اینکه در تیم راه آهن به موفقیت دست یابد، افزود: مالکان یک شرکت بزرگ امتیاز باشگاه راه آهن را خریده‌اند. آنها پیشینه و جایگاه باشگاه راه آهن در فوتبال تهران را می شناسند و اعتقاد دارند که نام این باشگاه نباید تغییر کند و جابجایی‌اش از تهران به شهر دیگر درست نیست.

وی با اشاره به قدمت بیش از 70 ساله باشگاه راه آهن افزود: ما با قدرت کار خود را در تهران ادامه خواهیم داد و به امید خدا در فصل پیش رو به نسبت فصل گذشته چند پله در جدول رده بندی ارتقا خواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن شهرری از اظهارنظر در خصوص تیم پرسپولیس خودداری کرد اما در خصوص هواداران این تیم گفت: من خود را مدیون هواداران پرسپولیس می دانم و از آنها جدا نیستم. برای تک تک هواداران پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم.

دایی در واکنش به برخی که از حضور محمد دایی در ترکیب مربیان تیم راه آهن انتقاد کرده‌اند، گفت: من سرمربی تیم راه آهن هستم و انتخاب مربیان برعهده من است. محمد دایی مربی است که مدرک A آسیا را دارد. واقعا بهتر از او چه کسی سراغ دارید که مربی راه آهن شود؟ چه کسی بهتر از او است که می تواند کنارم باشد، محرمم باشد و ... ؟ به عقیده من محمد بهترین گزینه برای حضور در کادر فنی تیم فوتبال راه آهن است.

وی با یادآوری اینکه محمد دایی سه سال در فوتبال ایران مربیگری کرده است، افزود: من در تیم راه آهن از افرادی در کادر فنی استفاده می کنم که کمک حالم باشند. در تیم راه آهن دستیار اول و دوم نداریم و با تقسیم کار تیم را آماده می کنیم. میاچ، گل محمدی، غلامپور و محمد ما جز بهترین‌ها هستند و می توانم با کمک آنها راه آهن را بسازم.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن شهرری در خصوص اینکه "چرا از وجود مهدی تارتار در کادر فنی این تیم استفاده نشده است؟"، گفت: من مهدی را خیلی دوست دارم و او از رفقای من است. تارتار سال گذشته در کادر فنی پرسپولیس کنار من بود اما در هفته‌های ابتدایی لیگ به راه آهن رفت، آنهم درحالیکه دوست داشتم در پرسپولیس با من می مانند.

وی افزود: امسال فکر می کنم با این گروهی که انتخاب کرده‌ام می توانیم موفق‌تر باشیم و تصمیم‌هایم در انتخاب اعضای کادر فنی درست بوده است. من برای مهدی تارتار آرزوی موفقیت می کنم. او مربی خوبی است و در آینده می تواند موفقیت های زیادی را بدست آورد.

دایی همچنین در خصوص عملکرد "کارلوس کی‌روش" در تیم ملی گفت: من به کار کی‌روش اعتقاد دارم. از همان ابتدا که کی‌روش به ایران آمد از او حمایت کردم و این حمایت را تا روز آخر از این مربی ادامه خواهم داد. اعتقاد دارم باید به کی‌روش وقت بدهیم و عملکرد او را با یک بازی قضاوت نکنیم.

وی در خاتمه از علاقمندان به تیم ملی خواست نهایت حمایت را از کارلوس کی‌روش، مربیان و بازیکنان تیم ملی داشته باشند و افزود: همه باید از تیم ملی حمایت کنیم و به کی‌روش زمان بدهیم تا کارش را انجام دهد. به عقیده من کی‌روش بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی است.

لینک به دیدگاه

دايي: ليگ مثل هندوانه در بسته است / زمان‌مان كم بود اما خوب تمرين كرديم

31 July, 2011 05:29:00

thumbnail.php?file=6_8908201083_L600_495905020.jpg&size=article_medium

سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن شهرري با ابراز رضايت از تمرينات تيمش گفت: تمام تلاشمان را مي‌كنيم كه فصل جديد را خوب شروع كنيم.

علي دايي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره شرايط تيمش در آستانه شروع فصل يازدهم ليگ برتر فوتبال اظهار كرد: خدا را شكر شرايط تيم ما در حال حاضر بسيار خوب است و با توجه به زمان كمي كه براي آماده‌سازي تيم در اختيار داشتيم تمرين‌هاي خوبي انجام داده‌ايم.

وي در ادامه با ابراز رضايت از كيفيت اردوي تيمش در اردبيل، خاطر نشان كرد: اردوي بسيار خوبي در سرعين داشتيم كه بازيكنان در اردو با من خيلي همكاري كردند و فشار زيادي را در تمرينات تحمل كردند چرا كه به دليل كمبود زمان مجبور شديم تمرين‌ها را بسيار پرفشار انجام دهيم.

دايي در ادامه با بيان اينكه او و همكارانش و تمام بازيكنان راه‌آهن سعي مي‌كنند فصل جديد ليگ برتر را خوب شروع كنند، گفت: متاسفانه ايمان رزاقي‌راد همچنان به دليل مصدوميت سال گذشته‌اش نمي‌تواند در شروع فصل ما را همراهي كند كه اميدوارم هر چه سريعتر بهبود يابد. همچنين چند بازيكن ديگرمان نيز مصدوم هستند كه فكر مي‌كنم بتوانند در بازي اول ما را همراهي كنند.

سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن در ادامه درباره ميزان هماهنگي بازيكنانش به ويژه كساني كه امسال به تيم اضافه شده‌اند، تصريح كرد: همانطور كه گفته‌ام زمان كمي براي آماده‌سازي داشتيم ولي تمرين‌هاي خوبي انجام داديم. در حال حاضر بازيكنان ما به آمادگي مطلوب نرسيده‌اند ولي خوشبختانه در آمادگي نسبي به سر مي‌برند.

دايي در ادامه درباره پيش‌بيني‌اش از كيفيت فصل آينده ليگ برتر، اظهارنظر كرد: ليگ مانند هندوانه در بسته‌اي مي‌ماند كه تا باز نشود معلوم نمي‌شود درونش چگونه است، بنابراين من هم تا وقتي رقابت‌هاي ليگ برتر آغاز نشده نمي‌توانم درباره كيفيت آن نظر بدهم.

سرمربي اسبق تيم ملي فوتبال در ادامه با بيان اينكه نمي‌خواهد درباره تيم ملي نظري بدهد، اظهار كرد: فقط به عنوان يك ايراني براي تيم ملي كشورم آرزوي موفقيت مي‌كنم و از مردم نيز مي‌خواهم صبر داشته باشند و وقت كافي را به كارلوس كي‌روش بدهند تا بتواند برنامه‌هايش را در تيم ملي اجرا كند.

