رفتن به مطلب

آسیب شناسی فک و فامیل (طنز)

ارسال های توصیه شده

چون من دلم سوخت عمه و خاله ندارم:ws3:

اگه من بگم چندتا دارم که دیگه چیزی از دلت باقی نمیمونه....

6تا خاله 5تا عمه

اما به تازگی فهمیدم دایی یه چیز دیگست....دایی ای که من دارم هیچکس نداره.....:w589:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 44
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ولی من یه خاله مهربون وفرشته دارم به هیچ کس هم نمیدم...دلتون بسوزه....:ws3:

ی خاله داری همین برو با بزرگترت بیا:w02:

من کلیکسیون دارم تازه اگه با خاله عمه های بابا و مامانم هم جمع بزنم میشه باش یه موزه تاسیس کرد:ws28:

لینک به دیدگاه

6تا خاله 5تا عمه

اما به تازگی فهمیدم دایی یه چیز دیگست....دایی ای که من دارم هیچکس نداره.....:w589:

فقط یه دونه دایی داری بگم چنتا دارم؟ بگم؟:whistles:

لینک به دیدگاه
دایی وعمو زیاد دارم 8تا عمو دارم ولی این داییم با همشون فرق داره....تکه............:ws3:

:ws52: خدا نگهدارشون باشه ما که کم اوردیم حالا این دایییت چ جوریه که تکه:w16:

لینک به دیدگاه
:ws52: خدا نگهدارشون باشه ما که کم اوردیم حالا این دایییت چ جوریه که تکه:w16:

اصلا قابل وصف نیست...در ذهن کسی نمیگنجه...باید براش اسفند دود کرد و صدقه گذاشت....فقط خدا درک میکنه که دایی من تک تکه..........:whistles:اصلا هرچی بگم کم گفتم....بازم دلتون بسوزه...:2525s:

لینک به دیدگاه
اصلا قابل وصف نیست...در ذهن کسی نمیگنجه...باید براش اسفند دود کرد و صدقه گذاشت....فقط خدا درک میکنه که دایی من تک تکه..........:whistles:اصلا هرچی بگم کم گفتم....بازم دلتون بسوزه...:2525s:

حالا ک اینجوریه من خودم اصلا قابل وصف نیستم...در ذهن کسی نمیگنجم...باید برام اسفند دود کرد و صدقه گذاشت....فقط خدا درک میکنه که من تک تکم..........:whistles:اصلا هرچی بگم کم گفتم....بازم دلتون بسوزه.:2525s::ws3:

لینک به دیدگاه
حالا ک اینجوریه من خودم اصلا قابل وصف نیستم...در ذهن کسی نمیگنجم...باید برام اسفند دود کرد و صدقه گذاشت....فقط خدا درک میکنه که من تک تکم..........:whistles:اصلا هرچی بگم کم گفتم....بازم دلتون بسوزه.:2525s::ws3:

عمرا کسی به دایی من برسه......فقط دایی خودم این ویژگی ها رو داره....نه هیچ کس دیگه ای..........:whistles::whistles::whistles::whistles::whistles:

لینک به دیدگاه

6تا خاله 5تا عمه

ماشاللهههههههههههه هرچی ما کم جمعیتیم شما پر جمعیتین:ws28:پوز میدی نامرد؟:ws28::hanghead:

لینک به دیدگاه
عمرا کسی به دایی من برسه......فقط دایی خودم این ویژگی ها رو داره....نه هیچ کس دیگه ای..........:whistles::whistles::whistles::whistles::whistles:

باشه بابا داییت مال خودت انقدر ضعف نداره دیگه حالا:w58:

من بیچاره......:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
ی خاله داری همین برو با بزرگترت بیا:w02:

من کلیکسیون دارم تازه اگه با خاله عمه های بابا و مامانم هم جمع بزنم میشه باش یه موزه تاسیس کرد:ws28:

هرچند تا داشته باشی مال خودت گفتم من خالمو با دنیا عوض نمیکنم:2eaoapgxehimkak1y7e....تا حالا یه خاله فرشته دیدی ؟...ندیدی که....:whistles:چون فقط خاله من فرشتست به خاطر همین اصلا رو زمین نمیتونی پیداش کنی بعضی موقع ها که میاد زمین خدا قسمت من میکنه میبینمش.....من خالمو میبینم انگار یه دسته گل دیدم....:dancegirl2:بسته یا باز بگم ازش اونوقت میترسم غش کنی....:obm:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...