دايي در ادامه با بيان اينكه نمي‌توان پس از دو بازي درباره عملكرد تيم ملي صحبت كرد، افزود: بازي تيم ملي برابر مالديو در حد و اندازه نام ايران نبود ولي معتقدم بايد به سرمربي پرتغالي تيم ملي فرصت بدهيم تا تيم را آنگونه كه مي‌خواهد بسازد. او تازه تيم را به دست گرفته و بايد به او اجازه بدهيم آنطور كه مي‌خواهد كار كند.

وي در پايان ابراز اميدواري كرد: تيم ملي در رسيدن به اهدافش موفق باشد.

لینک به دیدگاه

دايي: در برنامه 90 از حميد جان دلبندم حرف زدند

03 August, 2011 06:03:00

thumbnail.php?file=A1103009_204816640.jpg&size=article_medium

به گزارش خبرگزاري فارس، علي دايي پس از آنكه در نشست خبري بازي ذوب‌آهن و راه‌آهن شركت كرد در خارج از سالن كنفرانس نيز باز هم در مورد پرسپوليس و برخي مسائل حاشيه‌اي به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

وي با اشاره به حضورش در پرسپوليس عنوان كرد: براي خراب كردن من در پرسپوليس برنامه‌ريزي كرده بودند، همه مي‌دانيد كه بعد از جام جهاني چه اتفاقاتي رخ داد. نمي‌خواستم بعد از آن ديگر مربيگري كنم، اما در 4 سال سه جام قهرماني آوردم. ريشه اين مسائل به خاطر اين است كه پشت من را خالي كردند.

وي ادامه داد: اكنون ببينيد چه كساني به پرسپوليس برگشتند و عزت و احترام پيدا كردند و در تركيب اصلي بازي مي‌كنند. گذشت زمان همه چيز را ثابت خواهد كرد.

سرمربي سابق پرسپوليس با اشاره به برنامه 90 كه حبيب كاشاني در آن حضور داشت،‌اشاره كرد و گفت: ببينيد چه كسي در آن برنامه از حميدجان دلبندم و دست‌درازه صحبت كرد و از چه شخصيت‌هايي دفاع كرد. من به دنبال اين نيستم كه پرسپوليس را به حاشيه ببرم، اما برويد و ببينيد در آن برنامه از چه كساني دفاع شد. من تاكنون فقط 50 درصد ناگفته‌هايم را گفتم.

دايي تصريح كرد: من آدم مستطيل سبز هستم، آدم سياسي و شعاري نيستم. من كسي هستم كه با زحمت بازيكنانم به نتيجه مي‌رسم. عزت و ذلت دست خداست.

وي در مورد اينكه گوران با اجازه‌اش اداي دايي را در جشن استقلال درآورده گفت: چنين چيزي صحت ندارد و من به كسي چنين اجازه‌اي ندادم.

لینک به دیدگاه

دايي: چون قدرت سياسي ندارم، در تلويزيون مسخره‌ام مي‌كنند

12 August, 2011 12:38:00

thumbnail.php?file=Untitled_1_123174968.gif&size=article_medium

صداوسيما جرات دارد براي بزرگان سياست هم طنز بسازد؟!

علي دايي در نشست خبري پيش از بازي تيمش مقابل صبا از خيلي چيزها سخن گفت، او واكنش شديدي به برنامه خنده‌بازار و عملكرد صداوسيما داشت و گفت: صداوسيمايي كه پسوند اسلامي را يدك مي‌كشد نبايد به اين راحتي در برنامه‌هايش اجازه تمسخر افراد را بدهد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن در نشست خبري پيش از ديدار اين تيم مقابل صباي قم با انتقاد شديد از سازمان صداوسيما و برنامه خنده‌بازار در يكي از بخش‌هاي خود به تقليد از او مي‌پردازد، گفت: نظر خاصي ندارم و فقط مي‌توانم ابراز تاسف كنم. براي سازمان صداوسيما كه در آن چنين اتفاقاتي مي‌افتد و يك فرد به راحتي مسخره مي‌شود متاسفم. شخصي كه تقليد صدا و رفتار مرا مي‌كند كاره‌اي نيست بلكه سازمان صداوسيما در اين باره مسئول است.

سرمربي راه‌آهن با بيان اينكه طنز با مسخره كردن فرق دارد، گفت: آيا آقايان صداوسيما جرات دارند كه براي بزرگان سياست كشور و افراد كله گنده هم چنين برنامه طنزي بسازند. وقتي ما ورزشي‌ها حرمت خود را نگه نمي‌داريم متاسفانه اينگونه افراد هم به خود اجازه مي‌دهند كه به من و امثال من توهين كنند. متاسفانه در سالهاي گذشته خيلي از افراد و خيلي از چيزها مورد تمسخر قرار گرفته‌اند. خيلي از حرمت‌ها شكسته شده و احترام افراد نگه داشته نمي‌شود.

دايي در ادامه با انتقاد از افرادي كه به ترويج كار زشت مسخره كردن مي‌پردازند، گفت: مردم از خيلي‌ چيزها آگاهند و مي‌دانند كه آقايان با درست كردن اين برنامه‌ها دنبال چه چيزي هستند. مگر همين صداوسيما در زمان جام جهاني كارشناسان مختلفي را براي تخريب من نياورده بود، آيا من خراب شدم؟ خراب كردن دست خداست نه بنده خدا. براي صداوسيماي جمهوري اسلامي ايران كه پسوند اسلامي دارد متاسفم. مطمئن باشيد كه اگر صداوسيما چنين پسوندي و داعيه اسلامي بودن را نداشت به هيچ عنوان حرف نمي‌زدم. اعتراض من به اين خاطر است كه چرا صداوسيمايي كه خود را منتسب به اسلام مي‌داند اجازه مي‌دهد كه در برنامه‌هايش مردم را مسخره كنند.

وي افزود: اگر اين كار براي خوشحالي مردم باشد من حرفي ندارم اما آقايان با اين كارها قصد تخريب و تمسخر را دارند. متاسفانه آقايان با اين كارها اسم اسلام و همه چيز را خراب مي‌كنند. دين ما دين قشنگي است اما در كجاي دين ما گفته شده كه فردي كه براي كشورش زحمت كشيده بايد مورد تمسخر قرار گيرد.

علي دايي با بيان اينكه هر چه دارم از خدا دارم، گفت: به خاطر چيزهايي كه خدا به ما داده و يا نداده، نمي‌توانيم با او بجنگيم. شايد نعمت‌هايي را خدا به من داده باشد كه به افراد ديگر نداده باشد و برعكس از نعمت‌هاي ديگري كه خدا به آنها داده من محروم باشم. تا به حال ديده‌ايد كه صداوسيما فردي كه از نظر سياسي و جنبه‌هاي ديگر در كشور مطرح است را مسخره كند. چرا فقط ورزشكاران و هنرمندان را مسخره مي‌كنند؟ چون ما لابي نيستيم، چون سرمان در بغل كسي نيست؟ چون قدرت سياسي نداريم؟ متاسفانه صداوسيماي ايران كوچكترين نگاهي به اسلام ندارد و همين كارها را كرده‌اند كه جوانان از اسلام دور شده‌اند. اگر من 900 ايراد دارم برخي از مسئولان صداوسيما 1000 تا ايراد دارند. از نظر شكل ظاهري، قيافه و همه لحاظ. طنز با تمسخر چيزهايي كه خدا به ما داده فرق مي‌كند. خيلي از همين آقايان مسائلي دارند كه اگر بگويم واويلا مي‌شود.

وي ادامه داد: زماني كه از بزرگ شدن افراد هراس داشته باشند سرانجامش هميني مي‌شود كه مي‌بينيد. آقايان هزار كار مي‌كنند و دست به هر كاري مي‌زنند كه ديگران را تخريب كنند و جلوي بزرگ شدن آنها را بگيرند اما نتيجه‌ي عكس مي‌گيرند. شما ببينيد جايگاه من طي چند ماهه گذشته بين مردم بهتر شده يا بدتر، آقايان هر كاري كه مي‌خواهند بكنند اما بدانند كسي كه با مردم باشد هيچ وقت خراب نمي‌شود. همين جا مي‌خواهم بگويم كه با مردم بودن چنان غروري به من مي‌دهد كه از كنار آقايان بودن نصيب من نمي‌شود. واقعا نمي‌دانم آنها از چه مي‌ترسند، من نه سياسي هستم و نه دوست دارم وارد سياست شوم. پدرم به من وصيت كرد كه وارد سياست نشوم. تا وقتي زنده هستم به وصيت او عمل مي‌كنم. من تنها دوست دارم به مردم خدمت كنم و زندگي راحتي داشته باشم. اصلا من دوست نداشتم درباره اين بحث‌ها حرف بزنم چرا كه اگر بخواهم درباره هر چيز و هر شخص كوچكي صحبت كنم واويلا مي‌شود. شما از من پرسيديد و من هم ناچار شدم به سوال شما جواب دهم. متاسفانه در يك دهه اخير خيلي از كارها مثل آب خوردن شده، مثل آب خوردن دروغ مي‌گوييم، سر هم كلاه مي‌گذاريم و با فرهنگ مردم بازي مي‌كنيم و ... ديگر بس است، يك جايي اين كارها بايد متوقف شود.

به گزارش ايسنا، دايي در واكنش به خبرنگاري كه گفت ظاهرا آن فردي كه به تقليد از شما مي‌پردازد مي‌خواهد به دست‌بوسي شما بيايد، گفت: من در زندگي‌ام از اين كارها نكرده‌ام. مليجك‌ها به دنبال دست‌بوسي‌اند. اين آقا به جاي دست‌بوسي بهتر است ديگران را مورد تمسخر قرار ندهد. اگر آقايان به كار خود ادامه دهند قطعا برخورد مي‌كنم. من در مملكت و در خارج از كشور يك جايگاهي دارم و با خيلي‌ از صحبت‌هايم مي‌توانم جواب اينها را بدهم.

وي در ادامه نشست خبري‌اش درگذشت بابك معصومي را تسليت گفت و تصريح كرد: بابك در اين چند سال خيلي اذيت شد. متاسفانه از اول سال تا به حال شاهد درگذشت تعدادي از ورزشكاران بوده‌ايم كه آخرين آن‌ها بابك عزيز بود. معصومي براي فوتسال ايران زحمات زيادي كشيد.

سرمربي راه‌آهن درباره ديدار تيمش مقابل صباي قم گفت: صبا تيم خوبي است. آنها از دو بازي گذشته خود چهار امتياز مقابل تراكتورسازي و سپاهان گرفته‌اند و مربي جواني چون عبدالله ويسي دارند و قطعا مقابل اين تيم كار دشواري خواهيم داشت. البته شرايط ما چندان مساعد نيست، متاسفانه به خاطر دير آغاز شدن تمرين‌هايم هنوز كارهاي بدنسازي را انجام مي‌دهيم كه بازيكنانمان تحت فشار اين تمرين‌ها هستند با اين حال در بازي فردا به دنبال سه امتياز خواهيم بود.

علي دايي درباره اظهارات علي كريمي كه گفته بود دايي به هيچ عنوان به هواداران پرسپوليس خط نمي‌دهد، گفت: از طرفداران پرسپوليس مي‌خواهم كه به ورزشگاه بيايند و فقط تيم خود را تشويق كنند. اگر ممنوع بودن تشويق من به موفقيت پرسپوليس كمك مي‌كند خواهش مي‌كنم كه ديگر نام را در ورزشگاه نياورند. من در مصاحبه‌هاي اخيرم گفته‌ام كه نه مسئوليتي ندارم و نه "بن" كه بخواهم به اينها بدهم تا مرا تشويق كنند. من هميشه براي پرسپوليس آرزوي موفقيت كرده‌ام و مطمئن باشيد اگر كوچكترين نگاهي به نيمكت مربيگري پرسپوليس داشتم الان به عنوان سرمربي راه‌آهن مقابل شما ننشسته بودم.

وي افزود: افرادي مي‌توانند تماشاگران را به كارهايي كه مي‌خواهند ترغيب كنند كه ليدرها را دور خود جمع كنند، به آنها هديه بدهند و ... شما به هيچ عنوان نمي‌توانيد يك بار مرا در حالي ببينيد كه ليدرها دور من را گرفته باشند. من به هيچ عنوان به اين كارها اعتقادي ندارم چرا كه اعتقادم فقط آن بالايي است. مردم با آوردن نام من اعتراض خود را به اين آقايان نشان مي‌دهند. هواداران پرسپوليس بسيار آگاه و باشعور هستند و در اين مدت خيلي چيزها را فهميده‌اند اما آنها نبايد مرا تشويق كنند.

علي دايي همچنين درباره تسويه حساب خود با باشگاه پرسپوليس گفت: من تا به امروز منتظر مانده‌ام كه اين باشگاه با من تسويه حساب كند، ظاهرا مسئولان باشگاه با تمام عوامل تيم در فصل گذشته تسويه حساب كرده‌اند ولي مطالبات من هنوز پرداخت نشده است و اگر هم به موقع طلبم پرداخت نشود به طور قانوني اقدام خواهم كرد.

لینک به دیدگاه

درخواست براي بازگشت علي دايي

12 August, 2011 04:26:00

thumbnail.php?file=A1113953_390681772.jpg&size=article_medium

تماشاگران پرسپوليس هنگامي كه تيم‌شان گل دوم را دريافت كرد، با شعار (استيلي حياكن پرسپوليس رو حيا كن و استيلي بي غيرت خداحافظ) به وي به شدت اعتراض كردند.

*آنها همچنين با در دست داشتن بنري از تصوير علي دايي خواستار بازگشت اين مربي به جمع سرخپوشان شدند.

*هواداران پرسپوليس در مقاطعي از بازي با شعار (بازيكن بي غيرت نمي‌خواهيم) به عملكرد ضعيف آنها اعتراض كردند.

* تماشاگران پرسپوليس در اواسط نيمه دوم خواستار حضور كاظميان در زمين شدند و هنگامي كه سامان آقازماني وارد ميدان شد به حميد استيلي به شدت اعتراض كردند.

*حدود 65 هزار هوادار پرسپوليسي در ورزشگاه حضور داشتند و از دقيقه 75 به بعد رفته رفته ورزشگاه را ترك كردند. حدود 1000 تماشاگر طرفدار شهرداري نيز با حضور در ورزشگاه بازي را از نزديك تماشا كردند كه در اواسط نيمه دوم به تشويق علي دايي پرداختند.

* علي كريمي در پايان بازي بازيكنان اين تيم را به دور زمين برد و از تماشاگران عذرخواهي كرد.

پرسپوليس در اين ديدار با نتيجه 2 بر يك مغلوب شهرداري تبريز شد.

لینک به دیدگاه

دايي: ليگ مثل هندوانه در بسته است / زمان‌مان كم بود اما خوب تمرين كرديم

31 July, 2011 05:29:00

thumbnail.php?file=6_8908201083_L600_495905020.jpg&size=article_medium

سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن شهرري با ابراز رضايت از تمرينات تيمش گفت: تمام تلاشمان را مي‌كنيم كه فصل جديد را خوب شروع كنيم.

علي دايي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره شرايط تيمش در آستانه شروع فصل يازدهم ليگ برتر فوتبال اظهار كرد: خدا را شكر شرايط تيم ما در حال حاضر بسيار خوب است و با توجه به زمان كمي كه براي آماده‌سازي تيم در اختيار داشتيم تمرين‌هاي خوبي انجام داده‌ايم.

وي در ادامه با ابراز رضايت از كيفيت اردوي تيمش در اردبيل، خاطر نشان كرد: اردوي بسيار خوبي در سرعين داشتيم كه بازيكنان در اردو با من خيلي همكاري كردند و فشار زيادي را در تمرينات تحمل كردند چرا كه به دليل كمبود زمان مجبور شديم تمرين‌ها را بسيار پرفشار انجام دهيم.

دايي در ادامه با بيان اينكه او و همكارانش و تمام بازيكنان راه‌آهن سعي مي‌كنند فصل جديد ليگ برتر را خوب شروع كنند، گفت: متاسفانه ايمان رزاقي‌راد همچنان به دليل مصدوميت سال گذشته‌اش نمي‌تواند در شروع فصل ما را همراهي كند كه اميدوارم هر چه سريعتر بهبود يابد. همچنين چند بازيكن ديگرمان نيز مصدوم هستند كه فكر مي‌كنم بتوانند در بازي اول ما را همراهي كنند.

سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن در ادامه درباره ميزان هماهنگي بازيكنانش به ويژه كساني كه امسال به تيم اضافه شده‌اند، تصريح كرد: همانطور كه گفته‌ام زمان كمي براي آماده‌سازي داشتيم ولي تمرين‌هاي خوبي انجام داديم. در حال حاضر بازيكنان ما به آمادگي مطلوب نرسيده‌اند ولي خوشبختانه در آمادگي نسبي به سر مي‌برند.

دايي در ادامه درباره پيش‌بيني‌اش از كيفيت فصل آينده ليگ برتر، اظهارنظر كرد: ليگ مانند هندوانه در بسته‌اي مي‌ماند كه تا باز نشود معلوم نمي‌شود درونش چگونه است، بنابراين من هم تا وقتي رقابت‌هاي ليگ برتر آغاز نشده نمي‌توانم درباره كيفيت آن نظر بدهم.

سرمربي اسبق تيم ملي فوتبال در ادامه با بيان اينكه نمي‌خواهد درباره تيم ملي نظري بدهد، اظهار كرد: فقط به عنوان يك ايراني براي تيم ملي كشورم آرزوي موفقيت مي‌كنم و از مردم نيز مي‌خواهم صبر داشته باشند و وقت كافي را به كارلوس كي‌روش بدهند تا بتواند برنامه‌هايش را در تيم ملي اجرا كند.

دايي در ادامه با بيان اينكه نمي‌توان پس از دو بازي درباره عملكرد تيم ملي صحبت كرد، افزود: بازي تيم ملي برابر مالديو در حد و اندازه نام ايران نبود ولي معتقدم بايد به سرمربي پرتغالي تيم ملي فرصت بدهيم تا تيم را آنگونه كه مي‌خواهد بسازد. او تازه تيم را به دست گرفته و بايد به او اجازه بدهيم آنطور كه مي‌خواهد كار كند.

وي در پايان ابراز اميدواري كرد: تيم ملي در رسيدن به اهدافش موفق باشد.

لینک به دیدگاه

دایی: براي آخرين بار مي‌گويم مرا تشويق نكنيد

14 August, 2011 05:43:00

thumbnail.php?file=Multimedia_pics_1390_5_Sport_142_926378742.jpg&size=article_medium

علي دايي گفت: ‌براي آخرين بار خواهش مي‌كنم هواداران پرسپوليس مرا در ورزشگاه تشويق نكنند و خبرنگاران هم ديگر درباره پرسپوليس از من نپرسند.

سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اين‌ كه چرا هر بار بايد درباره پرسپوليس حرف بزند؟ اظها ركرد: من اكنون سرمربي راه‌آهن هستم ولي در تمام نشست‌هاي خبري پيش و بعد از بازي‌هاي سه هفته اخير درباره پرسپوليس صحبت كرده‌ام و بارها گفته‌ام هواداران پرسپوليس در بازي‌هاي پرسپوليس از تشويق كردن من پرهيز كنند.

وي تاكيد كرد: براي آخرين بار خواهش مي كنم طرفداران پرسپوليس به هيچ وجه نام مرا فرياد نزنند چرا كه مطمئن هستم برخي كه در حل مشكلات خودشان و ريشه‌يابي اعتراض هواداران درمانده‌اند مي‌خواهند همه كاسه‌ها را سر من بشكنند و تقصيرها را به گردن من بيندازند. آن‌ها دنبال جريان‌سازي عليه من هستند ولي مطمئن هستم اين جريان‌سازي‌ها به نتيجه‌اي نخواهد رسيد.

دايي ادامه داد: مردم هوشيارتر از آن هستند كه اسير جريان‌سازي‌ها شوند. خوب نيست وقتي 70 هزار نفر به عملكرد تيم اعتراض مي‌كنند، تقصيرها را به گردن من بيندازند. ضمن اين‌كه من بارها گفته‌ام نمي‌توانم به پرسپوليس بازگردم، چون با راه‌آهن قرارداد دارم.

سرمربي سابق فوتبال پرسپوليس در ادامه با بيان اين‌كه آخرين بار است كه درباره پرسپوليس حرف مي‌زند، افزود: از خبرنگاران مي‌خواهم كه ديگر درباره پرسپوليس از من چيزي نپرسند و به برخي مسوولين هم مي‌گويم بهتر است با كنايه درباره من صحبت نكنند.

دايي ادامه داد: اميدوارم پرسپوليس نتايج خوبي كسب كند تا هواداران اين تيم خوشحال باشند ولي باز هم خواهش مي‌كنم ديگر مرا تشويق نكنند، درباره پرسپوليس از من نپرسند و هواداران راه‌آهن هم فقط تيم خود را تشويق كنند.

سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن همچنين درباره وضعيت تيمش پس از ديدار با صباي قم به ايسنا گفت: تمرين‌هاي خود را به خوبي انجام مي‌دهيم و شنبه نيز با بازيكناني كه برابر صبا به ميدان نرفتند به مصاف تيم خداداد عزيزي رفتيم. تيم ما تمرين‌هاي خود را دير شروع كرده است و براي هماهنگي كامل به كمي زمان نياز دارد.

وي افزود: به عقيده من كسب دو تساوي برابر ذوب‌آهن در خانه و ملوان در خانه حريف نمي‌تواند نتايج بدي باشد و در بازي با صبا هم در نيمه اول غافلگير شديم ولي در نيمه دوم بازي را در اختيار گرفتيم و فرصت‌هاي زيادي هم روي دروازه حريف داشتيم.

دايي در ادامه از تصميمش براي حضور در مراسم يادبود ناصر حجازي در ورزشگاه راه‌آهن خبر داد و خاطر نشان كرد: اقدام باشگاه راه‌آهن در برگزاري چنين مراسم‌هايي قابل تقدير است. من حتما در مراسم بزرگداشت مرحوم ناصر حجازي كه زماني مربي من بوده است شركت مي‌كنم و همچنين در مراسم يادبود روح‌الله داداشي نيز شركت خواهم كرد. البته بسيار علاقه‌مند بودم در مراسم يادبود مرحوم بابك معصومي هم حضور پيدا كنم ولي به دليل همزماني بازي‌مان در ليگ برتر نمي‌توانم اين كار را بكنم.

وي در پايان ابراز اميدواري كرد: اهالي ورزش در برنامه‌هاي فرهنگي باشگاه راه‌آهن حضور به هم رسانند.

لینک به دیدگاه

"90" در شب رويارويي دايي و استيلي

16 August, 2011 07:40:00

thumbnail.php?file=Multimedia_pics_1388_10_Tv_78_964470887.jpg&size=article_medium

برنامه نود شب گذشته در حالي برگزار شد كه رويارويي تلفني دايي و استيلي نقط اوج برنامه بود؛ در حالي كه بحث مربيان فعلي و پيشين پرسپوليس در اين برنامه مي‌رفت به جنجالي تازه بدل شود به آرامي پايان يافت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، برنامه نود اين هفته با موضوع اصلي بحث درباره دلايل نتيجه نگرفتن پرسپوليس در هفته‌هاي ابتدايي ليگ از ساعت 23 و 30 دقيقه آغاز شد.

در شروع برنامه منصوري- مديرعامل باشگاه مس سرچشمه از شكايت باشگاهش از سايپا به دليل استفاده كردن از بازيكن محروم در بازي مقابل تيمش خبر داد و گفت:« مسوولان باشگاه سايپا به ما گفتند براي استفاده از اسحاق سبحاني از سازمان ليگ استعلام كرده‌اند و مشكلي وجود ندارد درحالي كه اين بازيكن در پايان فصل گذشته از حضور در يك بازي محروم شده بود.»

همچنين پيش از پرداختن به مسائل باشگاه پرسپوليس، حميد درخشان در گفت‌وگوي تلفني از رضا غياثي، ناظر داوري ديدار تيمش برابر تراكتورسازي انتقاد كرد و مدعي شد غياثي در ميانه‌هاي بازي از ناظر فدراسيون خواسته است به داور وسط بگويد طالب‌لو را از زمين اخراج كند. وي براي اين ادعاي خود بهمن دهقان را به عنوان شاهد ماجرا معرفي كرد.

سرپرست باشگاه شاهين بوشهر نيز با تاييد سخنان درخشان گفت: «دليلي ندارد ناظر داوري با ناظر فدراسيون تماس بگيرد و درباره مسائل داوري صحبت كند.»

دهقان همچنين درباره مساله وجاهت قانوني نداشتن مديريتش در باشگاه شاهين بوشهر كه از سوي علي‌پور عنوان شده است خاطرنشان كرد: «مقصود آقاي عليپور وجاهت قانوني نداشتن پست مديريت است نه من چرا كه براي تعيين مديرعامل توسط هيات مديره بايد اساس‌نامه باشگاه اصلاح شود.»

در ادامه برنامه وارد بررسي مسائل حاشيه‌اي و دلايل نتيجه نگرفتن پرسپوليس در ابتداي ليگ برتر شد و در شروع بحث، حميد استيلي در گفت‌وگوي تلفني حاضر شد.

وي در شروع صحبت‌هايش درگذشت بابك معصومي را به خانواده وي تسليت گفت و با اشاره به سوال پيامكي برنامه نود كه در يكي از گزينه‌هاي علت اعتراض هواداران پرسپوليس را نحوه روي كار آمدن استيلي عنوان كرد بود، اظهار كرد: «من براي سرمربي شدن هيچ برنامه از پيش تعيين شده‌اي نريخته بودم و حتي هميشه مي‌گفتم بهترين گزينه براي هدايت پرسپوليس علي دايي است. من پيش از اين نيز براي موفقيت پرسپوليس كارهايي كرده بودم و به عنوان نمونه افشين قطبي را خودم به كاشاني پيشنهاد دادم.»

وي ادامه داد:« حتي كميته فني باشگاه،‌ علي دايي را به عنوان سرمربي معرفي كرد به وي تبريك گفتم. كاشاني كه نمي‌تواند اعضاي كميته فني را بخرد! آن‌ها از پيشكسوتان پرسپوليس هستند و صحبت كردن از اين كه معرفي من به عنوان سرمربي از پيش طراحي شده است، درست نيست.»

استيلي افزود: «دايي براي اعلام موافقتش 12 ساعت وقت داشت درحالي كه مي‌توانست در يك دقيقه بگويد مي‌خواهد همكاري كند يا خير! اگر دايي شرايط كميته فني را قبول مي‌كرد و سرمربي مي‌شد باز هم گفته مي‌شد همه چيز از قبل طراحي شده است.»

سرمربي پرسپوليس در ادامه با بيان اينكه در تمام طول دوران بازيگري‌اش با تعصب بازي كرده است، تصريح كرد: «ما تازه 16 روز است كه تيم را به طور كامل در اختيار داريم و نمي‌توان انتظار داشت در اين مدت همه چيز تيم درست شود. من تمام زندگي‌ام را با غيرت و تعصب براي پرسپوليس و تيم ملي كار كرده‌ام، پس چطور مي‌شود كه هواداران را بي‌غيرت مي‌خوانند؟»

در اين لحظه علي دايي با تماس با برنامه به صورت تلفني رودرروي استيلي قرار گرفت و پس از بيان اين كه از استيلي مي‌خواهد درباره او حرفي نزدند، اضافه كرد:«اگر آقاي استيلي از من مي‌پرسد چرا با وجود اختلاف با كاشاني به كميته فني برنامه داده‌ام بايد بگويم اين كار من به دليل درخواست هواداران از من بود. من هميشه گفته‌ام مديون هواداران پرسپوليس هستم. من از ابتدا هم به عشق آن‌ها و براي كمك به پرسپوليس آمدم و خدا را شكر كه سربلند بيرون آمدم.»

دايي ادامه داد:«در طول يكسال و نيمي كه در پرسپوليس بودم هواداران با وجود نتايج بد از من حمايت كردند و تعداد محدودي كه عليه من شعار مي‌دادند هم ليدرهاي آقايان بودند.»

وي كه از سرپرست باشگاه پرسپوليس با لفظ "آقايان" يا "آقاي موقت" ياد مي‌كرد افزود: من به كميته فني گفتم با مديريت قانوني باشگاه كار مي‌كنم و اگر آن‌ها شرط مرا قبول نكردند پس حتما خود را قانوني نمي‌دانسته‌اند! اما اكنون از هواداران عاجزانه مي‌خواهم فقط پرسپوليس را تشويق كنند.»

سرمربي پيشين پرسپوليس در ادامه با بيان اينكه آرزوي قلبي‌اش موفقيت پرسپوليس است، گفت:‌«آقايان مي‌خواستند مرا جلوي مردم قرار دهند و بگويند من به آن‌ها جواب رد داده‌ام ولي اين گونه نبود و من براي پرسپوليس آرزوي موفقيت مي‌كنم.»

پس از پايان يافتن صحبت‌هاي علي دايي بار ديگر استيلي درباره مساله مطرح شده در مورد بدنساز تيمش صحبت كرد و افزود: «اگر مي‌دانستم دايي از حرف‌هايم ناراحت مي‌شود هرگز چيزي نمي‌گفتم. ما از روز اول با كماسي شروع كرديم ولي به دليل مشكلاتي كه ايشان داشتند نتوانستند با ما به اردوي تركيه بيايند و به همين دليل آقاي مايلي‌كهن، علي صالح‌نيا را به ما پيشنهاد دادند تا اگر روزي آقاي كماسي نيامدند، جاي ايشان را پر كند.»

استيلي ادامه داد:« به هر حال تمام مسائل فني باشگاه برعهده من است و من درباره مربي بدنساز تيم تصميم مي‌كيرم. آقاي مايلي‌كهن هم هميشه سر تمرين‌هاي تيم حاضر هستند و فقط يك بار نتوانستند بيايند.»

در همين رابطه مصاحبه‌اي با محمود خوردبين در برنامه نود پخش شد كه در آن گفت‌وگو، سرپرست تيم پرسپوليس گفت:‌« استيلي، ‌صالح‌نيا را نپذيرفت چون اصلا در جريان آمدن او به تمرين‌هاي تيم نبود. كماسي هم هنوز قراردادش امضا نشده است.»

استيلي در پايان با بيان اينكه قول مي‌دهد تيمش نتايج بهتري كسب كند، تصريح كرد: «هنوز 31 هفته تا پايان ليگ باقي مانده است كه فرصت بسيار زيادي است. من از هواداران تشكر مي‌كنم و بابت نتايج ضعيف تيم از آن‌ها غدر مي‌خواهم.»

برنامه نود دوشنبه شب، مانند برنامه‌هاي قبلي سوال پيامكي هم داشت. در اين برنامه پرسيده شده بود علت اعتراض هواداران پرسپوليس به اين تيم چيست؟ در پايان برنامه از ميان بيش 2 ميليون شركت كننده، گزينه اول يعني نتايج ضعيف پرسپوليس 36 درصد، گزينه دوم يعني كم حوصلگي تماشاگران 13 درصد و گزينه سوم يعني نحوه روي‌ كارآمدن استيلي 51 درصد آرا را به خود اختصاص دادند.

لینک به دیدگاه
چون عنوان تاپیک :

همه چیزی درباره علی دایی است

خوب

کسی عکسی از عروسی جنجالی علی دایی ندارد :ws37:

دوست عزیز خوب نیست توی زندگی دیگران سرک بکشیم

توی اینترنت سرچ کنی عکس از مراسم ازدواج ایشون هست

ولی بنده به حرمت ایشان و انجمن از نشان دادن عکسهای ازدواج علی آقا خودداری میکنم

لینک به دیدگاه

چنین صحنه‌هایی را در عمر فوتبالی‌ام ندیده بودم/

18 August, 2011 03:14:00

thumbnail.php?file=8_770614924.jpg&size=article_medium

سرمربی تیم فوتبال راه آهن با انتقاد از شرایط داوری دیدار تیمش با نفت تهران گفت: در عمر بازیگری و مربیگری‌ام چنین صحنه‌هایی را از قضاوت یک داور ندیده بودم چرا که اشتباهات داور بر روی هر دو گلی که حریف وارد دروازه ما کرد تاثیرگذار بود. به گزارش خبرنگار مهر، علی دایی که در نشست خبری دیدار تیمش برابر نفت تهران شرکت کرده بود، ضمن بیان این مطلب افزود: بازی را خوب شروع کردیم و موقعیت‌هایی که ما خلق کردیم به مراتب بیشتر از تیم نفت بود. در مجموع تیم ‏برتر میدان بودیم و خیلی بهتر از نفت بازی کردیم اما عوامل دیگر در نتیجه خیلی تاثیر گذار بود.

دایی افزود: در عمر بازیگری و مربیگری‌ام چنین صحنه‌هایی از داوری را ندیده بودم. خواهش می کنم که کمیته داوران یکبار دیگر فیلم بازی را ببیند.

سرمربی تیم راه آهن اظهار داشت: روی هر دو گلی که خوردیم اشتباهات داوری تاثیرگذار بود و داور به ضرر ما ‏سوت زد. من در مقابل داور دست‌هایم را بالا بردم چون کاری نمی توانستم بکنم. من این داور را برای اولین بار می دیدم و ‏کمیته داوران نباید چنین داورانی را برای آزمایش قضاوت بازی‌های تیم‌هایی نظیر راه آهن انتخاب کند.

دایی در خصوص اخراج گل‌محمدی اظهار داشت: داور چهارم مدعی بود که گل محمدی به نحوه به ثمر ‏رسیدن گل دوم تیم نفت اعتراض کرده است. حتی به من اطلاع دادند که کمک داور روی گل دوم نفت پرچمش را به نشانه آفساید ‏بالا برده و سپس پایین آورده بود که ما به هیچ وجه متوجه این حرکت کمک داور نشدیم. با این حال هر چقدر از همکارانم خواهش ‏کردم که اعتراض نکنند این اتفاق نیفتاد.

سرمربی تیم راه آهن در خصوص وضعیت آمادگی تیمش گفت: بازیکنان ما روز به روز بهتر می شوند اما هنوز نتوانسته‌اند که ‏‏30 درصد خواسته‌های من را برآورده کنند. در 17 روزی که رقابت‌های لیگ برتر تعطیل می شود ما باید بیشتر روی تیم ‏کار کنیم.

وی ادامه داد: من مجموعه باشگاه راه آهن را دوست دارم و تمام انرژی خود را می گذارم تا به موفقیت برسند. من به ‏بازیکنانم اعتقاد دارم و مطمئنم هفته به هفته بهتر می شوند.

دیدار تیم‌های فوتبال راه آهن شهرری و نفت تهران در هفته چهارم یازدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر چهارشنبه شب با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید.‏

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

تشويق دايي شعار بر عليه استيلي

18 August, 2011 03:24:00

thumbnail.php?file=30525022_1538525_289670433.jpg&size=article_medium

ماجرای حمایت از علی دایی و شعار علیه حمید استیلی به میان استقلالی‌ها نیز رسید و هواداران این تیم با سردادن شعارهایی خواهان بازگشت دایی به پرسپولیس شدند

تشویق علی دایی و شعار علیه حمید استیلی دیگر به یک جریان تبدیل شده و فقط مختص به هواداران پرسپولیس نیست. پس از ورزشگاه‌های اکباتان، دستگردی، شهید باهنر کرمان و ... این بار نوبت به هواداران استقلال رسید تا با حمایت از علی دایی خواهان بازگشت وی به پرسپولیس شوند!

دیدار تیم های فوتبال استقلال و فجرسپاسی که از ساعت 22:30 دقیقه آغاز شده است حواشی دیگری هم داشت که زیر بدان اشاره می شود

با توجه به دستور وزير ورزش براي حذف نام ايرانسل از ليگ برتر فوتبال ايران در ديدار استقلال و فجر شهيد سپاسي تمامي تبليغات اصلي كنار زمين ايرانسل بود!!

لینک به دیدگاه

دایی: مستحق برد بوديم

26 August, 2011 06:07:00

thumbnail.php?file=174404_PhotoA_172222126.jpg&size=article_medium

علي دايي پس از برتري سه بر يک تيمش مقابل مس سرچشمه گفت: بازي را خوب شروع کرديم و خوب هم ادامه داديم. خيلي بهتر از مس بوديم و مي‌توانستيم به گل‌هاي بيشتري هم برسيم.

وي ادامه داد: متأسفانه در نيمه دوم گل بدي خورديم که تمرکز تيم را به هم زد اما زود تيم را جمع کرديم. مستحق برد بوديم چون خيلي بهتر بوديم.

دايي در پاسخ به اين سوال که به نظر مي‌رسيد از خط دفاعي تيمش راضي نيست گفت: اين نظر شخصي شما است. در غياب زارع و نورمحمدي خوب کار کرديم اما بايد روي تاکتيک دفاع تيمي بيشتر کار کنيم.

در اين مورد تمام بازيکنان بايد کمک کنند. دايي افزود: مس تنها يک فرصت داشت اما در سوي ديگر ما موقعيت‌هايي زيادي داشتيم که از دست داديم.

سرمربي راه‌آهن در مورد داوري گفت: در اين مورد حرف نمي‌زنم اما يک پنالتي براي ما گرفته نشد. وي در مورد عدم دعوت بازيکنان راه‌آهن به تيم ملي گفت: براي کي‌روش احترام خاصي قائلم اما ما سعي مي‌کنيم هفته‌هاي آينده با خوب نتيجه گرفتن سهمي در تيم‌ملي داشته باشيم.

کي‌روش بازي‌هاي ما را نديده و مطمئنم در آينده از بازيکنان راه‌آهن هم براي حضور در تيم ملي دعوت خواهد شد.

لینک به دیدگاه

دایی: معصومی را جفای آقایان کشت نه بیماری سرطان!

21 August, 2011 12:47:00

thumbnail.php?file=daei239_358405047.jpg&size=article_medium

علی دایی در مراسم تجلیل از مرحوم از بابک معصومی و آمنه بهرامی ضمن تاکید بر اینکه قادر به صحبت کردن در مورد معصومی نیست، گفت: همه می‎دانند که او از بیماری نمرد، بلکه از جفای یکسری آقایان و فشاری که طی این مدت به او وارد آمده بود، سکته کرد و مرد.

سومین و آخرین شب از مراسم‌های فرهنگی باشگاه راه آهن با عنوان "مهمانی و مهربانی" چهارشنبه شب از ساعت 22 به مناسبت بزرگداشت یاد و خاطره مرحوم بابک معصومی، بازیکن فقید تیم ملی فوتسال ایران و تجلیل از آمنه بهرامی با حضور محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل باشگاه راه آهن، احمد مسجد جامعی، عضو شورای شهر تهران، خانواده‌های معصومی و بهرامی و جمعی از چهره‎های شاخص ورزش و فوتسال کشور در محل این باشگاه برگزار شد.

علی دایی، سرمربی تیم راه آهن نیز پس از پایان بازی تیمش مقابل نفت تهران به محل برگزاری مراسم آمد، آنهم در شرایطی که شاگردانش به زعم او با ناداوری پیروزی خانگی مقابل نفت را با تساوی عوض کرده بود. سرمربی راه آهن به خانواده بابک معصومی تسلیت گفت و از آمنه بهرامی تشکر کرد و گفت: زبانم قاصر است تا در مورد بابک صحبت کنم. من بابک را از زمانی که در اردوهای تیم ملی بودم می‎شناختم. او با اینکه خودش انسانی بزرگ بود اما احترام به بزرگتر را هیچ وقت فراموش نمیشود‎کرد.

لینک به دیدگاه

وقتی زانوهای دایی توان وزنش را ندارند؛ به برکت ماه رمضان 9 کیلو کم کردم

31 August, 2011 08:25:00

علی دایی، سرمربی راه آهن که چند ماه قبل عادل فردوسی پور در برنامه جنجالی 90 پایان سال حسابی سر به سرش گذاشت و از بالا رفتن ناگهانی وزنش انتقاد کرد، ماه رمضان را فرصتی مناسب دیده برای برگشتن به سر وزن.

او که حتی در ضیافت شام باشگاه هم، شام نخورد در این باره می گوید: «راستش تصمیم گرفتم رژیم بگیرم. در این مدت وزن بدنم خیلی بالا رفته بود و چون هر دو زانویم را بارها عمل کردم، خیلی برایم دویدن سخت شده بود برای همین تصمیم گرفتم تا وزن کم کنم. به برکت ماه مبارک رمضان در همین یک ماه خدا را شکر 9 کیلو وزن کم کردم و امیدوارم همین طور چند کیلوی دیگر هم وزن کم کنم تا موقع تمرین با بچه ها راحت تر باشم.»

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

daei380.jpgبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، علی دایی در نشست خبری پیش از بازی فردا با پرسپولیس گفت: «به خاطر اینکه خودمان را در لیگ تثبیت کنیم نیاز مبرم به سه امتیاز داریم و یک امتیاز هم ما را راضی نمی‌کند. اتفاقات خیلی بدی در این هفته برای تیم ما افتاد و دو روز از بهترین روزهای تمرین را از دست دادیم.»

وی ادامه داد: «قبلاً هم گفته بودم چک تا زمانی که نقد نشود پول نیست و همین اتفاق برای بازیکنان راه‌آهن افتاد. خوشبختانه بازیکنان به خاطر رفاقت، حق نان و نمک و یا احترام در دو روز گذشته تمرین کردند و با این شرایط خودمان را برای مسابقه با پرسپولیس آماده کردیم تا سه امتیاز را بگیریم.»

دایی در پاسخ به این سؤال مبنی بر اینکه شما و پرسپولیس برای بقا می‌جنگید و نظرتان در این مورد چیست عنوان کرد: «پرسپولیس شرایط سقوط کردن ندارد که بخواهد برای آن بجنگد، این تیم با 39 امتیاز خودش را در لیگ تثبیت کرده است. بازیکنان پرسپولیس انگیزه فراوانی دارند زیرا در چند بازی که نمی‌خواهم بگویم بازی بد، امتیازهایی را از دست دادند و اکنون برای آبرویشان می‌جنگند. پرسپولیس همیشه پرسپولیس بوده و شرایط ما سخت‌تر از آن هاست. متأسفانه شرایطی پیش آمد که نتوانستیم کار کنیم. به هر حال فردا با تمام توان در زمین حاضر می‌شویم و بازیکنان راه‌آهن با تعصب، عرق تیمی و علاقه به خودشان هم که شده سعی می‌کنند سه امتیاز بازی را بگیرند.»

دایی در مورد ارزیابی‌اش از لیگ برتر یازدهم گفت: «این شاید یکی از تنها لیگ‌هایی بود که سه تیم بالای جدول این همه در حاشیه امنیت قرار گرفتند به طوری که اگر دو بازی پایانی خود را هم ببازند به رده چهارم سقوط نمی‌کنند. این نشانگر قدرت این تیم‌ها است که توانسته‌اند خوب کار کنند و خوب نتیجه بگیرند و از سایر تیم‌ها خودشان را جدا کنند. لیگ فراز و نشیب زیادی داشته و در این جلسه نمی‌توان به همه اتفاقات پرداخت.»

وی اظهار داشت: «اتفاقات نادری هم در فوتبال این فصل رخ داد که نمونه‌اش بازی با مس سرچشمه بود که هنوز جواب درست و حسابی به ما در مورد این بازی نداده‌اند. این اتفاق جزو نوادر فوتبال دنیا بود که برای ما پیش آمد و یا اینکه در بازی با تراکتورسازی در حالی که ما میزبان بودیم زمین و زمان و مکان عوض شد. در مورد این مسائل خیلی می‌توان صحبت کرد.»

دایی در مورد اینکه شانس قهرمانی کدام تیم بیشتر است گفت: «با توجه به بازی‌هایی که سپاهان دارد، شانس سپاهان برای قهرمانی بیشتر است.»

سرمربی راه‌آهن در مورد مطالبات خود از فدراسیون فوتبال و پرسپولیس گفت: «در مورد مطالباتم فدراسیون در حقم اجحاف کرد، البته هر وقت اراده کنم می‌توانم از طریق فیفا به حقم برسم. من رعایت خیلی از مسائل را کردم که بحث طلبم را در فیفا مطرح نکردم اما یکسری اخبار در سایت‌ها می‌خوانم که انگار فدراسیون فوتبال دوست دارد من به دنبال مطالباتم بروم و آن را بگیرم.»

سرمربی راه‌آهن در مورد ممنوعیت جذب دروازه‌بان خارجی خاطرنشان کرد: «متأسفانه به جای آنکه از جملات بزرگان استفاده شود، سوءاستفاده می‌شود. اگر بحث حمایت از کار و سرمایه داخلی است چرا فقط جذب گلر خارجی ممنوع است؟ این همه بازیکن و مربی خارجی در لیگ داریم چرا فقط جذب دروازه‌بان خارجی ممنوع می‌شود؟ ما می‌توانیم به جای یک دروازه‌بان خارجی یک بازیکن خارجی دیگر بیاوریم زیرا طبق قانون تیم‌ها می‌توانند چهار بازیکن خارجی جذب کنند. چه فرقی می‌کند که ما دروازه‌بان، مدافع یا مهاجم خارجی بگیریم؟ کجای این حمایت از کار و سرمایه ایرانی است؟ سرمربی تیم ملی و اکثر دستیارانش خارجی هستند. این حرف‌ها چیست که از خودمان در می‌آوریم. این جملات خنده‌دار است و باعث پس‌رفت فوتبال ما می‌شود.»

دایی تاکید کرد:‌ «در مورد حمایت از سرمایه و کار ایرانی آن بخش که به زندگی مردم ما مربوط می‌شود باید عمل کنیم. بر فرض 18 تیم لیگ دسته یک دروازه‌بان خارجی نگیرند مگر چقدر سرمایه می‌شود؟ در قانون هم نیامده به غیر از گلر، چهار بازیکن خارجی بگیرید. این حرف‌ها از کجا در می‌آید و با چه منطق و فکری چنین مسائلی مطرح می‌شود؟»

وی تصریح کرد: «شما از ریاست محترم فدراسیون فوتبال بپرسید چه فرقی بین گلر، مدافع یا مهاجم خارجی است؟ هر تیم می‌تواند چهار بازیکن خارجی بگیرد، هیچ منطقی پشت این حرف‌ها نیست، منطقی که باعث پیشرفت فوتبال ما شود، مگر ما از تکنولوژی و علم خارجی‌ها برای پیشرفت استفاده نمی‌کنیم تا بهتر شویم یا همه را از خودمان می‌آوریم؟ چرا این مسائل را قاطی حرف بزرگان می‌کنید؟»

دایی گفت: «وقتی SMS این خبر برایم آمد خنده‌ام گرفت. اگر قرار است حضور دروازه‌بان خارجی ممنوع شود جذب سایر بازیکنان خارجی را هم ممنوع کنید تا ما بدانیم چه باید کنیم. این تصمیم برای عناد و مخالفت با تمام دلسوزان فوتبال گرفته شده است. مگر عملکرد دروازه‌بان خارجی پرسپولیس در بازی با الهلال را ندیدید؟ آیا عملکرد او بد بود؟ حضور یک گلر خارجی مانع آبروریزی بزرگ شد و بعد می‌گوییم نباید دروازه‌بان خارجی بگیریم. پشت این حرف‌هایی که زده می‌شود هیچ منطقی حاکم نیست.»

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...